26 апреля в 17:10

Ті, хто бу купляють, таракани в посилці не приходили?

Побувала в гостях у дівчини, яка таким торгує. Вдома є таракани. Цікаво, не залазять в коробку при відправці?
10 2
бибизяна 26 апреля в 17:12
Продаю і купляю вже років 15 так. Поки ви не написали, в голову така думка не приходила. Ні. Тарганів не було.
Бринзолетта 26 апреля в 17:18
Вспомнилось, когда во время ковида некоторые мои знакомые перестали покупать вещи онлайн, чтобы не заразится короной через вещи))

По теме - нет, никогда тараканов не было в посылках
2 1
Коплю на груди 26 апреля в 17:20
Я нещодавно розпаковувала посилку з Іспанії з одягом, і помітила в себе на руці великого паука, ото в мене був стрес))) Я накрутила що той паук з Іспанії приїхав, і ще десь навідкладав яєць і в мене тих пауків буде валом в хаті. Я з криками скинула того паука з руки і потім шукала на підлозі, добре що знайшла, бо прийшлось би переїжати)
Хочу на Балі 26 апреля в 19:25
Був дохлий тарган у посилці з Мейкапу, давно