Подарунок для класного керівника (Випускний)

Всім привіт! Допоможіть порадою, що можна подарувати класному керівнику на випускний 9 клас?
kissaniya 26 апреля в 12:39
Мы кресло подарили на колёсах
1 1
golublexa3 26 апреля в 12:56
В прошлом году покупали букет цветов, остальные деньги перевели на ЗСУ.
Таро Христина 26 апреля в 13:22
У нас батьки вирішили зробити кожному вчителю з основних предметів планер на наступний рік із зображенням випускного класу. Чогось всі батьки це підтримали. Класній керівниці ще й букет квітів на додачу. Зворотньої реакції не знаю, бо не була в батьківському комітеті.
Ирина_Конор 26 апреля в 14:12
Ответ дляkissaniya
Мы кресло подарили на колёсах
Инвентарь предоставляет школа
1 1
kissaniya 26 апреля в 15:06
Ответ дляИрина_Конор
Инвентарь предоставляет школа
Я в курсе