Добро с Кулаками• Изменено 26 апреля 2024

Какой визуал вам больше нравится?

Все мнения для меня важны, раскручиваю свою страницу в инстаграмме, поэтому мне интересно вам нравится когда визуал чётко соблюден или больше ’живая’страница?
Меряю линейкой• 26 апреля 2024
Мені особисто живі фото подобаються, звісно все має бути єстстично та не бути відверто невдалих, низкою якості кадрів. Але як ото фотошоп фотошопом мазаний, фільтр на фільтрі мені не подобаєтся. Там просто єфект зловісної долини. Як ви свою особисту сторінку ведете, то то тільки на ваш смак, бо є різні поціновувачі і можете свою аудиторію знайти, як продаж чогось чи умовно кулінарія, ботаніка, то краще живі фото
Tammy21• 26 апреля 2024
Якщо ви маєте на увазі ’візуал соблюдьон’ сітку, то ні, ні в якому разі, якщо мова йде про якісно прописані сенси, створений концепт і т.д., то треба дивитися на контент та план монетизації.
автор Добро с Кулаками • 26 апреля 2024
Ответ дляTammy21
А чего вы меня перекривляете?
Tammy21• 26 апреля 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
А чего вы меня перекривляете?
І не думала. Рос. розкладку не активую, уж сорі.
автор Добро с Кулаками • 26 апреля 2024
Ответ дляTammy21
Быстро же вы здулись И ’сори’ не украинское слово, а то прилепили его ни к селу, ни к городу.
Tammy21• 27 апреля 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
Ви максимально дивно комунікуєте з людьми, враховуючи те, що зібралися розкручувати акк і самі звернулися за порадою. У вас навряд чи вийде. Це проф думка, не хейтерська. Бувайте.