Сурогатне материнство як можливість піти від чоловіка?

Діти маленькі, роботи нема.
Стосунки з чоловіком геть погані, грошей не дає.

За СМ надають ЗП, можно обговорити житло.
Після пологів непогана сума додатково.

Чи варто розглядати такий варіант?
показать весь текст
Зробіть вибір:
вже голосів: 455
Варто
Ні
Я так і зробила
Тиць
автор Яйцеголовая 28 апреля в 15:09
Ответ дляДаЗдраПерма
Год это 365 дней - срок стандартной интеграции. Что такое интеграция - забейте в гугле. Там есть и научное объяснение, и ’на пальцах’ для тех, кому не понятны стандартные пояснения.
Удалено администрацией...
автор Яйцеголовая 28 апреля в 15:10
Ответ дляТочу ляси
Не просто там, де дозволено. А там де це дуже дешево! В Україні 😨
Ну в Англії офіційно сурмама отримує 12 000 фунтів.
В Канаді - 12 000 кан доларів)
Продаю витрішки 28 апреля в 15:10
Ответ дляЯйцеголовая
А де ще можна без професії стільки заробити? Я б залюбки.
Поступіть заочно і здобувайте
автор Яйцеголовая 28 апреля в 15:11
Ответ дляПродаю витрішки
А ви розумієте мінуси такої ’роботи’?
Якої саме? Віддаленої?
Продаю витрішки 28 апреля в 15:11
Ответ дляРедисочка
Якщо людина готова до цього, то яка психотравма?
Все лікування і препарати оплачує пара для якої виношує сур.мама
Ага розкажіть
автор Яйцеголовая 28 апреля в 15:11
Ответ дляТочу ляси
Ви ж розумієте що кожні пологи і вагітність різні? І якщо у вас двічі все ок, то не означає, що і третій раз так буде?
Розумію. І ще розумію, що шанс того що видалять матку чи що помреш в пологах вкладає не більше 1%.
Продаю витрішки 28 апреля в 15:12
Ответ дляРедисочка
Якщо людина готова до цього, то яка психотравма?
Все лікування і препарати оплачує пара для якої виношує сур.мама
Вони зацікавлені виключно в своїй дитині,а не тій хто виношує
Продаю витрішки 28 апреля в 15:13
Ответ дляЯйцеголовая
А яка робота оздоровлює?
Розумова ,інформаційна
автор Яйцеголовая 28 апреля в 15:13
Ответ дляМолчалка
А як жити з думкою, що ти продав дитину? Ви ж робите це не з благородних міркувань ’допомогти людям’, а за гроші. Дитина буде виношена вами, тобто ваша. Зв´язок між матір´ю та дитиною дуже сильний, незалежно від того чия це яйцеклітина. Дитина від народження буде розпізнавати вас за запахом, за голосом. І ви віддасте малюка за гроші. Це краще, ніж півроку табору?
Я не надумую собі такого ідіотизму і планую жити спокійно, знаючи що завдяки мені дитина нарешті змогла народитися і потрапити у люблячу родину.
автор Яйцеголовая 28 апреля в 15:14
Ответ дляПродаю витрішки
До речі так,чому автор не розглядаєте інших варіантів продажу свого тіла
Тому що не розглядаю. Але вам не забороняю, працюйте і насолоджуйтеся.
ДаЗдраПерма 28 апреля в 15:14
Ответ дляЯйцеголовая
Це взагалі буде тисячі півтори, бо він офіційно не працює.
Ясно. Вы умеете гуглить только клиники по услугам сурогатного материнства. )))

Если ваш муж официально не работает, оо платить алимениы он будет изсредней заработнрй платы по региону.
Т.е. тысяч 7-7,5 вы будете получать. Начисляются алимениы с момента подачи иска. Даде если судсостгится через месяц-два, ему присудят оплатить этот период.
Продаю витрішки 28 апреля в 15:14
Ответ дляЯйцеголовая
Які ускладнення?
Смерть
автор Яйцеголовая 28 апреля в 15:15
Ответ дляПродаю витрішки
Це дуже маленькі суми,ви навіть квартиру не купите за них
Не смішіть. В моєму місті я б і з однієї програми купила б.
Продаю витрішки 28 апреля в 15:16
Ответ дляРедисочка
Автор одразу сприймає це як роботу і розуміє процес.
Для жінок, які мають такі погляди як у вас це не підійде.

Не всі можуть працювати паталогоанатомом, онкологом, вчителем.
Кожному підходить своя робота.
Це робота, яка має свою винагороду.
Сур мама біологічно не має ніякого відношення до дитини
Це продаж свого тіла,оренда
Ніяк не робота.
автор Яйцеголовая 28 апреля в 15:16
Ответ дляАстоновитесь!
А ви впевнені, що вас так швидко виберуть в сурмами?
У вас тільки на обстеження піде місяця три.
Да і зараз українці не дуже замовляють цю послугу. А поток іноземців в нашу країни за цією послугою дуже зменшився.
Ви перелік обстежень бачили? Які три місяці? Там найдовше робиться цитологія, до тижня
Молчалка 28 апреля в 15:17
Ответ дляЯйцеголовая
Я не надумую собі такого ідіотизму і планую жити спокійно, знаючи що завдяки мені дитина нарешті змогла народитися і потрапити у люблячу родину.
Ви звичайний тріль, який заробляє копійку, клепаючи ідіотські теми. Але вас же читають дівчата без клепки в голові, які дійсно можуть думати, що продаж власної дитини то ’дрібничка’.
Проституція і то більш гуманна, бо ти принаймі продаєш себе, а не іншу людину. Але вона заборонена, на відміну від торгівлі дітьми, названої ’сурматеринство’.
автор Яйцеголовая 28 апреля в 15:17
Ответ дляЛуковая
Ну чому ні. Але ви маєте розуміти всі ризики.
Які саме?
ДаЗдраПерма 28 апреля в 15:17
Ответ дляЯйцеголовая
А від чого має статися розрив вагіни в третіх пологах, якщо його не було в перших двох?
Нее, вы явно тролль. Ну не может быть натолько глупым человек, имеющий двоих детей! Либо вы троллите, либо какой-то подросток развлекается.
2 1
Неваляшкина 28 апреля в 15:17
Ответ дляТочу ляси
Так, хоч і трохи менше.
Але тут мені не подобається завідомо народжувати дитину без батька. Якщо це використовується одинокою жінкою. Дитина має право на повну сімʼю.
Але ж для дитини краще використати шанс на народження, ніж не народитися взагалі, хіба ні?
автор Яйцеголовая 28 апреля в 15:17
Ответ длякороткопамятна
А ну да. Це ж в Канаді не змогли спасти. В нас же ого-го медицина.
Це відшарування плаценти , воно може статися будь з ким, в моєї мами наприклад за мною було. Вижили обидві.
Точу ляси 28 апреля в 15:18
Ответ дляНеваляшкина
Але ж для дитини краще використати шанс на народження, ніж не народитися взагалі, хіба ні?
Дивлячись на цей світ ваше питання дуже спірне)
Точу ляси 28 апреля в 15:18
Ответ дляЯйцеголовая
Розумію. І ще розумію, що шанс того що видалять матку чи що помреш в пологах вкладає не більше 1%.
Тоді вперед)
автор Яйцеголовая 28 апреля в 15:18
Ответ дляПродаю витрішки
Розумова ,інформаційна
Ось такою і планую зайнятися) Коли матиму гроші на освіту
Продаю витрішки 28 апреля в 15:20
Ответ длякороткопамятна
Наприклад в мене ніколи не було проблем з нирками. Під час вагітності з´явились. Результат дородова реанімація. Кесарів розтин. Довге відновлення.
В мене взагалі переймів не було ,кололи оксицитоцин
Молчалка 28 апреля в 15:21
Ответ дляНеваляшкина
Але ж для дитини краще використати шанс на народження, ніж не народитися взагалі, хіба ні?
Ви б особисто хотіли народитися у матері, яка продала вас за гроші? Я схиляю голову перед жінками, які виношують дитину безкоштовно, як правило це для інших жінок зі своєї сім´ї. Але тут явно інший випадок - жага наживи. Обмін дитини на 13 срібняків. Як знати, як почувається така дитина? Я б особисто не хотіла народитися у такої ’мами’.
І ніколи б не скористалася послугами сурмами, оскільки дитина отримає родову програму ’матері’, що продала дитя, а отже платитиме за її вчинки. Це моя точка зору, нікому її не нав´язую.
3 1
Неваляшкина 28 апреля в 15:21
Ответ дляМолчалка
Ви звичайний тріль, який заробляє копійку, клепаючи ідіотські теми. Але вас же читають дівчата без клепки в голові, які дійсно можуть думати, що продаж власної дитини то ’дрібничка’.
Проституція і то більш гуманна, бо ти принаймі продаєш себе, а не іншу людину. Але вона заборонена, на відміну від торгівлі дітьми, названої ’сурматеринство’.
Це не торгівля людьми. Сурогатні матері не продають власних дітей. Але і автор точно не жінка, яка планує стати сурмамою.
2 1
автор Яйцеголовая 28 апреля в 15:22
Ответ дляПродаю витрішки
Смерть
Менше 0,1%
ДаЗдраПерма 28 апреля в 15:22
Ответ дляЯйцеголовая
Не морочте голову. В Україну не існує форумів з сурматеринства.

Саме тому ви й не можете дати на них посилання)
А чем сурмама в Украине отличается от сурмамы в другой стране? Иностранные форумы запросто читаются через онлайн переводчик сайтов. Хотя и на наших площадках достаточно обсуждений.
Пы.Сы. на слабо брать меня не надо. Я вам могу прочесть многочасовую лекцию по попсихологии управления. Вы используете самый примитивнейший метод попытки воздействия.
автор Яйцеголовая 28 апреля в 15:27
Ответ дляПродаю витрішки
Це продаж свого тіла,оренда
Ніяк не робота.
А чим це відрізняється від оренди тіла роботодавцем десь на городах чи на заводі?
автор Яйцеголовая 28 апреля в 15:23
Ответ дляМолчалка
Ви звичайний тріль, який заробляє копійку, клепаючи ідіотські теми. Але вас же читають дівчата без клепки в голові, які дійсно можуть думати, що продаж власної дитини то ’дрібничка’.
Проституція і то більш гуманна, бо ти принаймі продаєш себе, а не іншу людину. Але вона заборонена, на відміну від торгівлі дітьми, названої ’сурматеринство’.
Зрозуміло