Отпустили бы ребенка на другой конец Земли?

Дочь старшая говорит что будет подаваться на программу обмена флекс в США.И они типо поедут туда сами, к неизвестным людям!Она у меня самостоятельная , в обиду себя не даст.Но там же больных и дурных раз в 10 больше!
Я хз что делать...Отпускать или не...Вроде организовывает и консульство США, но как начитаешься какие там семьи бывают...
показать весь текст
17 3 2
автор А Я Самая Самая 26 апреля в 13:12
Короче все, если победит то отпускаю Убедили
4 1
Вероятненько 26 апреля в 13:13
Плохое может случится везде и в одном городе с родителями((( я бы точно отпустила, но у меня мальчик, наверное с дочкой рассуждаешь по другому.
МаксХмара 26 апреля в 13:14
Подружка репетитор з англ, готувала дівчинку до флексу, розповідала що дитина була така щаслива що пройшла і їде до США, а приїхала назад - виявилося, що потрапила в родину веганів, її практично не годували, а якщо годували то якимись пророщеними зернами, спілкувалися з нею мало та холодно, нікуди не водили, нічого не показували, телевізорів та інтернету в будинку не було - родина була проти всього цього. Каже це був просто ад і вона просто чекала коли вже зможе повернутися додому.
Родинам які приймають учасників Флексу платять гроші, тому це дуже велика лотерея - в яку саме родину дитина потрапить.
Замрійлива 26 апреля в 13:14
Ответ дляКликОЛЬКА
Тоді, вашій дитині, не треба подаватись на Флекс.
Зараз потреби нема, вона вчиться за кордоном і їздить в інші країни на канікулах. Але якщо захоче ще щось , то я лише за
Я не Сірожа 26 апреля в 13:17
Ответ дляКусман Сиру
Там же выбирать можно было. Моя подруга тоже у океана работала. Первая работа какая была не помню, но потом они работали в отеле. В её случае было все отлично, там себе парня нашла, вместе жили все это время. На выходных катались по региону, смотрели всякое. Плюс, пляж под боком. А когда работала закончилась, то у них ещё было свободное время какое-то, они летали в Нью-Йорк, и там немного пожили.
Работа, конечно, не цветочки по номерам расставлять, но говорила, что нормально. Химия, перчатки и так далее, все было. Постельное поменял, поверхности вытер, пол помыл. Единственное, был трындец с ванной и унитазом пару раз, но там реально пару раз. Фотки были топ. Помню, что я ей очень сильно завидовала. Она мне ещё много подарков привезла
Це ще й прекрасна можливість заробити. Син подруги їздив під час навчання в КПІ років 12 тому, за 3 місяці програми заробив тисяч 9, вернувся, машину купив.
автор А Я Самая Самая 26 апреля в 13:17
Ответ дляЯ не Сірожа
Це ще й прекрасна можливість заробити. Син подруги їздив під час навчання в КПІ років 12 тому, за 3 місяці програми заробив тисяч 9, вернувся, машину купив.
Тисяч 9 долларів?
Кусман Сиру 26 апреля в 13:18
Ответ дляЯ не Сірожа
Це ще й прекрасна можливість заробити. Син подруги їздив під час навчання в КПІ років 12 тому, за 3 місяці програми заробив тисяч 9, вернувся, машину купив.
Я вот по деньгам не в курсе. Знаю, что на все она занимала у тёти, вернулась, ей деньги отдала, и ещё осталось
Я не Сірожа 26 апреля в 13:18
Ответ дляА Я Самая Самая
Тисяч 9 долларів?
Так.
Крапипопка 26 апреля в 13:18
Ответ дляА Я Самая Самая
Пусть победит ,
Кусман Сиру 26 апреля в 13:19
Ответ дляЯ не Сірожа
Це ще й прекрасна можливість заробити. Син подруги їздив під час навчання в КПІ років 12 тому, за 3 місяці програми заробив тисяч 9, вернувся, машину купив.
Очень интересна история вашего ника и авки
2 1
Крапипопка 26 апреля в 13:20
Ответ дляА Я Самая Самая
Подруга тоже ездила по ворк анд травел.Говорила что там были рабские условия.На пляже торговать мороженым или оффицианткой бегать целый день.
Я была в программе.. официанткой , ну кроме зп ., чаевые и т д. 100 долл очень плохой день
Я хотела бегать, домой 7 000 привезла
Силиконочка 26 апреля в 13:21
Ответ дляМаксХмара
Подружка репетитор з англ, готувала дівчинку до флексу, розповідала що дитина була така щаслива що пройшла і їде до США, а приїхала назад - виявилося, що потрапила в родину веганів, її практично не годували, а якщо годували то якимись пророщеними зернами, спілкувалися з нею мало та холодно, нікуди не водили, нічого не показували, телевізорів та інтернету в будинку не було - родина була проти всього цього. Каже це був просто ад і вона просто чекала коли вже зможе повернутися додому.
Родинам які приймають учасників Флексу платять гроші, тому це дуже велика лотерея - в яку саме родину дитина потрапить.
Родину можна поміняти. Син подруги їздив і теж була перша сім´я не дуже, він поговорив з керівником і його переселили в іншу сім´ю, чудову, з якими він досі спілкується.
Я не Сірожа 26 апреля в 13:21
Ответ дляКусман Сиру
Я вот по деньгам не в курсе. Знаю, что на все она занимала у тёти, вернулась, ей деньги отдала, и ещё осталось
По ворк енд тревел надають житло і варіанти працевлаштування. Тож житло оплачувати не треба, витрати на харчування і побут. Хлопець, про якого я пишу, працював в піццерії, спочатку на кухні, потім офіціантом. То на роботі ще й харчувався. Реально задоволений був поїздкою.
Я не Сірожа 26 апреля в 13:24
Ответ дляКусман Сиру
Очень интересна история вашего ника и авки
Не знаю, що вам і відповісти... нишпоріть на здоров´я, якщо вам це піднімає рівень дофаміну в організмі.
2 1
МаксХмара 26 апреля в 13:24
Ответ дляСиликоночка
Родину можна поміняти. Син подруги їздив і теж була перша сім´я не дуже, він поговорив з керівником і його переселили в іншу сім´ю, чудову, з якими він досі спілкується.
Вони пожалілися на родину, після цього дівчинці стали пару раз на тижнів готувати смажене яйце і подавати з відразою, бо в їхньому домі через неї з´явилися продукти тваринного походження. Родину ніхто не змінив, типу не було об´єктивних причин, умови були нормальні, при коміссії вони гарно посміхалися та обіймали дівчинку, сама дівчинка боялася щось зайве сказати
Силиконочка 26 апреля в 13:29
Ответ дляМаксХмара
Вони пожалілися на родину, після цього дівчинці стали пару раз на тижнів готувати смажене яйце і подавати з відразою, бо в їхньому домі через неї з´явилися продукти тваринного походження. Родину ніхто не змінив, типу не було об´єктивних причин, умови були нормальні, при коміссії вони гарно посміхалися та обіймали дівчинку, сама дівчинка боялася щось зайве сказати
Я думаю основна проблема саме в тому що дівчинка сором´язлива і боялась говорити... Їхати звичайно треба дітям які вміють постояти за себе
Кусман Сиру 26 апреля в 13:29
Ответ дляЯ не Сірожа
Не знаю, що вам і відповісти... нишпоріть на здоров´я, якщо вам це піднімає рівень дофаміну в організмі.
Та что же я нанишпорю, если вижу только картинку и ник
Пиу!Пиу! 26 апреля в 13:29
Ответ дляА Я Самая Самая
Подруга тоже ездила по ворк анд травел.Говорила что там были рабские условия.На пляже торговать мороженым или оффицианткой бегать целый день.
Нормальные условия для студента.
Пиу!Пиу! 26 апреля в 13:32
Ответ дляВероятненько
Плохое может случится везде и в одном городе с родителями((( я бы точно отпустила, но у меня мальчик, наверное с дочкой рассуждаешь по другому.
А мальчикам ничего не угрожает?
КликОЛЬКА 26 апреля в 13:34
Ответ дляСиликоночка
Родину можна поміняти. Син подруги їздив і теж була перша сім´я не дуже, він поговорив з керівником і його переселили в іншу сім´ю, чудову, з якими він досі спілкується.
Міняла
КликОЛЬКА 26 апреля в 13:39
Ответ дляМаксХмара
Подружка репетитор з англ, готувала дівчинку до флексу, розповідала що дитина була така щаслива що пройшла і їде до США, а приїхала назад - виявилося, що потрапила в родину веганів, її практично не годували, а якщо годували то якимись пророщеними зернами, спілкувалися з нею мало та холодно, нікуди не водили, нічого не показували, телевізорів та інтернету в будинку не було - родина була проти всього цього. Каже це був просто ад і вона просто чекала коли вже зможе повернутися додому.
Родинам які приймають учасників Флексу платять гроші, тому це дуже велика лотерея - в яку саме родину дитина потрапить.
Так і є. Треба, дитину готувати і психологічно, морально. Не всі витримують,тим паче, в такому віці.
Вероятненько 26 апреля в 14:04
Ответ дляПиу!Пиу!
А мальчикам ничего не угрожает?
Угрожает, но мне кажется за девочек больше переживают родители… это просто наблюдения, может я неправа
Пиу!Пиу! 26 апреля в 14:33
Ответ дляВероятненько
Угрожает, но мне кажется за девочек больше переживают родители… это просто наблюдения, может я неправа
У меня девочек нет поэтому я за мальчиков переживаю)))
Кучерявочка 26 апреля в 15:15
Ответ дляА Я Самая Самая
Короче все, если победит то отпускаю Убедили
Конечно отпускайте. Моя в 15 уехала. Это колоссальный опыт, невероятное расширение кругозора. Единственное что я ожидала всего год разлуки, а по факту уже 3. К такому повороту я была не готова
любименькая 26 апреля в 15:23
Ответ дляА Я Самая Самая
Подруга тоже ездила по ворк анд травел.Говорила что там были рабские условия.На пляже торговать мороженым или оффицианткой бегать целый день.
А де, по-вашому, вони повинні були працювати? Нормальна робота для студентів