ежик_на_скутере• 25 апреля 2024

Город в котором вы разочаровались

У некоторых это Париж, у кого то НЙ, а у меня Варшава)Я особо не ожидала от нее чего-то крутого, но хотелось посетить столицу в копилочку , а в итоге как приехали в какой-то Дрогобич только чуть побольше ...
Щебетушка• 25 апреля 2024
Ответ дляПапобус
був прильот біля Кідового будиночка, там згорів павильон, і кілька дерев вирубали. оце місце, що найбільше постраждало.
з парком все гаразд, що тільки атракціони не працюють
А мне кажется, я видела фото побитых газонов. Разревелась сразу и закрыла новость.

Дуболом• 25 апреля 2024
Ответ дляEmm11117
Нічого ви собі порівняли, кияни у Львові це наче білі у Делі?) Я ж кажу пролетаріят, і тут нічого не виправити вже) якщо що то я не львівянка)
Так, а чого з киян деруть три шкури за квартири, ще й з присмаком, ви ж з Києва.
Кукусикиииииии• 25 апреля 2024
Варшава да.....
Старой город прекрасен, но остальное ((
Особенно убил автовокзал - такой треш((
Emm11117• 25 апреля 2024
Ответ дляДуболом
Чого? Ваше сприйняття, от Львів не зайшов мені, а Стрий, наприклад, і Миколаїв, мені зайшли
Я дуже люблю Харків, більше за Одесу, і Дніпро, а от Вінницю, наприклад, теж не дуже але просто по енергетиці не моє, так і Київ, хоча в області жити добре.
Папобус• 25 апреля 2024
Ответ дляЩебетушка
критичних ушкоджень парк не зазнав
трошки посікло
Сокодавка ще та• 25 апреля 2024
Ответ дляМааарковная
Ну ви розмірковуєте як турист) А місцеві кажуть що краще жити в Лондоні не в Лондоні)))
Ну так, як в будь-якій бізі столиці:)
Emm11117• 25 апреля 2024
Ответ дляДуболом
Може треба спробувати розмовляти українською в Україні) а так ви впевнені що саме з киян деруть? От ні з кого більше

Love_Love_Love_• 25 апреля 2024
Ответ дляEmm11117
Ну це кому що підходить енергетично, я обожнюю Львів, це прямо моє місто, а Київ мені переварити важко( зараз мене тут геть захають
Та звичайно, ви не зобов’язані любити якесь місто. Ну але писати що непереварюєте людей аж до рвоти? Це неполадки з головою і внутрішнім світом.
От ви нприклад можете уявити що йдете по Києву і вас прям вивертає від всіх підряд?)))
Дуболом• 25 апреля 2024
Ответ дляEmm11117
Я Київ обожнюю, але жити там не хочу, живу в найкращому місті на землі, в Київській області. У кожного своє відчуття міста, і це нормально.
Emm11117• 25 апреля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Не переварюю людей до рвоти? Де я таке писала????
Замулена ріка• 25 апреля 2024
Ответ дляДуболом
Жила там цю зиму по роботі,інфраструктура вбита, все, робиться коштом підприємців,вулиці неочищені, всюди пліснява, все сіре. А кафешки, да, то клас. Мера в місті, ніби нема. Привітне, спорно, нагадують азійські страни, якщо ти білий (киянин), з тебе можна драти три шкури.
Вулиці неочищені, цієї зими, були і в нас. От, зараз, дороги почали, врешті, хоча б, ремонтувати. Хоча - передмістя Києва.
Як жити у Львові - я не знаю. Але від відвідування місто по бі в мене залишило гарне враження.
ГоловнаЯ• 25 апреля 2024
Ответ дляДуболом
Якщо вас втішить, то з жителів інших міст деруть не менше
Emm11117• 25 апреля 2024
Ответ дляГоловнаЯ
Там така корона на голові що деруть лише з них) щось типу Маскви на росії)) ті теж з короною
Love_Love_Love_• 25 апреля 2024
Ответ дляEmm11117
Ви такого не писали, таке писала людина на коментар якої я відповіла і на який відповіли ви
Love_Love_Love_• 25 апреля 2024
Ответ дляДуболом
Хто дере?
Капуста Маша• 25 апреля 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
То все давно минуло))
Я там жила пару тижнів на початку війни, не думаю, що щось кардинально змінилося
Щебетушка• 25 апреля 2024
Ответ дляБіле пальто
То вообще ужас, сколько вам там гадостей написали (
Я закаленная и не воспринимаю всерьёз ничего, кроме конструктива))
Дуболом• 25 апреля 2024
Ответ дляEmm11117
Я розмовляю мовою, якби з початку війни не моталась по Львівській області, не знімала житло і не мала можливості порівняти, не писала б.
Замулена ріка• 25 апреля 2024
Ответ дляДуболом
Згадала... Я, через букінг, орендувала квартиру у Львові. Сплатила наперед, але хазяйка мені здалася дещо надутою, коли ми приїхали. Фраза від неї пролунала: ’ви, кияни...’. Правда, наше спілкування тривало 15 хвилин і, наступний тиждень у Львові був чудовий. Тому я просто знизила плечима на її випад і насолоджувалася містом.

Біле пальто• 25 апреля 2024
Ответ дляEmm11117
У вас к киевлянам особое отношение
Все алкаши и маргиналы. Вы как аннаост уже
Дуболом• 25 апреля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Хто дере?
Неначе написала в коментарі. Ви якось вибірково читаєте.
Love_Love_Love_• 25 апреля 2024
Ответ дляДуболом
А ви б помотались би по прифронтовій зоні і спробували б там щось зняти хоч як мінімум прибране і не за 2 тис в добу.
Або помотались би тижнями з вокзалу на кордон вивозячи людей на своїй машині тижнями.
Дістало вже, чесно. От та брехня про три шкури бо ви ж з Києва
Щебетушка• 25 апреля 2024
Девочки, ну не ругайтесь. Сейчас и эту тему закроют...
Біле пальто• 25 апреля 2024
Ответ дляЩебетушка
Слово Киев и кое-кого тут просто коробит
За ким я буду?• 25 апреля 2024
Ответ дляКапуста Маша
То значить з незвички )) Купа усього на кожному кроці, банкомати, відділення банків, обмінники. Забудова стара уся із внутрішніми дворами, а там теж багато чого є, про що іноді важко здогадатися.
Emm11117• 25 апреля 2024
Ответ дляБіле пальто
У вас к киевлянам особое отношение
В мене в місті таке теж є. Що поробиш, коли стільки кацапів навезли ще до революції(
Капуста Маша• 25 апреля 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
Ні, нас навіть в аеропорту один раз мало не закрили , з обмвнниками не густо, у вихідні чи ввечері знайти неможливо
Біле пальто• 25 апреля 2024
Ответ дляEmm11117
Тоесть коренные киевляне это одни алкаши и маргиналы?
Дуболом• 25 апреля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Да що ви, я військовий хірург, коли мої вельмишановні україномовні колеги 24.02 пересікли кордон, бо срані патріоти. Я і мої колеги жили у шпиталі два місяці, поки їх вернули, а квартири були в ціні огого у березні 22. За 22-23 рік, 36 разів зі Львова в Київ моталась, розкажіть мені.
вре_Динка• 25 апреля 2024
Рим