Власниці фену Dayson потрібен ваш досвід

Власниці Dayson, хто має фен в будь якому кольорі але з матовим покриттям - як він екплуатується? Подряпини, стайлінгові засоби - це дуже помітно з часом на матовій поверхні ? Та напишіть , будь ласка який у вас колір та як довго користуєтесь
Люблю Украину 26 апреля в 23:51
Покупайте с кофром для хранения сразу
Сама собі лікар 26 апреля в 23:52
царапины заметно, вообще фен быстро потерял товарный вид
Мамина корзиночка 26 апреля в 23:56
У меня есть дочь-подросток, несколько раз слышала, что она его роняла. Есть царапины, но живой. У меня вроде серый с розовым, хз, короче, но выглядит нормально.
Инфотуфелька 26 апреля в 23:59
У меня салатовый .. , постоянно мицеляркой протира
Жесть
Предыдущий 10 лет как новый , пока не разбился ( парлюкс)
Байрактара 27 апреля в 00:00
Три роки донька користується, нормально виглядає. Подряпин немає. Сірий з рожевим
Репетиторша 27 апреля в 00:32
Мій сірий з рожевим, 1,5 роки в користуванні активному. Як новий
булоТАЙминуло 27 апреля в 00:32
В мене фіолетовий, не церапається але і локони не тримаються. Якесь недорозуміння, а не стайлер
В танке 27 апреля в 00:46
У меня цвет фуксия , все отлично царапин нет совсем. Фену больше года в коробке не храню....