Чоловік лапає при дітях і сторонніх

Є така проблема. Мій мч) любить помацати при сторонніх. Ситуація 1: лежимо вранці в ліжку на вихідних з донькою-15, вилежуємося. Він лізе втіхаря до груді то погладити, то притиснути. Ситуація 2: на др у куми після першого столу щипає за бретельку бюстіка на спині під сукнею. Моя реакція: угомонися, бо зараз заору. Я вже і уговарювала, і стидила - дує губи: не любиш/не хочеш/не приймаєш. Я нормально ставлюся до сексу, але мухи і катлєти мають бути окремо. Для сексу є місце і час, нахера ти мене до*обуєш. Може у когось була схожа ситуація, як лікували пацієнта?)) Це може бути смішно, і не на часі, але ж тут про різне пишуть. От і я вирішила спитати. Якщо що, то у чоловіка інвалідність з 2009, він списаний. Живемо 20 років, двоє дітей.
Krasivaja_ja 26 апреля в 17:27
Будьте обережні, щоб хоть доньку 15 років не лапав за груди
Letruaa 26 апреля в 17:27
Тільки зараз почав? 20 років все ок було?
Laluna1993 26 апреля в 17:31
Тролльная тема.
автор Наліво_ні 26 апреля в 17:31
Не зараз, і раніше було, ну це ж не постійно по десять раз на дню, то є, то немає, причому з алкоголем усугубляється
автор Наліво_ні 26 апреля в 17:33
Ні, з цим все ок, з донькою у мене довірчі стосунки, вона б сказала. Та і він не такий, його я заводжу))
автор Наліво_ні 26 апреля в 17:35
Що це означає?
Афри 26 апреля в 17:47
По моему это клон Алесандра_
Вы сегодня зарегились чтоб это спросить?
автор Наліво_ні 26 апреля в 17:55
Але Сандра - це хто, ваш родич? Є ж ходовий варіант - Юра, ви про нього забули?