Я тут Живу• 28 апреля 2024

Декларування доходів біженців - треба?

Маю на увазі, чи потрібно подавати за 23 рік в податкову України декларацію про доходи, якщо ти виїхав як біженець і отримував соціальну допомогу. І крім того кілька місяців працював, отримував зарплату і платив податок в цій країні. Чи є податок з цих доходів ще й в Україні?
Бо одні кажуть, що немає подвійного оподаткування, інші - є і подати цю декларацію треба вже до 1 травня
Маргарита и Мастер• 28 апреля 2024
Вы в Украине подавали декларацию, как физ лицо? Или это какое то новшество?
Твердая валюта• 28 апреля 2024
Обовʼязково треба.
Море Щастя• 28 апреля 2024
А зачем вы брали беженство, а не временную защиту?
Весняний Марафон• 28 апреля 2024
Так, треба задекларувати
120-120-120 (не худею)• 28 апреля 2024
Ви податковий резидент інших країни, до чого тут Україна?
автор Я тут Живу • 28 апреля 2024
Ответ дляМоре Щастя
Це міняє справу?
фрау Гітта• 28 апреля 2024
При чем тут Украина, вы платите налоги в другой стране, каким она боком
Джавеліна• 28 апреля 2024
Ответ дляЯ тут Живу
Це міняє справу?
Мы уже 2 года под временной защитой, в Украине ничего не подавали. Нафига? И как в Украине узнают о доходах в ЕС? В ЕС действует Закон о защите персональных данных и они информацию о вас не дадут Украине.
автор Я тут Живу • 28 апреля 2024
І тут відповіді 50/50
Kotaysi• 28 апреля 2024
Ни одного человека работающего в Польше не знаю, кто бы декларировал свои доходы в Украине. Более того, люди работающие в Украине часто не декларируют свои доходы в Украине
Джавеліна• 28 апреля 2024
Ответ дляЯ тут Живу
І тут відповіді 50/50
Что 50-50. Зачем эта информация Украине? Чтобы что?
Kotaysi• 28 апреля 2024
Ответ дляДжавеліна
Чтобы ещё раз обложить налогами ваши доходы
Джавеліна• 28 апреля 2024
Ответ дляKotaysi
Дырку им от бублика, а не мои доходы
Маргарита и Мастер• 28 апреля 2024
Ответ дляKotaysi
С теми странами, куда уехали украинцы, есть соглашения об избежании двойного налогообложения, так что ваша версия мимо.
Джавеліна• 28 апреля 2024
Я получаю зарплату в Германии, у меня с нее высчитывают налоги. Я должна еще и в Украине их заплатить? Сейчас
СhanelKa• 28 апреля 2024
Якщо ви працювали, а податок в вашій країні резидента більший, то маєте сплатити тільки 1,5 відсотка на армію
Я намагаюсь його сплатити вже два роки
Не беруть
Мабуть, не треба
Штраф 300 гривень з копійками
Ну.. ок
автор Я тут Живу • 28 апреля 2024
Ответ дляСhanelKa
Я намагаюсь його сплатити вже два роки
Не беруть
Мабуть, не треба
Штраф 300 гривень з копійками
Ну.. ок
Дякую, справді інформаційно. На що ви спиралися, може можете відповісти? Де це прописано?
автор Я тут Живу • 28 апреля 2024
Ответ дляМаргарита и Мастер
Допоможіть знайти цю згоду, хочеться розуміти, що немає подвійних каменів. Дякую
Маргарита и Мастер• 28 апреля 2024
Ответ дляЯ тут Живу
В какой вы стране?
Джавеліна• 28 апреля 2024
Ответ дляЯ тут Живу
Ого, ви такі перелякані. Жах
автор Я тут Живу • 28 апреля 2024
Ответ дляДжавеліна
Ого, ви такі перелякані. Жах
Добре, що ви спокійна. Мабуть, штрафів від податкової ніколи не мали
Джавеліна• 28 апреля 2024
Ответ дляЯ тут Живу
Я не ПП. Звідки штрафи?
Маргарита и Мастер• 28 апреля 2024
Ответ дляЯ тут Живу
https://mof.gov.ua/uk/international_agreements_of_...
автор Я тут Живу • 28 апреля 2024
Ответ дляСhanelKa
Я намагаюсь його сплатити вже два роки
Не беруть
Мабуть, не треба
Штраф 300 гривень з копійками
Ну.. ок
Декларацію ви також подавали? Чи просто прорахували свій податок і хотіли сплатити?
СhanelKa• 28 апреля 2024
Ответ дляЯ тут Живу
У багатьох країнах з Україною угода про уникнення подвійного оподаткування
Прописано все. Я все вичитала ті документи
зарплатні листи ж є
1.5 відсотка на армію мала сплатити все одно
Наша податкова захотіла переклад завірений посольством 🤣і тоді ..приймуть🤡
Ну не треба, то не треба
Штраф чи 340 чи 360 грн
Я швидко зараз не знайду
Якщо нагадаєте, буде час /залізу в комп
Маргарита и Мастер• 28 апреля 2024
Ответ дляСhanelKa
зарплатні листи ж є
Ну не треба, то не треба
Штраф чи 340 чи 360 грн
Я швидко зараз не знайду
Якщо нагадаєте, буде час /залізу в комп
Это я так налог на землю пыталась заплатить. В сельсовет дозвониться невозможно, на сайте никакой информации. Так и не заплатила.
автор Я тут Живу • 28 апреля 2024
Ответ дляМаргарита и Мастер
Дякую 🤗
Ашолюдискажуть• 28 апреля 2024
Ответ дляДжавеліна

А почему бы и нет.
Можете ещё в Африку подать справку, пусть там вычтут.
Ашолюдискажуть• 28 апреля 2024
Ответ дляСhanelKa
Я намагаюсь його сплатити вже два роки
Не беруть
Мабуть, не треба
Штраф 300 гривень з копійками
Ну.. ок
Какие 1,5%? На армию.
А куда ж тогда эти налоги идут? Если армия содержится людьми из донатов и волонтёрами.
Нічна ненажера• 28 апреля 2024
Забейте и не платите- нифига не будет )