Уси Пуси• 13 мая 2024

Бачили нового Холостяка?

Учасником проєкту "Холостяк" на каналі СТБ стане військовий, ветеран, громадський діяч, автор книги "Історія впертого чоловіка" та учасник національної збірної Invictus Games Олександр "Терен" Будько!

Про це повідомив незмінний ведучий шоу Григорій Решетнік у своєму Instagram.

Зокрема, телеведучий анонсував повернення на телеекрани каналу СТБ романтичного реаліті-шоу.

Як повідомив телеканал СТБ, вперше в історії проєкту імʼя холостяка оголосили разом з початком кастингу.

Що відомо про Олександра Терена?
Олександр Будько (позивний "Терен"). Український захисник, ветеран російсько-української війни, учасник національної збірної Invictus Games.

Народився 13 травня 1996 року у місті Рівне. Має технічну освіту. Активно займався спортом – пауерліфтинг та єдиноборства.

З початком повномасштабного вторгнення доєднався добровольцем до лав ЗСУ, а в травні 2022 року вирушив на фронт як командир взводу вогневої підтримки батальйону Карпатська Січ.

У тому ж році в День незалежності України під час боїв на Ізюмському напрямку отримав важке поранення, через яке втратив обидві кінцівки. Після трьох місяців відновлення став на протези, подав заявку до національної збірної Invictus і розпочав активну діяльність, пов’язану з адаптацією та соціалізацією військових після поранень.
автор Уси Пуси • 13 мая 2024
.
спальное место• 13 мая 2024
Надеюсь и девушки будут нормальные, не утки, как обычно.
Лапка• 13 мая 2024
То дійсно повинно статися кохання а не піар, ту не жарти і шоу шоу
freedom_2015• 13 мая 2024
ну хоч не соромно дивитись на такого .Тільки б дівчат знайшли нормальних
Своего не предлагать• 13 мая 2024
Бачили і шо?
Всюди хайп. А тут ще і жалість
Бабуся мороз• 13 мая 2024
Цікаво, чи змінить СТБ підход до кастингу і набере нормальних дівчат, а не звичний суповий набір з піськами замість губ.
Интимная• 13 мая 2024
Не уявляю отих усіх курок із Холостяка поряд з ним
Интимная• 13 мая 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Бачили і шо?
Всюди хайп. А тут ще і жалість
Не треба ваша жалість йому
Королева Сарказма• 13 мая 2024
Ответ дляБабуся мороз
та не, женщин как обычно из эскорта возьмут. но хотя бы холостяк не фейковый пилот и бизнесмен
Королева Сарказма• 13 мая 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Бачили і шо?
Всюди хайп. А тут ще і жалість
это называется разнообразие, людей с инвалидностью тоже нужно снимать и показывать, их будет много в Украине из-за войны.
Бабуся мороз• 13 мая 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
То хіба воно йому треба, отой непотріб рекламувати, щоб вони потім в своїх розкручених гінстаграмах себе подорожче продавали
Королева Сарказма• 13 мая 2024
Ответ дляБабуся мороз
это шоу для пиара, сделает себе карьеру на тв да и все
Пиу!Пиу!• 13 мая 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Бачили і шо?
Всюди хайп. А тут ще і жалість
Це вже не хайп і не жалість а частина життя украінців , і варто не відвертати голови а розуміти що такі люди тепер всюди , як би не важко було це усвідомлювати , хай буде хайп але краще так , ніж ховать тепер цих героів по хатах щоб чиюсь ніжну психіку не порушить
Своего не предлагать• 13 мая 2024
Ответ дляИнтимная
Не треба ваша жалість йому
А я його і не жалію😆
Своего не предлагать• 13 мая 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
Удалено администрацией...
Твердая валюта• 13 мая 2024
Подивимось. Просто не розумію які дівчата будуть. Краще б було якби також вони були пов´язані з війною.
Интимная• 13 мая 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
А я його і не жалію😆
Удалено администрацией...
Мамина квіточка• 13 мая 2024
Ответ дляБабуся мороз
Что значит нормальные? Нормальные работают, нормальные хотят встечаться с нормальными вне телевизионных камер. Безработные и «бизнесменши» будут как обычно.
Мамина квіточка• 13 мая 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
Ок. Тогда пусть девушек тоже набирают разнообразных, как вы выразились.
Бабуся мороз• 13 мая 2024
Ответ дляМамина квіточка
Дуже шкода, але мабуть Холостяк знає на що йде.
Своего не предлагать• 13 мая 2024
Ответ дляИнтимная
Удалено администрацией...
Слава богу,шо ви все зрозуміли😆
Лагшмивара• 13 мая 2024
у меня от всех этих шоу когнитивный диссонанс
Я в дамках• 13 мая 2024
Прикольно, він гарний шоумен, подобається його шоу на ютуб
Швендяю містами• 13 мая 2024
Пффф
Там вибирати він все ж буде
Ця людина не потребує ні жалю, ні особливого ставлення
Чітко визначив, які дівчата його цікавлять
Дуже активний і затребуваний чувак
Про який хайп йдеться?))
В нього зараз все ок
Швендяю містами• 13 мая 2024
Ответ дляБабуся мороз
Його довго просили погодитися на шоу
Дайте подуться• 13 мая 2024
Ну, достойный же чел! Неужели он среди обычного контингента участниц этой передачи считает вероятным найти свою половинку?! 🤯
Замріяна• 13 мая 2024
Я б хотела грабар или как то так, назар что-ли, такой 😍
Коленная ложечка• 13 мая 2024
А среди участниц будут девушки с инвалидностью,?
С протезами, глухонемые итп.
Потому что шоу есть шоу, но в реальности...
Зараз все скажу• 13 мая 2024
Меня одну бесит пожирневший Решетников и его жена?
Бджолина королева• 13 мая 2024
Вау!
Я нього підписана в інсті