ежик_на_скутере• 25 апреля 2024

Город в котором вы разочаровались

У некоторых это Париж, у кого то НЙ, а у меня Варшава)Я особо не ожидала от нее чего-то крутого, но хотелось посетить столицу в копилочку , а в итоге как приехали в какой-то Дрогобич только чуть побольше ...
Біле пальто• 25 апреля 2024
Ответ дляДуболом
Да що ви, я військовий хірург, коли мої вельмишановні україномовні колеги 24.02 пересікли кордон, бо срані патріоти. Я і мої колеги жили у шпиталі два місяці, поки їх вернули, а квартири були в ціні огого у березні 22. За 22-23 рік, 36 разів зі Львова в Київ моталась, розкажіть мені.
То ей в Америке приснилось, не обращайте внимание

Щебетушка• 25 апреля 2024
Ответ дляБіле пальто
Слово Киев и кое-кого тут просто коробит
Я вообще не понимаю в чем смысл писать свое мнение о городе в настолько грубой манере.
Папобус• 25 апреля 2024
а нащо в цій темі ставити дизлайки під відповідями на питання авторки?
Анонім Секретар• 25 апреля 2024
Мой вариант - Черновцы
Грязновато, провинциальный городок, публика соответствующая, у меня все
Love_Love_Love_• 25 апреля 2024
Ответ дляДуболом
То ви мені розказуєте що вам піднімали ціни бо ви з Києва. От прям, саме, по тій причині. Якщо в місто заїхало купа народу і фізично немає куди діти цих людей, залишились або щось зовсім не пригодне, або щось зовсім вбите. Я займаюсь орендою купу років і не знаю нікого хто лупив захмарні ціни, крім одного турка неадекватного який по 1000 грн здавав місце в хостелі на добу
Дуболом• 25 апреля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Я розказую свої враження, це форум, шановна, і тут всі мають право виражати свої думки так, як вважають за потрібне. Якщо вони не збігаються з вашими, то це не проблема опонентів.
Аноним_• 25 апреля 2024
Везде нищета и ужас, надо в Украине только жить и у Зеленского под юбкой. Там точно не разочаруешься

Комиссия50%• 25 апреля 2024
Ответ дляПописанная парта
Івано-Франківськ, Вінниця
Додам своє уточнення - люди у Франківську дуже розчарували. Навіть уявити не могла... А саме місто - нормуль як для обласного центру. Невеличке, усе є.
Love_Love_Love_• 25 апреля 2024
Ответ дляДуболом
Видавати брехню як факт це не висловлювати думки. Всього найкращого
Аноним_• 25 апреля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
А згадала, розчарування номер 1 це Берлін, просто жуть, як і Німеччина загалом
Германия красива по своему, Но Берлин тоже меньше понравился чем другие города. В Нидерландах нереально дорого. Особенно Амстердам
ИНЬэтовамниЯНЬ• 25 апреля 2024
Київ дуже брудно
Комиссия50%• 25 апреля 2024
Ответ дляБяки-козяки
Франик, може, і не дуже.
Але люди.
Все зовсім навпаки. Місто на 4+, люди на -2
Аноним_• 25 апреля 2024
Ответ дляКапуста Маша
Мені Німеччина теж не сподобалася , хоча я саме такою її собі і уявляла , тому розчарування не було
Что именно не понравилось
Дуболом• 25 апреля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Це факт, а коли немає аргументів, окрім загальних фраз, кажуть брехня. На все добре.
автор ежик_на_скутере • 25 апреля 2024
Да простят меня жители Западной, но количество цыган на улицах заставляет оставаться дома Я столько цыган как в Ужгороде и Львове не видела нигде
Аноним_• 25 апреля 2024
Ответ дляКапуста Маша
Мені найбільше негативно вразило розпивання пива всюди на вулиці , ніде в Європі такого не бачила , жесть
Да. В Германии это разрешено , сама удивилась
Капуста Маша• 25 апреля 2024
Ответ дляАноним_
Что именно не понравилось
Брудно, сіро , архітектура ніяка , якісь незрозумілі вивіски , які псують весь вигляд, всі п´ють пиво, пляшки навколо , парки /сквери не доглянуті, люди непривітні , не ввічливі , список модна довго продовжувати.
Аноним_• 25 апреля 2024
Ответ дляежик_на_скутере
Для меня Дюссельдорф и впрочем все города Германии это какая то одна большая стройка+пробка+грязь...
Я грязи особо не заметила
Emm11117• 25 апреля 2024
Ответ дляБіле пальто
Тоесть коренные киевляне это одни алкаши и маргиналы?
А шо, корінні це сплош одні завезені з росії?))) Ну якшо ви так думаєте...

Киев_Елена• 25 апреля 2024
Ответ дляO-Yumi
Гм... А я очень люблю Варшаву... Старый город, чудесные Лазеньки, фонтаны, Королевский дворец, Народный музей, сад на крыше Университета, красивенный район Прага, Висла...
А какой город разочаровал?
Мафиозная• 25 апреля 2024
Рим. Толпы огромные людей, бомжи, куча барыг которые выкупают билеты на достопримечательности и потом перепродают с экскурсиями. Еда в кафе была тоже так себе по дурной цене. Тот же Милан и Комо понравились больше.
Мелочунь• 25 апреля 2024
Мукачево в центрі гарно,а на звичайних вуличках-купи циган,просто кагал з хмарою нечесаних зачуханих дітей. Просто банди. Це пздц. Замок прекрасний
Комиссия50%• 25 апреля 2024
Ответ дляежик_на_скутере
А це в які роки було? Мабуть до війни? Гадаю, що всі цигани у 22-му успішно емігрували до Європи. У Львові я їх майже не бачила навіть у 90-ті, а на Закарпатті їх було багато. Зараз, люди кажуть, вони навіть Румунію залишили.
Аноним_• 25 апреля 2024
Ответ дляКапуста Маша
А архитектура какая вам нравится ? А мне Бремен симпатичный
Дуболом• 25 апреля 2024
Ответ дляАноним_
Бремен класний, мені ще дуже Зігбург та Тройсдорф зайшли, неначе маленькі містечка, але дуже комфортна інфраструктура і до Кельна близько
Мелочунь• 25 апреля 2024
Ответ дляКомиссия50%
О так,подруга нещодавно поїхала до Німеччини,зараз в таборі живе з дітьми,так 80 проц цигани. Тікали від війни,з Закарпаття.
Файна_зупка• 25 апреля 2024
Стамбул не сподобався зовсім... була з подружками -вони у захваті від нього залишились! Ось так от буває))
Капуста Маша• 25 апреля 2024
Ответ дляАноним_
Справді гарно, там не була. Чимось нагадує Бельгію
Комиссия50%• 25 апреля 2024
Ответ дляМелочунь
Так, і мої знайомі попали у табір з циганами, афганцами та сирійцями. Це у Німеччині. Тому я - краще вдома залишусь.
Аноним_• 25 апреля 2024
И Гамбург , но не весь. Набережная симпатичная.