Робота дистанційно

Поділіться досвідом роботи в онлайн. Де ви шукали роботу? Я за освітою вчитель, але онлайн чомусь працювати якось не вдасться. Всі хочуть вчителя очно. Готова вчитися і розвиватися
Чу Ча 27 апреля в 23:15
Репетитором
Маурита 27 апреля в 23:16
Вы учитель чего?
Бешене сарі 27 апреля в 23:16
Репетитор, редактор
Да Щас же 27 апреля в 23:17
вчитель чого?
зараз повно он-лайн шкіл
Снідаю авокадо 27 апреля в 23:17
А вчитель чого?
Репетитор онлайн цілком може бути. Якщо це мови, то для дорослих також, не тільки для дітей
Мао_Мяо 27 апреля в 23:19
Репетитор онлайн
Бесконечность-не предел 27 апреля в 23:24
Я репетитор математики. Сьогодні були учні з Чехії. Також є Німеччина, Ізраїль, Словакія,Англія, Австралія і, авжеж, Україна. В Європі ціни на репетиторство в декілька разів перевищують українські, тому українськи вчителі ціняться. Діти то роз´їхалися по всьому світові, вчаться у двох школах, авжеж самостійно наздогнати матеріал важко, тому запитів на заняття-море.
А я женатая 27 апреля в 23:27
Репетитор математики. Очно у меня только два ученика, остальные онлайн, разбросаны по всей Европе.
Бесконечность-не предел 27 апреля в 23:31
Стосовно ’всі хочуть вчителя очно’ . У час тривог, ракетних ударів, вимкнення світла ваша фраза неактуальна. Або ви живете в тихій , непуганій вибухами місцевості. Вдачі і наснаги Вам.
Дама_с_караваем 27 апреля в 23:36
Статьи пишу, нашла здесь случайно много лет назад
всегдаДаДа 27 апреля в 23:41
Ответ дляБесконечность-не предел
Стосовно ’всі хочуть вчителя очно’ . У час тривог, ракетних ударів, вимкнення світла ваша фраза неактуальна. Або ви живете в тихій , непуганій вибухами місцевості. Вдачі і наснаги Вам.
Якраз при вимкненні світла неможливо онлайн займатися
Бесконечность-не предел 27 апреля в 23:54
Ответ длявсегдаДаДа
Якраз при вимкненні світла неможливо онлайн займатися
Не вгадали. Займаємось. В 21 столітті мобільний інтернет досить пристойний. В мене планшет , на якому я пишу, під´єднується до телефону.
Пластилин_Колец 27 апреля в 23:59
Репетитор
всегдаДаДа 28 апреля в 00:04
Ответ дляБесконечность-не предел
Не вгадали. Займаємось. В 21 столітті мобільний інтернет досить пристойний. В мене планшет , на якому я пишу, під´єднується до телефону.
В нас при вимкненні світла домашній інтернет 20-30 хв працював, мобільний інтернет не більше години
Ковбой Хагис 28 апреля в 00:45
З 2020 з часів ковід працюю онлайн - мені підходить на 120%, це моє. Художнік-мультиплікатор, працюю в гейдеві.
автор Пишу_граммотно! 28 апреля в 00:56
Ответ дляБесконечность-не предел
Я репетитор математики. Сьогодні були учні з Чехії. Також є Німеччина, Ізраїль, Словакія,Англія, Австралія і, авжеж, Україна. В Європі ціни на репетиторство в декілька разів перевищують українські, тому українськи вчителі ціняться. Діти то роз´їхалися по всьому світові, вчаться у двох школах, авжеж самостійно наздогнати матеріал важко, тому запитів на заняття-море.
Де ви шукаєте своїх учнів?
Бесконечность-не предел 28 апреля в 11:15
Ответ дляПишу_граммотно!
Де ви шукаєте своїх учнів?
Коли учнів було мало, то кабанчик+букі+олх+вайбер-чати типу ’Українці в Швеції’, ’Українці в Канаді’ ітп
Зараз я вже на тому рівні, шо не шукаю, приходять по рекомендаціям.
автор Пишу_граммотно! 28 апреля в 16:16
Ответ дляБесконечность-не предел
Коли учнів було мало, то кабанчик+букі+олх+вайбер-чати типу ’Українці в Швеції’, ’Українці в Канаді’ ітп
Зараз я вже на тому рівні, шо не шукаю, приходять по рекомендаціям.
Також писала. Але мені,чомусь, потрапляли лише ті, хто хоче очно
МадамОхмури 29 апреля в 10:57
Якщо не секрет, на якій біржі працюєте?