Сурогатне материнство як можливість піти від чоловіка?

Діти маленькі, роботи нема.
Стосунки з чоловіком геть погані, грошей не дає.

За СМ надають ЗП, можно обговорити житло.
Після пологів непогана сума додатково.

Чи варто розглядати такий варіант?
показать весь текст
Зробіть вибір:
вже голосів: 455
Варто
Ні
Я так і зробила
Тиць
Точу ляси 28 апреля в 14:55
Ответ дляЯйцеголовая
Хто такі сурогатні батьки?
Ті хто замовляє сурогатну дитину через сурогатну маму
1 1
автор Яйцеголовая 28 апреля в 14:56
Ответ дляСеменівни сусідка
Напишіть назву агентства, з малої літери, щоб не пожалілись на рекламу
Тих хто няню надає?
ДаЗдраПерма 28 апреля в 14:57
Ответ дляЯйцеголовая
То посилання буде?
Еще раз спрошу: клиники смогли понагугливать? Форумы гуглятся аналогично.
1 1
Неваляшкина 28 апреля в 14:57
Ответ дляТочу ляси
В темі я достатньо добре обізнана) наказ 787 вшир і впоперек.

До трансплантації органів і переливання нормально ставлюсь.

До сурогатного материнства - ні. Це дикунство. І ще негативно ставлюсь до добровільної смерті, до речі) теж дикунство для мене.
Використання донорської сперми - також дикунство?
автор Яйцеголовая 28 апреля в 14:57
Ответ дляЗалатавая
Так подайте на мужа на алименты в браке. Будут вам перечислять с его заплаты и просить не надо. А так , если вы серьёзно хотите стать сурмамой и купаить на эти деньги себе жильё , то лучше с мужем развестись , чтобы имущество не было совместно нажитым. И узнайте для сурмамы должен быть один или два здоровых ребёнка.
Це взагалі буде тисячі півтори, бо він офіційно не працює.
Точу ляси 28 апреля в 14:59
Ответ дляНеваляшкина
Використання донорської сперми - також дикунство?
Так, хоч і трохи менше.
Але тут мені не подобається завідомо народжувати дитину без батька. Якщо це використовується одинокою жінкою. Дитина має право на повну сімʼю.
2 2
автор Яйцеголовая 28 апреля в 14:59
Ответ дляТочу ляси
Я не писала що це забаганка і чудово знаю які «покази» для участі у програмі. Але попри це, я проти цієї двіжухи в Україні. В нормальних країнах це заборонено.
Це ліцемірство, як на мене, ті заборони.
Бо громадяни тих країн де заборонено все одно їздять світом і роблять там де дозволено.
1 1
ДаЗдраПерма 28 апреля в 14:59
Ответ дляЯйцеголовая
Рік це що?
Год это 365 дней - срок стандартной интеграции. Что такое интеграция - забейте в гугле. Там есть и научное объяснение, и ’на пальцах’ для тех, кому не понятны стандартные пояснения.
автор Яйцеголовая 28 апреля в 14:59
Ответ дляАстоновитесь!
Але все від вас залежить. Соціальне житло в великому дефіциті. Тому пропавши в табір постійного перебування вам треба буде шукати житло самій. Без надій, що вам його хтось надасть.
Комусь щастить і він з табору переїжджає до окремої квартири вже за місяць. А є і ті, хто сидить в таборах вже третій рік.

Правда, і табори нижні: є в вигляді гуртожитків (з окремими кімнатами на сім´ю), чи в вигляді готелів. Але є і контейнери чи намети посеред поля.
Та ні, дякую. Тут я принаймні умови матиму і гідну суму через рік.
2 1 1
Залатавая 28 апреля в 15:00
Ответ дляЯйцеголовая
Це взагалі буде тисячі півтори, бо він офіційно не працює.
Значит подавайте на алименты в твёрдой сумме. И сообщите вашему сожителю , что сейчас ТЦК с удовольствием гребут должников по алиментам. Так что если он не будет платить алименты полностью и без задержек , то вы в ТЦК его данные быстро передадите )
автор Яйцеголовая 28 апреля в 15:01
Ответ дляТочу ляси
Для вас особисто всі можливі наслідки вагітності і пологів. Але тут ви це робити будете не заради власної дитини, що є виправданим для бажаної дитини. А для чужої. Чи воно того варте?
Які конкретно наслідки? В мене їх не було при власних пологах, чому вони мають виникнути зараз?
Точу ляси 28 апреля в 15:01
Ответ дляЯйцеголовая
Це ліцемірство, як на мене, ті заборони.
Бо громадяни тих країн де заборонено все одно їздять світом і роблять там де дозволено.
Не просто там, де дозволено. А там де це дуже дешево! В Україні 😨
Продаю витрішки 28 апреля в 15:01
Ответ дляЯйцеголовая
Лише віддалено поки, це тисяч 5 максимум(
А ви розумієте мінуси такої ’роботи’?
Точу ляси 28 апреля в 15:01
Ответ дляЯйцеголовая
Які конкретно наслідки? В мене їх не було при власних пологах, чому вони мають виникнути зараз?
Ви ж розумієте що кожні пологи і вагітність різні? І якщо у вас двічі все ок, то не означає, що і третій раз так буде?
автор Яйцеголовая 28 апреля в 15:02
Ответ дляТочу ляси
ТАК! Я дуже люблю свою роботу, довго, йшла, вчилась і працювала, щоб бути там, де я зараз.
От і я так хочу. Тому на це і йду, щоб мати старт.
Продаю витрішки 28 апреля в 15:02
Ответ дляЯйцеголовая
Лише віддалено поки, це тисяч 5 максимум(
Залишайте на чоловіка дітей і йдіть на нормальну роботу
Молчалка 28 апреля в 15:02
Ответ дляЯйцеголовая
І як там жити? Півроку в лагері? А може й більше?
А як жити з думкою, що ти продав дитину? Ви ж робите це не з благородних міркувань ’допомогти людям’, а за гроші. Дитина буде виношена вами, тобто ваша. Зв´язок між матір´ю та дитиною дуже сильний, незалежно від того чия це яйцеклітина. Дитина від народження буде розпізнавати вас за запахом, за голосом. І ви віддасте малюка за гроші. Це краще, ніж півроку табору?
4 3
автор Яйцеголовая 28 апреля в 15:02
Ответ дляДаЗдраПерма
От чего без родов у вас может быть разрыв влагалища? Или вы, не имея возможности прокормить двоих детей, родите себе третьего?
А від чого має статися розрив вагіни в третіх пологах, якщо його не було в перших двох?
2 1
Продаю витрішки 28 апреля в 15:03
Ответ дляЧорт і Шо
Всього лише відмовки тих, хто впринципі не планує працювати
До речі так,чому автор не розглядаєте інших варіантів продажу свого тіла
Продаю витрішки 28 апреля в 15:03
Ответ дляЯйцеголовая
Після пологів 16-19 000 євро + 450 щомісячно протягом вагітності.
Це дуже маленькі суми,ви навіть квартиру не купите за них
2 1
короткопамятна 28 апреля в 15:04
Ответ дляЯйцеголовая
Які конкретно наслідки? В мене їх не було при власних пологах, чому вони мають виникнути зараз?
Ви народжували другу дитину бо з чоловіком було все ок. Цікаво чому ж виникли проблеми?
автор Яйцеголовая 28 апреля в 15:05
Ответ длякороткопамятна
Жінка народжувала сама, вдома, викликаючи пологи - і ви стверджуєте що це сурогатна мама, серйозно?

Я так розумію, жодного нормального випадку ви не знайшли і вирішили хоча б цю маячню пртягнути)
3 2
короткопамятна 28 апреля в 15:06
Ответ дляЯйцеголовая
Жінка народжувала сама, вдома, викликаючи пологи - і ви стверджуєте що це сурогатна мама, серйозно?

Я так розумію, жодного нормального випадку ви не знайшли і вирішили хоча б цю маячню пртягнути)
https://fakty.ua/ru/331703-surrogatnaya-mat-umerla... - ось нормальний варіант
Луковая 28 апреля в 15:06
Ответ дляЯйцеголовая
Лише віддалено поки, це тисяч 5 максимум(
+аліменти на дітей
Сливочная пенка 28 апреля в 15:06
Ответ дляТочу ляси
19 тис це копійки і сльози. Ще й за такий крок. Сумно
Так 19000 це щомісячно на поїсти.
Житло можуть надати + няня, якщо в лікарню лягати.
Основна сума буде після пологів 🤷‍♀️
Вона теж не захмарна, але і автор (вибачте, автор) не супер пупер освідчена й гарний спеціаліст.
Астоновитесь! 28 апреля в 15:07
Ответ дляЯйцеголовая
Та ні, дякую. Тут я принаймні умови матиму і гідну суму через рік.
А ви впевнені, що вас так швидко виберуть в сурмами?
У вас тільки на обстеження піде місяця три.
Да і зараз українці не дуже замовляють цю послугу. А поток іноземців в нашу країни за цією послугою дуже зменшився.
автор Яйцеголовая 28 апреля в 15:07
Ответ длякороткопамятна
Сумно. В нас нічого не знайшли? От і я ні.
3 1
Луковая 28 апреля в 15:09
Ну чому ні. Але ви маєте розуміти всі ризики.
короткопамятна 28 апреля в 15:09
Ответ дляЯйцеголовая
Сумно. В нас нічого не знайшли? От і я ні.
А ну да. Це ж в Канаді не змогли спасти. В нас же ого-го медицина.
автор Яйцеголовая 28 апреля в 15:09
Ответ дляДаЗдраПерма
Еще раз спрошу: клиники смогли понагугливать? Форумы гуглятся аналогично.
Не морочте голову. В Україну не існує форумів з сурматеринства.

Саме тому ви й не можете дати на них посилання)