ваш муж любит свою мать?

заботится? как это проявляется?
Злюка-закусюка 26 апреля в 20:38
Нет
Малая Налегке 26 апреля в 20:39
Удалено администрацией...
Снідаю авокадо 26 апреля в 20:40
Да, очень уважает
И этому учит сына
Тракторні війська 26 апреля в 20:40
Любит.
Перекус беру завжди 26 апреля в 20:40
Купив мені кончену машину, на якій зручно буде доїхати до його мами зимою, якщо замете і треба буде приїхати, бо вона старенька.
Купив доречі за мої гроші.
5 4 1
Ух яка ж Я 26 апреля в 20:40
Относится нормально.
Помогает деньгами.
И маме, и папе.
Зілля до весілля 26 апреля в 20:41
Так. Допомагає в міру можливостей
Свезло так свезло 26 апреля в 20:42
Дуже любив,але вже покійна
Головний кошак 26 апреля в 20:42
Да, очень любил (свекрови больше нет в живых)
Я тут Живу 26 апреля в 20:42
Не знаю. Помогает . Интересуется как она.
Качка в тапцях 26 апреля в 20:43
Так, звичайно. Це ж мама.
Я добре до цього відношусь. Сподіваюсь, мої сини мене теж любитимуть
5 1 1
Не їм після шостої 26 апреля в 20:43
У него есть обязательства. Его детство не располагает к любви.
Тундиринда 26 апреля в 20:44
Да,маменькин сына ,звонит два раза в день,если что-то в доме сделать тоже он,хотя квартира будет старшему брату
Кошка Мурка 26 апреля в 20:44
Делает что нужно, но без рвения. А с папой может по 2 часа ни о чем говорить
Попразендовна 26 апреля в 20:46
Так.
Якихось конкретних проявів назвати не можу.. подарунки дарує на свята, їде забирати до іншого міста коли приїжджає (залізницею, в нашому місті немає, там коло 70 км), хоч вона завжди каже щоб не переймався і вона доїде автобусом. Наче усе.
Викасикрет 26 апреля в 20:46
Нет. Да и не факт что любил когда то. Бабку любил, но и к ней прошла любовь за ее делишки
Звоночек 26 апреля в 20:47
Заботится, но это не любовь.
Спішу - перекидаюсь 26 апреля в 20:48
Он с ней вообще не общается. С отцом тоже. Я пыталась сгладить, как-то посодействовать возобновлению общения - говорит ’пошли они нахер’. И не парится. Любит ли - сложно сказать...
Куратор дебошей 26 апреля в 20:50
Любит очень, но особо не общаются. Ей хватает раз в месяц позвонить.
Федорино Горе 26 апреля в 20:56
Так, а як інакше?
Like-995b 26 апреля в 20:57
Любил. Ждал что и она будет любить. Но всегда обламывался. Ее уже нет в живых .
автор Счастье_же_вот_оно 26 апреля в 20:58
Ответ дляФедорино Горе
Так, а як інакше?
ну тут часто пишут, про конченых свекровей, которых ненавидят их дети
Невгамовна шахиня 26 апреля в 21:00
Любит и помагает во всём, она сама растила его и сестру, сестра умерла от онкологии, он её очень любил, теперь вот мама одна осталась..
Булькаю 26 апреля в 21:02
Мої всі чоловіки, м/ч обожнювали своїх мам. Мій колишній боготворив, я була негідна подарунків, бо мама має корову, свині, а городська, як я можу рівнятись до мами, мама одна, а жінок може бути багато, хто я така щоб керувати відпустками, грошима, лиш мама. Так і живе сам, бо всі недотягують. Другий чоловік ніжний до мами, бо це жінка, їх треба оберігати, саме так він ставиться і до мене. М/ч любив маму, але я була для нього сексі, він не міг без мене, мама була дуже хороша.
Муркамурковна 26 апреля в 21:04
любить
але не так, як би це йому хотілось
булоТАЙминуло 26 апреля в 21:14
дуже любить. Але вона й дуже хороша і мама, і свекруха. 70 років.
барабанщица 26 апреля в 21:21
Мій чоловік у спектрі, нікого не любить, крім мене. Що мене дуже здивувало, я думала такі люди не здатні любити
Ушла и Пришла 26 апреля в 21:39
Мій чоловік сам каже, що ледве її терпить. Допомагає, бо вважає це як синовій обовʼязок, але спілкування не дуже. Вважаю, що свекруха винна сама, бо дуже токсична, незріла, егоїстична
Кофе в лобби 26 апреля в 21:54
Да, любит. Его волнует её здоровье, настроение, помогает ей деньгами, навещает по возможности
Попа как у Кардашьян 26 апреля в 22:12
Ответ дляУшла и Пришла
Мій чоловік сам каже, що ледве її терпить. Допомагає, бо вважає це як синовій обовʼязок, але спілкування не дуже. Вважаю, що свекруха винна сама, бо дуже токсична, незріла, егоїстична
у мене така. але мій чоловік мамин синок і дуже її любить і потакає всім її заскокам. До його 40років мама була на першому місці - не сім’я не дитина, а мама і її бажання. Зараз переосмислив, поміняв місцями мене і маму - може тому, що дізнався, що вона ще і має психічний розлад, і у них так в сім’ї було заведено - нів чому їй не перечити