лаМпочка• Изменено 27 апреля 2024

Хто харчується кава, булочка, солодощі, снеки ітд

Як ви себе почуваєте? Відчуваєте дискомфорт, проблеми зі здоров’ям, вздуття? Як змінився ваш стан коли почали більш менш нормально харчуватись? Найбільші зміни, які з вами відбулись напишіть
Леопардові панчохи• 27 апреля 2024
Коли молодий то все ок

Далі - проблеми

А я з косою• 27 апреля 2024
Ну, не то чтобы прямо питаюсь, но когда хочется, то ем. Все ок, никаких проблем
Глас_Народа• 27 апреля 2024
Ответ дляЛеопардові панчохи
Коли молодий то все ок

Далі - проблеми
100%
Бла бла бла• 27 апреля 2024
Я достаточно долго жила на таком питании и все у меня отлично, никаких проблем со здоровьем и желудком ,лишнего веса нет( но спорт тоже всегда присутствовал) где то после 35 поменялись приоритеты в еде , сладкое стала что то очень мало есть ,но как и раньше все супер
Телефон Рубика• 27 апреля 2024
Коли я так харчувалася у студентські роки, то шкіра була жахлива з поганим тургором. Покращилась коли почала нормально харчуватися
Дайте подумать• 27 апреля 2024
лишний вес...метеоризм...прищи на лице...Как только меняю рацион сразу результат на лице)
Леопардові панчохи• 27 апреля 2024
Перелічене у темі на регулярній основі - капець бюджету

Адекватне харчування - оберіг бюджету з різних сторін

Летюча помилка• 27 апреля 2024
А звичайна їжа входить в раціон? Чи тільки перекуси?
Тримбулька• 27 апреля 2024
Если про женщин, то проблемы начинают вылезать с гормональной перестройкой (климакс).
автор лаМпочка • 27 апреля 2024
Ответ дляЛетюча помилка
Входить, але мало
Каркуша Клара• 27 апреля 2024
разве возможно питаться только этим?
Синиця у спідниці• 27 апреля 2024
Я так все жизнь питаюсь, все ок. Только лишних кг пришло за последние 3 года, заедаю стресс. Но и нормальная еда присутствует. Не могу без сладкого.
Синиця у спідниці• 27 апреля 2024
Ответ дляКаркуша Клара
разве возможно питаться только этим?
Легко! Как без этого?
автор лаМпочка • 27 апреля 2024
Ответ дляКаркуша Клара
разве возможно питаться только этим?
Ну не тільки цим, але багато такого. Студенти наприклад
Каркуша Клара• 27 апреля 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
Легко! Как без этого?
’без этого’ или ’только этим’, вы не видите разницы?
СКИБИДЫШь• 27 апреля 2024
Ответ дляЛеопардові панчохи
Коли молодий то все ок

Далі - проблеми
Ой та прям. Я в 45 всё это ем
Каркуша Клара• 27 апреля 2024
Ответ длялаМпочка
тогда это не ’питается кофе, булочка...’, а в рационе присутствует кофе, булочка
Наверняка• 27 апреля 2024
Ем все. Потом пашу в спортзале.
Все ок.
Гжегож Бженчишчикевич• 27 апреля 2024
Судячи з тем тут, 90% так харчується. На сніданок так точно. Або взагалі не снідають

Ашолюдискажуть• 27 апреля 2024
Я так харчуюся , мені 37, зі здоровʼям все чудово .
Я більше скажу - моя мама так харчується - їй 66.
Навіть бабуся тільки перекусами , часто печивом і солоденьким , їй 89 , жива і відносно здорова
Синиця у спідниці• 27 апреля 2024
Ответ дляКаркуша Клара
Душнила! Конечно вижу!
Лапка• 27 апреля 2024
Лучше состояние кожи, не хочется есть все время. Стабильней настроеник. После того как оставила только кофе с сахаром (1-2 в день), и почти исключила остальные сладости, булки. Но ем немного сухофруктов, бананы, чуть меда иногда.
Ашолюдискажуть• 27 апреля 2024
Мене чоловік постійно пилить , але це звичка .
Можливо якби був дискомфорт - то змінила б звичку
Не гавкаю- но охраняю• 27 апреля 2024
Я обожнюю солодощі, якщо їх прибрати, в житті більше не залишиться хороших моментів. Каву з булочкою буду їсти, незважаючи ні на що. Серйозні проблеми зі здоров´ям давно. Якщо відмовитись від солодкого, то відразу в петлю
Каркуша Клара• 27 апреля 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
Душнила! Конечно вижу!
Ашолюдискажуть• 27 апреля 2024
Ответ дляЛеопардові панчохи
Коли молодий то все ок

Далі - проблеми
Ой , не завжди
Лапка• 27 апреля 2024
Ответ дляДайте подумать
И вот интересно кому смешно? Не верят, завидуют, что можно поменяв рацион улучшить здоровье?
Лапка• 27 апреля 2024
Ответ дляЛеопардові панчохи

Не скажите, если сидеть на пряниках и сушках, то это дешевле чем мясо и рыба с зеленью.
LoveYouOrNot• 27 апреля 2024
В молодості все прокатить (зовнішньо), але внутрішньо вже будуть зміни.

Суджу по американцям, які в 50-60 мають великі проблеми із здоров´ям, не будучи алкоголіками чи деградантами. Наші українські алкоголіки здоровіші в тому віці.

Це все проаналізувала на конкретних прикладах.
Ваша прЭлесть• 27 апреля 2024
У моей бабушки бьіли два брата - близнеца: шахтер и фермер- агроном. Угадайте, кто кого пережил на 10 лет?