Кумедна• 26 апреля 2024
Зарплата 12 тис грн - варто виходити на таку роботу?
Графік з 9 до 18, зарплата 12 тис. Робота не важка, спілкування з людьми. Про розвиток мова не йде.
Це середня зарплата по місту.
Ці гроші зайвими не будуть, але і особливої ролі в бюджеті не зіграють.
Чоловік каже, воно того не варте. Сиди спокійно дома і не дури собі голову. І грошей не заробиш і дома ладу не буде.
А я б наче пішла працювати.
Ви б пішли чи сиділи дома, якби була така можливість?
Це середня зарплата по місту.
А я б наче пішла працювати.
Результат:
вже голосів:
126 (66.32%)
На роботу
64 (33.68%)
Сиди дома
Майор Медуза• 26 апреля 2024
Я - лікар , працюю на таку зарплатню
Правда працюю до 15:10
Як це немає розвитку? Адміністратор має багато чого знати! Перелік послуг це 100/
Вчіть англійську, а раптом завітає людина і знадобиться)))
Можливо в процесі роботи зрозумієте, що щось сподобалося, прокинеться чакра))) і зрозумієте своє призначення іще й бізнес свій замутите;)
Правда працюю до 15:10
празники не помню• 26 апреля 2024
спілкування з людьми - найважча робота в світі, вам за 12 тис так винесуть мізки, що ви нічого не схочете
БезПаспортаНеПродаю• 26 апреля 2024
Ответ дляKristal2013
Минус проезд. Минус одежда. Минус перекусы. Минус всякие др сложится. На выходе остаток? Есть смысл?
на таку роботу йдуть,коли сильно хочеться ’повигулювать плаття’.. а так..сенсу немає.
Гарантую неперелевки• 26 апреля 2024
Ну я б пішла точно, 12000 небагато, але набагато краще за 0.
І до того ж, хоч у мене і прекрасний чоловік, мені завжди було важливо знати, що я від нього не залежу і запросто зможу піти, якщо щось піде не так (ну там руку підніме, або коханка). Але то мої таргани, бачила приклад сестри, яка боялася розлучитися бо боялася що не зможе гідно утримувати себе і дитину.
Кружите меня,кружите• 26 апреля 2024
Я бы пошла на вашем месте, чтобы мозги вправить.
Вы реально считаете, что 5 дней в неделю с 9 до 18 общаться с людьми это ’не тяжелая работа’
Да это жесть
Впораюсь зі всим• 26 апреля 2024
Ответ дляКоржик
Можна спробувати для початку. Ніхто там насильно тримати не буде
Конечно, как вариант можно и так.
Крим мій• 26 апреля 2024
Ответ дляEva030330
Начинается)
Муж деньги зарабатывает, жена устраивает дом уют.
Стандартная семья в Украине)
Ах я забыла) здесь на советчице одни миллионеры, у которых мужья нанимают домработниц.
Стандартная семья в Украине)
Стандартная семья в Украине, когда оба работают и выполняют бытовые обязанности, кто пополам, кто разделяет, это делаешь ты, это я.
Бандитка Сью• 26 апреля 2024
Спілкування з людьми не важка? Ви мабуть не спілкувались по роботі з людьми. Від деяких людей застрелитись хочется
Крим мій• 26 апреля 2024
Ответ дляEva030330
Если вы часто встречаете такие семья, то вам круто повезло.
В моем окружении несколько иначе
В моем окружении так, нет сидящих дома женщин, нет мужчин бытовых инвалидов.
вкрации• 26 апреля 2024
Если денег в семье хватает ,я бы сидела дома ,но я сейчас Пашу как конь ,тоже за 12 тысяч ,что с удовольствием поседела дома,но муж инвалид ,я кормилец в семье
Сметчица• 26 апреля 2024
Ответ длямладокошкина
Автор, Ви так написали, буцімто 12 тисяч - це копійки. Це ж не мінімалка, а непогана зарплатня для багатьох. В мене чоловік за 12 тисяч цілий день на виробництві працює. А в мене за 8 годин п´ять днів на тиждень всього 7,5-8 тисяч грн, ще й повна матеріальна відповідальність і після роботи по вечорам безкоштовне ведення сайту і сторінки на фейсбуці. Це тільки на Советчице вважається, що у всіх зарплати захмарні.
Найсумніше тут це безкоштовна вечірня робота, ще й кваліфікована. Цього неможливо позбутись або затребувати доплату?
Мульйонерша• 26 апреля 2024
Вот понравилось дома ладу не буде, вы служанка там, женщина работает что бы себя женщиной чувствовать, а не дома дом работницей, я понимаю когда муж служанок оплачивает , а вы дома королева. А так после работы оба пришли и вдвоём готовите убираете, а не муж царь, а вы рабыня
Мульйонерша• 26 апреля 2024
Ответ дляМайская киска
Свої гроші, а тим більше вміння їх заробляти ніколи не завадять
Тем более муж сегодня есть, завтра нет, а работы может тоже не быть потом
Мульйонерша• 26 апреля 2024
Ответ дляКумедна
Ну ви шо, тут всі, хто працює - розвиваються. А ні - то товста запущена домогосподарка в заношеному халаті.
Почему есть, жены которые ходят по спа садонам, дома отдыхают, служанки работают
Мульйонерша• 26 апреля 2024
Ответ дляEva030330
Все зависит от обстановки в вашей семье. Если муж спокойно перенесет недоделанные дела или беспорядок, то идите на работу.
А если нет, то эта работа не стоит этих скандалов.
Потому что когда дома перестает быть уютно, это влияет на атмосферу и в отношениях тоже
Ой как мужика боимся, ещё побьёт, пусть он помогает убирать тоже, тётки совсем подуреди, молятся на мужа, а он завтра повернулся и ушел
Мульйонерша• 26 апреля 2024
Ответ дляКумедна
Все вірно ви підмітили. Він мені запропонував додатково 12 тисяч давати, аби не йшла нікуди))
Я думала у вас его зарплата и вы распоряжаетесь деньгами, а вам выдают , ну ну
Добротная• 26 апреля 2024
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Пробачте, запитаю.
Яка зп за годину, якщо перевести
15 евро за час, но есть и другие обязанности, не только сыть туалет )) Эта скорее дополнительная, так как мы все здание, по очереди убираем сами, без уборщика.
Мульйонерша• 26 апреля 2024
Ответ дляКак нефиг делать
А скільки чоловік заробляє? Може ті гроші крапля у морі
Он их жене не даёт, она не знает какая зарплата
Бибер-анонимер• 26 апреля 2024
Всегда сможете уволится. Я бы пошла, просто, чтобы дома не закиснуть. Среди людей всё-таки мозги работают интенсивнее, чем дома .
младокошкина• 27 апреля 2024
Ответ дляСметчица
Нажаль через те , що прифронтова територія, інтернету з початку війни немає, економія бюджетних коштів. Але ж роботу виставляти на фейсбуці треба, і на сайті. Тому доводиться це робити вдома. І не те що доплат, а й надбавки познімали, зарплатня менша, ніж була до війни. Й прибиральниць звільнили, нема грошей на зарплатню, 150 квадратів самі по черзі безкоштовно інколи прибираємо, бо не будеш же у грязі сидіти. Не знаю, це зараз скрізь таке в бюджеті, чи тільки у нас. Користуються тим, що вік у всіх співробітників передпенсійний або пенсійний, тому звільнятися ніхто не буде.
Майская киска• 27 апреля 2024
Ответ дляEva030330
Та кто против, чтобы муж помогал.
Это ж замечательно.
Просто большинство домашних дел все равно лежит на женщине
Это ж замечательно.
Більшість домашніх справ лежить на жінках, бо з дитинства деякі намагаюьься ростити з дівчат хазяєчок, а синів навіть посуд не просять помити, не кажу вже про готувати чи щось складніше робити.
Якщо з дитинства ростити дітей обох статей з тим, щоб вони вміли елементарне по дому робити і не розповідати про жіночу чи чоловічу роботу, то в подальшому і чоловік прекрасно хатніми справами може займатися, і жінка не бачитиме свою реалізацію виключно біля швабри
мадамГрицацуева• 27 апреля 2024
Ответ дляКумедна
Якщо у вас приват.будинок,то я б також не пішла
Але якщо квартира,то скільки там того ладу наводити?