Я-ваш шанс• 26 апреля 2024
Такий засіб допоможе позбутися темних плям від прищів?
Самого акне немає
Ванна Тазиковна• 26 апреля 2024
Этот гель очень сушит кожу, прям очень
От пятен хорошо пилинг, лазер
Железобетон• 26 апреля 2024
Мала намір порадити Вам звернутись до спеціаліста, але бачу що ви не спроміглись прочитати хоча інструкцію до цього гелю.
тож
Показання
Місцеве лікування звичайних вугрів (acne vulgaris).
тож
Показання
Сон і дрімота• 26 апреля 2024
Сироватка з вітаміном c допомагає, але її слід обережно використовувати коли багато сонця( весна , літо), обовязково крем з спф 50
Сон і дрімота• 26 апреля 2024
Такожя як вищенаписали, пілінги допомагають, але їх не роблять весною, літом
Экспертиза• 26 апреля 2024
Лазер М22, 1-2 процедури у косметолога. Шукайте в вашому місті. Швидко та ефективно.
НуКаНаКа• 26 апреля 2024
Не берите этот гель, он с антибиотиком, вызовет привыкание кожи.
Возьмите обычный адапален
Я-ваш шанс
• 26 апреля 2024
Ответ дляНуКаНаКа
Возьмите обычный адапален
А можете порадити який саме будь ласка?
Я-ваш шанс
• 26 апреля 2024
Ответ дляЖелезобетон
тож
Показання
тож
Показання
В пораді звернутись до лікаря немає нічого корисного, як і в вашому коментарі) але якщо маєте для мене сертифікат, повністю оплачену консультацію, це вже інша справа 😃
Я-ваш шанс
• 26 апреля 2024
Ответ дляЭкспертиза
Дякую, подивлюсь!
НуКаНаКа• 26 апреля 2024
Железобетон• 26 апреля 2024
Ответ дляЯ-ваш шанс
Ок
Розжую
Гель про який ви питаєте показаний для лікування звичайних вугрів. в страпості Ви зазначили що вугрів немає.
Ймовірно що Вам цей гель не потрібен.
Далі
Чим викликані прищі, що лишили плями (від яких Ви хочете позбавитись)? Який тип шкіри? Який вік? Чи годуєте груддю? Чи вагітні? Чи є алергічні реакції? Чи є питання по гінекології? коли останній раз перевіряли щитоподібну залозу? Які показники гормонів?
Саме погане - це виконувати рекомендації які дали не Вам. Ну типу сусідці/порадниці призначили, їй підходить і я буду мазати. Бо проблема може мати геть іншу причину. Також різний тип шкіри, різні звички. В когось це не підійшов засіб для вмивання, в когось реакція на новий очищувач у басейні, комусь пересушили шкіру, а хтось умовних мандарин переїв..
Я не маю для Вас безкоштовної консультації, бо Ви вже не цінуєте дієві поради які Вам надали безкоштовно
Розжую
Ймовірно що Вам цей гель не потрібен.
Далі
Я-ваш шанс
• 26 апреля 2024
Ответ дляЖелезобетон
Ок
Розжую
Ймовірно що Вам цей гель не потрібен.
Далі
Розжую
Ймовірно що Вам цей гель не потрібен.
Далі
А правильно питання в пості ж немає. Вам не приходило, що можливо я вже була в лікаря? Всі аналізи поздавала, все в мене добре і я здорова. Плямам більше 2 років, що я вже не перепробувала, тому після численних консультацій шукаю поради у «звичайних людей», а не лікарів, які не можуть допомогти. Мені потрібен засіб проти 3 точок на обличчі. Буду наносити точково, потім наносити свій крем. Не думаю, що точково викличе якусь реакцію через тип шкіри, але і готова на це аби їх прибрати
Железобетон• 26 апреля 2024
якщо ви досі не зрозуміли, по-перше, Деріва не допоможе позбутись плям. По-друге Вам потрібен досвідчений косметолог дерматовенеролог.
Є третій варіант - таро, гадальні кулі і мольфари щоб визначити що з Вами.
Я-ваш шанс
• 26 апреля 2024
Ответ дляЖелезобетон
Так, мені вже підказали який засіб треба вище на відміну від вас.
Железобетон• 26 апреля 2024
Якщо ви про Адапален, то в них з Дерівою однакова діюча речовина, яка, в черговий раз повторюсь, не допоможе позбутись плям. Ці препарати допомагають при лікуванні акне, якого відповідно до старпосту у Вас немає.
І жоден з них не викликає звикання. Але якщо нема проблематики, а є використання - як результат зневоднена, не доглянута шкіра з лущінням і купою інших проблем.
НуКаНаКа• 26 апреля 2024
Ответ дляЖелезобетон
Дерива имеет в составе адапален + антибиотик клиндомицин. Препараты с антибиотиком назначаются для комплексной терапии от акне, а не монотерапии ❗️ Мази, кремы, таблетки с АБ помогают на краткое время и назначаются исключительно в период обострения, но не на постоянную основу.
Основная терапия от прыщей это системные ретиноиды или наружные ретиноиды (адапален)/ бензоил пероксид. Всё.
У автора нет акне и высыпаний. У нее запрос как избавиться от пятен. Поэтому не надо придумывать карусель, достаточно мазаться обычным адапаленом, он отлично справляется с пятнами после прыщей
НуКаНаКа• 26 апреля 2024
Автор, еще от постакне хорошо работают сыворотки с витамином С. Если у вас кожа не чувствительная, без розацеи, то можете еще попробовать витамин С. Но не забывайте про спф защиту
Я-ваш шанс
• 26 апреля 2024
Ответ дляНуКаНаКа
Велике дякую!
Я-ваш шанс
• 26 апреля 2024
Ответ дляНуКаНаКа
Дякую вам!!