Аноним_1859• 28 апреля 2024

Як будете святкувати паску? Є настрій?

Знайомі розповідають, хто, що буде пекти. Вони в гості підуть, до них прийдуть. Мені 47.
В мене нема цього всього і не хочу. І до війни теж так було. Жила і живу в місті.
Робила на державній роботі , де тиждень до і після свят все це обсуждалося.
Я неправильна?
автор Аноним_1859 • 28 апреля 2024
Ответ дляпостою_послушаю
Я бы сказала:’ Які ж ви, дівчата, молодці, справжні українські ґадзині, а я по скромному, бо така вже я є, не дуже люблю готувати та пишно святкувати’
От так і зроблю. Дякую.

автор Аноним_1859 • 28 апреля 2024
Ответ дляПосудомойка
я покупала дома пасхи и в хлебопечке пекли. Бывало, что покупали сделанные на заказ по рекомендациям на работе.
Сил нет , к сожалению печь, да и семейный рецепт дома остался.
Тоже сил нет.
Несу пургу• 28 апреля 2024
Ответ дляInci
21 градус, можно поплавать минут 15
Супер,значит через 2 недели будет 22-23.Вы в каком городе?
Галя із Дарниці• 28 апреля 2024
Ответ дляОбнемашечка
У мене все спонтанно трапляється. Буває планую спекти і не печу або навпаки.
І я так само.
Галя із Дарниці• 28 апреля 2024
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Минулорічні.
У нас традиція- на пасху і різдво збираємось у мами. Дякуючи богу, що вона в нас ще є. Їй вже 86
Паски з маком вперше бачу, гарні.
Галя із Дарниці• 28 апреля 2024
Ответ дляЧаюри
А крашанки робите? Може, готові у вас продаються? дівчата розповідали, що крашанки продаються як маркування варених яєць. Цього року хочу спробувати куркумою зробити, ніколи раніше не пробувала, в інеті викладають такі гарні результати.
О,дякую,і я зроблю!
Свекруня• 29 апреля 2024
Ответ дляХлопаю ресницами
Читаю тг кацапня нпод Харьковской областью топчится, на других направлениях лезут....
О пасхе вообще не думаю, культ еды не устраиваю
А ви не читайте.