Всім привіт! Допоможіть порадою, що можна подарувати класному керівнику на випускний 9 клас?
golublexa3• 26 апреля в 12:56
В прошлом году покупали букет цветов, остальные деньги перевели на ЗСУ.
Таро Христина• 26 апреля в 13:22
У нас батьки вирішили зробити кожному вчителю з основних предметів планер на наступний рік із зображенням випускного класу. Чогось всі батьки це підтримали. Класній керівниці ще й букет квітів на додачу. Зворотньої реакції не знаю, бо не була в батьківському комітеті.
Ирина_Конор• 26 апреля в 14:12
Ответ дляkissaniya
Мы кресло подарили на колёсах
Инвентарь предоставляет школа