Сейчас больше уезжает людей, или всё-таки возвращаются?

И какую видите тенденцию? Как-то в Украине всё меньше людей становится.. 🤷😢
15 4
Кошка Мурка 26 апреля в 14:44
Все, наконец-то, поняли, шо не будет ’неделя-две’... ((
Успокойся_Успокойся 26 апреля в 14:44
Після чудес з паспортами всі втечуть
Бува і таке 26 апреля в 14:45
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Після чудес з паспортами всі втечуть
Куди?
7 3
Успокойся_Успокойся 26 апреля в 14:46
Ответ дляБува і таке
Куди?
Туди де до людей ставляться з гідністю
Бува і таке 26 апреля в 14:46
Не має такого вже прям ажіотажу, хто хотів повернувся давно, хто хотів виїхав ...зараз більш буденні поїздки
5 1
Бува і таке 26 апреля в 14:46
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Туди де до людей ставляться з гідністю
Ааааа, ви вже в дорозі?
Байрактара 26 апреля в 14:47
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Після чудес з паспортами всі втечуть
Ви вважаєте , що люди могли втекти і чекали? Хто зміг, той втік. Не кожен хоче річками плавати. Зараз ціни за ці всі махинації піднімуть у 2 рази. Не дуже втечуть ті, хто залишився.
9 1
Парасюха 26 апреля в 14:48
У Київ повертаються. Як там десь - не знаю.
5 3 1
Успокойся_Успокойся 26 апреля в 14:48
Ответ дляБува і таке
Ааааа, ви вже в дорозі?
А ті хто хотів повернутися, не повернуться
6 5
Бува і таке 26 апреля в 14:49
Ответ дляПарасюха
У Київ повертаються. Як там десь - не знаю.
Знову, черговий мрчт для ’срача’...люди гроші відпрацьовують
4 1
Байрактара 26 апреля в 14:49
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Туди де до людей ставляться з гідністю
Де? Польша заявила, що і допоможе і відловлювати не буде, і захистить . А роботу вони нададуть нелегалу, або без доків? Та фіг, чи я з поляками не робила.
7 1
Бува і таке 26 апреля в 14:49
Ответ дляУспокойся_Успокойся
А ті хто хотів повернутися, не повернуться
Хто хотів той повернеться, чи повернувся.....
1 1
Бува і таке 26 апреля в 14:50
Ответ дляБайрактара
Де? Польша заявила, що і допоможе і відловлювати не буде, і захистить . А роботу вони нададуть нелегалу, або без доків? Та фіг, чи я з поляками не робила.
І не тільки Польща, більшість країн чекає на алгоритм Польщі, набридло їм дармоїдів годувати
9 5 4
Ms. Iphone 26 апреля в 14:50
если б не новости - то сказала что все сидят дома как и раньше
5 1
Успокойся_Успокойся 26 апреля в 14:51
Ответ дляБайрактара
Де? Польша заявила, що і допоможе і відловлювати не буде, і захистить . А роботу вони нададуть нелегалу, або без доків? Та фіг, чи я з поляками не робила.
А Німеччина вже готує законопроект про паспорти для пригнічених українців
І Польща зробить, як чотири роки тому зробила для білорусів
6 4 2
КвартираЧья 26 апреля в 14:51
Раз´єзжаюцца, бєнзін скупляют, будєт ночью наступлєніє - одна совєтчіца сказала. Тікайтє
13 4
Первая ласточка инфляции 26 апреля в 14:52
Ответ дляКвартираЧья
Раз´єзжаюцца, бєнзін скупляют, будєт ночью наступлєніє - одна совєтчіца сказала. Тікайтє
Як достали ви
11 1
Байрактара 26 апреля в 14:52
Ответ дляУспокойся_Успокойся
А Німеччина вже готує законопроект про паспорти для пригнічених українців
І Польща зробить, як чотири роки тому зробила для білорусів
Та справа в тому, що я тільки за. Цей безпредєл в Україні хтось повинен зупинити. Але поки що реальність інша.
9 1
Тантрический кекс 26 апреля в 14:53
Ніхто із знайомих повертатися не планує , особливо після останніх новин
6 1 1
Успокойся_Успокойся 26 апреля в 14:53
Ответ дляБува і таке
І не тільки Польща, більшість країн чекає на алгоритм Польщі, набридло їм дармоїдів годувати
Польща всіх залишають і з документами допоможуть і роботи повно
Бо люди то найцінніший скарб для держави
8 6
Тантрический кекс 26 апреля в 14:55
Ответ дляБува і таке
І не тільки Польща, більшість країн чекає на алгоритм Польщі, набридло їм дармоїдів годувати
В Польщі нема кому працювати, поляки самі на заробітках по світу, тому робочій силі лише раді
Байрактара 26 апреля в 14:56
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Польща всіх залишають і з документами допоможуть і роботи повно
Бо люди то найцінніший скарб для держави
Ну пока що нема того. Чоловік сестри дальнобій на контракті там давно. Контракт закінчеться в травні, сказали без оновлених доків не продляють. А в нього якраз паспорт міняти треба. Якщо придумають, як захистити наших людей там від нашої влади, то добре.
Нетутешня 26 апреля в 14:56
Такого массового выезда, как в 2022 нет.
вре_Динка 26 апреля в 14:57
в моєму колі оточення затишшя, але морально готуються на виїжджати
Шкідлива молекула 26 апреля в 14:57
Не знаю, да и пофиг, главное я далеко
5 3
Благоуханочка 26 апреля в 14:58
Ответ дляБува і таке
І не тільки Польща, більшість країн чекає на алгоритм Польщі, набридло їм дармоїдів годувати
ніхто нічого не чекає. МВС Польщі сказав, що не виженуть, підтримають і доки дадуть)))
3 1
Зам. зав. Анонима 26 апреля в 14:58
Подруга в березні з Чехії повернулася. Багатодітні друзі також тут - не хочуть виїзжати.
5 4
КукухаСлетела 26 апреля в 14:59
Вот как бы я ответила на ваш вопрос. Все будет хорошо Будущего нет Hе разлучиться нам Будущего нет И прочь уйдет война Будущего нет Забудется вина Будущего нет Мы будем долго жить Будущего нет У нас родится сын Будущего нет У нас родится дочь Будущего нет Я не смогу помочь Будущего нет Под ногами земля Будущего нет Я полюбил тебя Будущего нет И ты идешь домой домой Будущего нет Возьми меня с собой...
Да людей реально меньше особенно мужчин.
5 1
Рожайтретьего 26 апреля в 14:59
В нас сфера торгівлі завжди були бажаючі робити хоч на пару місяців, зараз немає взагалі кого брати на роботу(((
Благоуханочка 26 апреля в 14:59
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Подруга в березні з Чехії повернулася. Багатодітні друзі також тут - не хочуть виїзжати.
багатодітного тата не призвуть. От і не паряться