Борщичок• 27 апреля 2024
Порекомендуйте місцину на декілька днів у Карпатах. Вид на гори.
Поїздка для трьох поколінь. Тобто для дитини ігрова площадка/кімната , для молоді туристичний підйом в гори ( можливо поряд підйомник це плюс ), ну і для старшого покоління територія максимум природи та вид на гори . По ціні бажано не за всі гроші світу , можливо приватний пансіон, але щоб було комфортно чисто і привітно) .
Можливо хтось вже відпочивав з такими критеріями ? Дякую 🌺
Подмигашка• 27 апреля 2024
У нас своє тихеньке місце - Свалява, приміське село.До війни і двічі на рік могли з´їздити.
Від садиби можна дістатися і до підйомника,і до термальних,і на форель,і на екскурсії.
Iryna-36bb• 27 апреля 2024
Ответ дляПодмигашка
Ворохта 365 для дорослих і дітей окремо типу табору