Вже змінили ?
Чи ще працює?
Не встигаю слідкувати за новинами 🤷♀️
Чи ще працює?
Не встигаю слідкувати за новинами 🤷♀️
Семицветка• 25 апреля 2024
Ответ дляSentjabrinka
Паспорт нужен только для поездок, а жить в стране, где у человека есть внж/пмж можно и без паспорта
Добрые немцы считают, что украинцы имеют право на поездки.
Sentjabrinka• 25 апреля 2024
Ответ дляСемицветка
Дело не в том кто и что считает, я написала для каких целей нужен паспорт легально проживающим в другой стране с внж/пмж
Ответ дляnata.ant
Поляки хоч в курсі,що їм треба повертатися?
Это нужно у них уточнить, меня в свои планы они не посвящяют. Их министр обороны обещает 200 000 украинцев из Польши депортировать, соответственно, освободится много рабочих мест. Может рассчитывают на беженцев из Палестины?
Звёздонька• 25 апреля 2024
Ответ дляМиззери
Может сначала войну надо объявить ?
А то как идти на фронт так война , как авто отжать так война , а как кредиты людям заморозить из-за форс мажора так у нас оказывается не война совсем а военное положение
Це не до мене. Я теж хочу щоб чоловік був поруч, не було війни і ми змогли повернутись в Севастополь. Але маю я двічі дивом живого чоловіка третій рік на війні, життя в постійному очікуванні +. Мені на кредити все одно, я хочу вже побачити терміни демобілізації. Хочу щоб на заміну тим хто воює 3й рік прийшли інші і виконали свій обовʼязок.
А ваші питання не до мене, до президента, влади, до тих хто обрав цю владу
Ответ дляPeres Lal
Ні, поляки навіть сірійців не пустили
Mira29-c3c3• 25 апреля 2024
Ответ дляСhanelKa
А починають читали вже з кінця ?
Я блондинка
Я 9 заповідей ( не вбий, не вкради і т.д) - ну ок. Вивчила
І декілька десятків статей читаю роками
Ви мені щось з кінця пропонуєте
Я то в телеграмах не встигаю читати😏
Я блондинка
І декілька десятків статей читаю роками
Ви мені щось з кінця пропонуєте
Я то в телеграмах не встигаю читати😏
Заповідей є 10.
Звёздонька• 25 апреля 2024
Ответ дляСhanelKa
Відкривайте списки броні
І трохи тут вже не сходиться ваша Конституція
Не до мене питання. У нас є гарант конституції, законно обраний, це до нього
Ответ дляЗвёздонька
Так нікого не відпустять,навіть якщо мільйон прийде
Ответ дляЗвёздонька
Демобилизации не будет , неужели это не стало всем понятно ?
Mira29-c3c3• 25 апреля 2024
Ответ дляМиззери
І цей факт вас неймовірно тішить.
Звёздонька• 25 апреля 2024
Ответ дляnata.ant
Тим складом що зараз ми навіть вже втримати ворога не зможемо, 600000 чоловіків за кордоном, очікують що тут все без них зроблять. А ті хто роблять вже не мають ні сил, ні здоров’я
Бессмертный пони• 25 апреля 2024
Ответ дляСhanelKa
Права змінити громадянство поки позбавили
В смысле ? Внесли изменения в Конституцию ?
herba fresca• 25 апреля 2024
Ответ дляPeres Lal
Во время военного положения невозможно отказаться от гражданства Украины.
Увы
олена олена• 25 апреля 2024
Ответ дляPeres Lal
Отказ в оформлении паспортов мужчинам 18-60 лет в Консульствах и представительствах ДП Документ за пределами Украины - чем не забота о гражданах? Заботится.
Ну чому ж. Категоріям, що виїхали законно , і у них є підстави знаходитися за кордоном законні, оформлюють паспорти.
Ответ дляЗвёздонька
А сколько надо человек если врага в 6 раз больше ? Ну вернутся эти выехавшие из которых допустим 10 процентов выехали нелегально , это поможет победить?
Ответ дляЗвёздонька
І це страшно,що не відпускають людей,але ж ви бачите що владі начхати нажаль
Звёздонька• 25 апреля 2024
Ответ дляМиззери
Що робити? Відходити до Польщі? Хай заходять в Днепр, Одесу, Запоріжжя, Київ, хай в усіх містах буде своя Буча?
олена олена• 25 апреля 2024
Ответ дляМиззери
А ротація? Можна хоча б ротацію? На демобілізацію ніхто не сподівається
herba fresca• 25 апреля 2024
Ответ дляСhanelKa
Не матрьошка
Гулять, так гулять
Не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання,
🙄
Гулять, так гулять
🙄
Да наплевал Зе на конституцию,на все ее статьи.
По конституции человек имеет право на жизнь.
А людей как скот в бусы по всей стране пихают и везут на убой.
Бессмертный пони• 25 апреля 2024
Ответ дляСhanelKa
Читаємо ще 3 статтю
Вчимося
Стаття 3. Людина, її життя і здоров´я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю. Права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави.
Вчимося
путлеру это расскажите .