Губки-уточкой• 25 апреля 2024

Фото листівки з привітанням це неповага та примітивно?

Я вже тут писала, що привітала невістку з днем народженням. Відправила листівку з поздоровленням. Виявляється, невістка цього не оцінила. Бо син у неї запитав чи привітала я її. Сказала синові, щоб краще я взагалі її не вітала. Бо такі фото-листівки тільки захламляють памʼять телефона, а толку ніякого. Краще написати пару слів від себе, якщо дійсно хочеш привітати людину.🤦🏻‍♀️ А ніж цей примітив. Їй здається, що це неповага від мене по відношенню до неї. І це в мене ще не всі дома? Як себе вона любить в такі юні роки. Неповага для неї це… А я думаю, що добре коли про тебе просто памʼятають. Хоча після того всього, я могла її і взагалі не вітати. Все їй не так. І хоч вона мене розблокувала, але вона так мені нічого і не пише.
автор Губки-уточкой • 25 апреля 2024
Ответ дляДаха-сваха
было 2 темы от разных (?) авторов
Ні, одна тема була моя. Де я писала, що хрестини перенесли на іншу дату.

автор Губки-уточкой • 25 апреля 2024
Ответ дляЧукИГеки
’.......Хоча після того всього, я могла її і взагалі не вітати. ....’
Ви на приколі, то ж ви її обісрали при матері її .
Ну то я обговорювала її. Але всяке буває. Всі ми люди. Вона моєму синові гиркає, сама не раз чула власними вухами, як грубо вона йому відповідає. Хоча, яке вона має право так спілкуватися з людиною, з моїм сином? Вже ту ситуацію можно було 305 разів забути. Але вона сказала, що ніколи мені цього не пробачить і те що після того, вона перестала мене поважати.
sur_sur• 25 апреля 2024
Ответ дляГубки-уточкой
Самозванка якась почала під мене теми строчити.
Пишіть не анонімнр, відсікайте тих нахабних самозванок
автор Губки-уточкой • 25 апреля 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Как крестины? Внука видели?
Я тоже считаю, что лучше написать пару слов от себя, чем слать открытку. Открытки отправляю только, если нужно формально поздравить, что б было...
Не було ще хрестин. Перенесли. Будуть святкувати хрестини та рік дитині, все разом. Ну це невістка так собі придумала. Я оце цього не розумію. Внука не бачила. І напевно, не скоро й побачу. До мене син рідний пів року не їздить, а ви про онука питаєте. І все через вибрики невістки…
автор Губки-уточкой • 25 апреля 2024
Ответ дляПоліцейський патруль
А чого?
Перенесли на іншу дату.
автор Губки-уточкой • 25 апреля 2024
Ответ дляnahaka
Автор, я вже починаю потрошки повертати нормальне відношення до своєї свекрухи. Яка просто не спілкується
А чому ви не спілкуєтесь?
Стопясят раз обсуждала• 25 апреля 2024
Ответ дляГубки-уточкой
Это не вибрики, это закономерная реакция невестки на все ваши действия и слова в её адрес.

автор Губки-уточкой • 25 апреля 2024
Ответ дляСегодня не целуюсь
Ну это троляка, но у меня брат такой. Вообще не соображает, что можно рассказывать, что нет. Говорит ’я честный’. Тупой он, а не честный. Маме про свою девушку всё вываливает, а ей наоборот - про маму. И они друг друга не переваривают.
Ні. Не вгадали. Реальні історії. Але в мене син майже не спілкується зі мною. Він мені це розповів, бо повністю згоден та підтримує невістку. Що мені потрібно було подзвонити їй і сказати пару слів, а так мовляв я не гарно себе знову повела перед невісткою. Мовляв знову показала своє відношення до неї.
автор Губки-уточкой • 25 апреля 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону
А почему не позвонить и не поздравить?
Ну, якщо б ви були у сварці з людиною. Тримали би образу. Ви б подзвонили ?
автор Губки-уточкой • 25 апреля 2024
Ответ дляТочная копия плова
Зачем сыначка вам это рассказывает?
Бо почав казати, що невістка права. І що я знов не гарно себе поводжу перед невісткою. Надумав мене життю вчити.
Меряю от 0• 25 апреля 2024
Ответ дляСегодня не целуюсь
Скажу из личного опыта. Такие сыначки сами испортили отношения мамы и жены. Это исключительно его вина, что каждая друг про друга знает ВСЁ. Мама спросила, мол, как невестке поздравление? Тот ’приятно, спасибо’ и конфликта нет. Но надо же в деталях всё пересказать, чтоб и невестка была дрянью, и мать неадекватной.
Та нет. Там изначально была причина не в сыне. А в том, что автор позвонила и начала матери невестке, рассказывать какая хреновая у нее дочь. Что она не правильно её воспитала и тд. А её сынАчкА БоХ и царь. Короче, вылила на невестку кучу дерьма, а теперь говорит, что нужно забыть всё, принять ситуацию и общаться с ней дальше и внука по приказу свекрови невестка должна привозить. Бо бабушка ж так хочет.
Меряю от 0• 25 апреля 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Невестка просто наверное поняла, что два праздника с этой семейкой она не переживет. Решила совместить, чтобы отстреляться и забыть. Автор увидит внука на годик. В следующий раз уже в два годика.😂
Даха-сваха• 25 апреля 2024
Ответ дляГубки-уточкой
Одна тема була тільки про привітання невістки. Де ви там, аж три їх знайшли?
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3521337 про привітання
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3521575-5#a... - тут згадували про привітання
і ця третя. що нового ви хочете почути? за хрестини теми не зайшли, то вирішили повернутись до старої теми?
nahaka• 25 апреля 2024
Ответ дляГубки-уточкой
А чому ви не спілкуєтесь?
Якщо коротко: маємо діаметрально протилежні погляди на життя та світосприйняття в цілому
Вчителька з мікрорайону• 26 апреля 2024
Ответ дляГубки-уточкой
Если вы в дальнейшем планируете общаться с семьей сына, то нужно было позвонить и поздравить. И да, я бы своей невестке позвонила, но я бы и не вела себя так как вы в целом. Нужно изначально включать мозги и не ссориться.