Изменено 28 апреля в 18:39

Як Вам вдалось прийняти дитину з неврологією?

У моєї дитини СДУГ, він, скажімо так, спокійним буває досить мало часу. В основному стрибає, бігає, намагається побитись із сестрою, коли підходить обнятись - смикає за волосся, або з розбігу на мене стрибає і не спеціально бʼє в живіт, наприклад. Спокійні ігри - не для нього. Єдине, що його може «зупинити» та не бігти кудись, не здіймати дах - або конструктор Лего, або планшет. Весь інший час йому потрібно кожну хвилину нагадувати, як себе вести.
Я розумію, що це неврологія, він не винен у цьому, але я не можу це прийняти досі (дитині 10 років). Мені здається, що я днями тільки й роблю, що заспокоюю його та прошу вести себе нормально (до школи не ходить зараз, дистанційне, під час якого я постійно сиджу з ним).
Як Вам це вдається ?
Помидорина 28 апреля в 18:40
Таблетки.
6 3
Швидкоруч 28 апреля в 18:40
Внучка 2,7 годика лежит, ест только тертую пищу, не сидит без спец кресла, не переворачивается , не говорит, люблю эту булочку всем сердцем, она так улыбается.
15 8
Сало не люблю 28 апреля в 18:40
А вы как-то занимаетесь ребенком? Или просто хотите принять? Я не принимала, лечила, занималась, в 10 лет уже было все ок
Сладкий лимончик 28 апреля в 18:41
Ответ дляСало не люблю
А вы как-то занимаетесь ребенком? Или просто хотите принять? Я не принимала, лечила, занималась, в 10 лет уже было все ок
Мда.... Возьми с полки пирожок. Все хреновые мамы, одна вы умница. Браво!
7 4 1
Доль Чекомбана 28 апреля в 18:42
А на футбол,бег,активные танцы отдать не судьба?или все игры мама и сестра?
Сало не люблю 28 апреля в 18:42
Ответ дляСладкий лимончик
Мда.... Возьми с полки пирожок. Все хреновые мамы, одна вы умница. Браво!
Я в курсе, нет не все хреновые , есть нормальные, а есть секта перерастет
Доль Чекомбана 28 апреля в 18:43
Ответ дляСладкий лимончик
Мда.... Возьми с полки пирожок. Все хреновые мамы, одна вы умница. Браво!
Она может и права
Пишу вірші, дорого 28 апреля в 18:43
Он принимает препараты?
Заліковий троль 28 апреля в 18:44
В спорт, искать тренера, который умеет работать с такими детьми, так как не каждый будет терпеть подрыв дисциплины. Тогда хоть будет уставший и вы передохнуть сможете.
Багиня 28 апреля в 18:44
Ответ дляСладкий лимончик
Мда.... Возьми с полки пирожок. Все хреновые мамы, одна вы умница. Браво!
А что не так сказано? У меня у подруги такой ребенок, она три месяца ему подавала таблетки и бросила, ,,такой характер,что сделать.. таблетки дорого, эффекта не вижу, да ну его,,
Удобная страусиная позиция
Потішаюся 28 апреля в 18:53
Може йому не хватає уваги? Як ви проводите час з дитиною крім планшете та лего? Може на спорт дитину віддати ? Найти тренера хто займається з такими дітьми. Дитина всю енергію буде віддавати там. Може інші гуртки де дитина буде зацікавлена.. треба щоб спеціалісти порекомендовали. От не знаю чи є це в Україні . Чи може звичайні гуртки підійдуть
Tammy21 28 апреля в 18:48
Ответ дляБагиня
А что не так сказано? У меня у подруги такой ребенок, она три месяца ему подавала таблетки и бросила, ,,такой характер,что сделать.. таблетки дорого, эффекта не вижу, да ну его,,
Удобная страусиная позиция
Ви знаєте що препарати не завжди допомогають та мають побочкі?
2 2
Помаранчова душа 28 апреля в 18:53
Ответ дляБагиня
А что не так сказано? У меня у подруги такой ребенок, она три месяца ему подавала таблетки и бросила, ,,такой характер,что сделать.. таблетки дорого, эффекта не вижу, да ну его,,
Удобная страусиная позиция
Я своему вообще не даю таблеток. Но даю постоянно витамины, особенно группы В, кальций, магний, рыбий жир. Не считаю нужным закармливать таблетками, дорогие они или дешёвые. Здесь важнее найти занятие, которое будет развивать усидчивость. Мой начал в 8 лет книги читать, мог часами читать, Лего складывал всегда. Но для этого нужно было с детства заниматься ребенком, развивать интерес. И спорт, конечно же. Моему плавание зашло в этом возрасте.
1 1
Шалена невинність 28 апреля в 18:54
Важко. Я люблю свою дитину,але не завжди можу змиритись з його особливостями та характером. Майже щодня він мене вибішує до істерики. В нього теж РДУГ + вже підліткова дурь. Біганина та скакання вже якось трохи переріс, зараз навпаки важкий на підйом, коли треба щось зробити. Незнаю що вам порадити,бо в такій же ситуації.
Вам телефонограмма 28 апреля в 18:57
У мене дитина з аутизмом, намагаюся прийняти, хоча перебуваю вже більше року в якомусь шоковому стані, виходу не має, важко, життя спотворилося, але такий вже вирок мені...
Багиня 28 апреля в 18:59
Ответ дляTammy21
Ви знаєте що препарати не завжди допомогають та мають побочкі?
Вы мне Америку не открыли.Я знаю, что препараты надо подбирать и с ребенком надо заниматься. Не только препаратами.
Проще втыкать в телефон, конечно
Tammy21 28 апреля в 19:05
Ответ дляБагиня
Вы мне Америку не открыли.Я знаю, что препараты надо подбирать и с ребенком надо заниматься. Не только препаратами.
Проще втыкать в телефон, конечно
До чого тут телефон? Препаратів там не те щоб багато) Декому вони не підходять.
Потішаюся 28 апреля в 19:11
Ответ дляШалена невинність
Важко. Я люблю свою дитину,але не завжди можу змиритись з його особливостями та характером. Майже щодня він мене вибішує до істерики. В нього теж РДУГ + вже підліткова дурь. Біганина та скакання вже якось трохи переріс, зараз навпаки важкий на підйом, коли треба щось зробити. Незнаю що вам порадити,бо в такій же ситуації.
Теж підозрювали цей діагноз, коли звернулась до логопеда,.почала рассказувати що проблема дитина,.активна.. звідти і прблеми що деякі літери не вимовляє. Потім в школі підозрювала вчитель спочатку ,. він добре вчився порівняно з іншими.але був в дитинстві дуже активний . я нікуди не зверталась. Навіть не знаю був цей діагноз? Займалась дитиною . Різні кружки,. Спорт.Зараз 14 років буде,.дуже спокійний,.розсудливий,розумний. Англійську дуже швидко вивчив до академічного рівня коли переїхали. Чи переріс.
Багиня 28 апреля в 19:10
Ответ дляДоль Чекомбана
А на футбол,бег,активные танцы отдать не судьба?или все игры мама и сестра?
На самом деле это не сильно помогает..
Пупс 28 апреля в 19:11
СДВГ это психиатрия
Стетоскопуло 28 апреля в 19:18
У моей проблемы с речью, 7 лет уже занимается с логопедами, дефектологами, результаты минимальные. Только сейчас более менее меня попустило, пришло понимание что скорее всего уже ничего с этим не смогу сделать, но занятий не бросаем, надежда еще есть.
Но сложно понимать что я скорее всего не смогу ничем помочь, при всем желании и стараниях
Життє Бентежне 28 апреля в 19:50
Те, що ви описали більше схоже на психіатрію, а не неврологію. Чи ви робите для коригування поведінки ? Дочці вже 15, звичайно в неї є особливості, але нічого критичного
Жена сантехника 28 апреля в 20:03
А почему решили что СДВГ? У меня двое мальчиков, близнецы, по 5 лет. Ну стены пока на месте, а так круглые сутки все вверх дном, целый день носятся дома, ещё на футбол ходят и на ролики, гоняют собак, красят стены, холодильник, стол регулярно, строят дома из подушек, Лего у нас только для того чтобы им бросаться в унитаз например, кто более меткий. Но у них нет планшета правда, только телек вечером. В саду тоже не сидят без дела, но правда в целом послушные, если запретить, то пока слушают, учиться не жаждут, тоже надеюсь пока, один хочет быть боксером, второй автогонщиком, буквы там не нужны.... Есть старшие девочки и тоже активные, но конечно это совсем не то. Но я даже никогда бы не подумала что у них СДВГ, просто они здоровые, хорошо едят и всегда в отличном настроении.
ЧупакабраЗеБест 28 апреля в 20:15
Ответ дляСало не люблю
А вы как-то занимаетесь ребенком? Или просто хотите принять? Я не принимала, лечила, занималась, в 10 лет уже было все ок
смешно читать
Сало не люблю 28 апреля в 20:16
Ответ дляЧупакабраЗеБест
смешно читать
Ваш комментарий важен и информативен для меня
Шалена невинність 28 апреля в 20:27
Ответ дляПотішаюся
Теж підозрювали цей діагноз, коли звернулась до логопеда,.почала рассказувати що проблема дитина,.активна.. звідти і прблеми що деякі літери не вимовляє. Потім в школі підозрювала вчитель спочатку ,. він добре вчився порівняно з іншими.але був в дитинстві дуже активний . я нікуди не зверталась. Навіть не знаю був цей діагноз? Займалась дитиною . Різні кружки,. Спорт.Зараз 14 років буде,.дуже спокійний,.розсудливий,розумний. Англійську дуже швидко вивчив до академічного рівня коли переїхали. Чи переріс.
Скоріш за все не було цього діагнозу у вас. Він має особливості, які полягають не тільки в активності. Так, діти і мають бути активні, але тут більше проблема в тому, що в дитини не має уваги, вони не можуть концентруватись на якомусь завданні, вони ’не чують прохань’, інтелект в них високий зазвичай, але заставити себе, організуватися у виконанні дз наприклад для них проблема. Мій навпаки почав говорити дуже рано і все схвачував, теж був майже відмінником в початковій школі, бо я завжди все контролювала,щоб робив,щоб не забув. А зараз в 6 я боюсь дивитись щоденник. Просто через те, що не робить,не вчить, не хоче, бо треба ’напрягатись’. На гуртки довго його не вистачає, втрачає інтерес через кілька місяців, знову ж таки,бо треба організовуватись, вчасно приходити, старатись і т д. Це рідко переростають. Трохи коригується, щоб в дорослому віці вміти пристосовуватись до життя.
Потішаюся 28 апреля в 21:04
Ответ дляШалена невинність
Скоріш за все не було цього діагнозу у вас. Він має особливості, які полягають не тільки в активності. Так, діти і мають бути активні, але тут більше проблема в тому, що в дитини не має уваги, вони не можуть концентруватись на якомусь завданні, вони ’не чують прохань’, інтелект в них високий зазвичай, але заставити себе, організуватися у виконанні дз наприклад для них проблема. Мій навпаки почав говорити дуже рано і все схвачував, теж був майже відмінником в початковій школі, бо я завжди все контролювала,щоб робив,щоб не забув. А зараз в 6 я боюсь дивитись щоденник. Просто через те, що не робить,не вчить, не хоче, бо треба ’напрягатись’. На гуртки довго його не вистачає, втрачає інтерес через кілька місяців, знову ж таки,бо треба організовуватись, вчасно приходити, старатись і т д. Це рідко переростають. Трохи коригується, щоб в дорослому віці вміти пристосовуватись до життя.
В мене теж почав говорити рано,.але деякі літери не вимовляє. Але швидко риватний логопеда виправила..Але та що в поліклініці була чомусь кащала що негаразд.Він відволікався в школі чи на курсах з іншими дітьми. Але потім коли зробиш зауваження дуже швидко розумів що робити, порівняно з іншими. А те що був дуже активним порівняно з іншими то це так. Завжди перший коли треба йому. А так теж лінувався і втрачав інтерес коли не цікаво.. малювання та письмо як курка лапою. І з дитинства ненавидів те малювання навдого не вистачало сидіти та малювати..може і не було цього діагнозу, але був дуже активний порівняно з іншими дітьми. Зараз в комп´ютері сидить в весь час, в школі деякі предмети йому дуже цікаві. Але теж буває лінується і дуже ..
Шалена невинність 28 апреля в 21:33
Ответ дляПотішаюся
В мене теж почав говорити рано,.але деякі літери не вимовляє. Але швидко риватний логопеда виправила..Але та що в поліклініці була чомусь кащала що негаразд.Він відволікався в школі чи на курсах з іншими дітьми. Але потім коли зробиш зауваження дуже швидко розумів що робити, порівняно з іншими. А те що був дуже активним порівняно з іншими то це так. Завжди перший коли треба йому. А так теж лінувався і втрачав інтерес коли не цікаво.. малювання та письмо як курка лапою. І з дитинства ненавидів те малювання навдого не вистачало сидіти та малювати..може і не було цього діагнозу, але був дуже активний порівняно з іншими дітьми. Зараз в комп´ютері сидить в весь час, в школі деякі предмети йому дуже цікаві. Але теж буває лінується і дуже ..
Не схоже на РДУГ, можете самі симптоми погуглити. Звичайна активна дитина. Всі відволікаються і дорослі теж. Добре, що у вас все добре вже в такому віці. В мене є ще молодший син, він теж активний дуже і відволікається, але зараз я бачу чітку різницю в їх поведінці, де звичайна дитина,а де є певні особливості.