Декларування доходів біженців - треба?

Маю на увазі, чи потрібно подавати за 23 рік в податкову України декларацію про доходи, якщо ти виїхав як біженець і отримував соціальну допомогу. І крім того кілька місяців працював, отримував зарплату і платив податок в цій країні. Чи є податок з цих доходів ще й в Україні?
Бо одні кажуть, що немає подвійного оподаткування, інші - є і подати цю декларацію треба вже до 1 травня
Маргарита и Мастер 28 апреля в 20:40
Вы в Украине подавали декларацию, как физ лицо? Или это какое то новшество?
Твердая валюта 28 апреля в 20:40
Обовʼязково треба.
Море Щастя 28 апреля в 20:41
А зачем вы брали беженство, а не временную защиту?
Весняний Марафон 28 апреля в 20:42
Так, треба задекларувати
120-120-120 (не худею) 28 апреля в 20:44
Ви податковий резидент інших країни, до чого тут Україна?
автор Я тут Живу 28 апреля в 20:44
Ответ дляМоре Щастя
А зачем вы брали беженство, а не временную защиту?
Це міняє справу?
фрау Гітта 28 апреля в 20:44
При чем тут Украина, вы платите налоги в другой стране, каким она боком
4 1
Джавеліна 28 апреля в 20:47
Ответ дляЯ тут Живу
Це міняє справу?
Мы уже 2 года под временной защитой, в Украине ничего не подавали. Нафига? И как в Украине узнают о доходах в ЕС? В ЕС действует Закон о защите персональных данных и они информацию о вас не дадут Украине.
2 2
автор Я тут Живу 28 апреля в 20:46
І тут відповіді 50/50
Kotaysi 28 апреля в 20:47
Ни одного человека работающего в Польше не знаю, кто бы декларировал свои доходы в Украине. Более того, люди работающие в Украине часто не декларируют свои доходы в Украине
5 1
Джавеліна 28 апреля в 20:47
Ответ дляЯ тут Живу
І тут відповіді 50/50
Что 50-50. Зачем эта информация Украине? Чтобы что?
Kotaysi 28 апреля в 20:48
Ответ дляДжавеліна
Что 50-50. Зачем эта информация Украине? Чтобы что?
Чтобы ещё раз обложить налогами ваши доходы
Джавеліна 28 апреля в 20:48
Ответ дляKotaysi
Чтобы ещё раз обложить налогами ваши доходы
Дырку им от бублика, а не мои доходы
1 1
Маргарита и Мастер 28 апреля в 20:50
Ответ дляKotaysi
Чтобы ещё раз обложить налогами ваши доходы
С теми странами, куда уехали украинцы, есть соглашения об избежании двойного налогообложения, так что ваша версия мимо.
Джавеліна 28 апреля в 20:50
Я получаю зарплату в Германии, у меня с нее высчитывают налоги. Я должна еще и в Украине их заплатить? Сейчас
СhanelKa 28 апреля в 20:51
Якщо ви працювали, а податок в вашій країні резидента більший, то маєте сплатити тільки 1,5 відсотка на армію
Я намагаюсь його сплатити вже два роки
Не беруть
Мабуть, не треба
Штраф 300 гривень з копійками
Ну.. ок
автор Я тут Живу 28 апреля в 20:54
Ответ дляСhanelKa
Якщо ви працювали, а податок в вашій країні резидента більший, то маєте сплатити тільки 1,5 відсотка на армію
Я намагаюсь його сплатити вже два роки
Не беруть
Мабуть, не треба
Штраф 300 гривень з копійками
Ну.. ок
Дякую, справді інформаційно. На що ви спиралися, може можете відповісти? Де це прописано?
автор Я тут Живу 28 апреля в 20:55
Ответ дляМаргарита и Мастер
С теми странами, куда уехали украинцы, есть соглашения об избежании двойного налогообложения, так что ваша версия мимо.
Допоможіть знайти цю згоду, хочеться розуміти, що немає подвійних каменів. Дякую
Маргарита и Мастер 28 апреля в 20:55
Ответ дляЯ тут Живу
Допоможіть знайти цю згоду, хочеться розуміти, що немає подвійних каменів. Дякую
В какой вы стране?
Джавеліна 28 апреля в 20:56
Ответ дляЯ тут Живу
Допоможіть знайти цю згоду, хочеться розуміти, що немає подвійних каменів. Дякую
Ого, ви такі перелякані. Жах
автор Я тут Живу 28 апреля в 20:57
Ответ дляДжавеліна
Ого, ви такі перелякані. Жах
Добре, що ви спокійна. Мабуть, штрафів від податкової ніколи не мали
Джавеліна 28 апреля в 20:58
Ответ дляЯ тут Живу
Добре, що ви спокійна. Мабуть, штрафів від податкової ніколи не мали
Я не ПП. Звідки штрафи?
Маргарита и Мастер 28 апреля в 20:58
Ответ дляЯ тут Живу
Допоможіть знайти цю згоду, хочеться розуміти, що немає подвійних каменів. Дякую
автор Я тут Живу 28 апреля в 20:59
Ответ дляСhanelKa
Якщо ви працювали, а податок в вашій країні резидента більший, то маєте сплатити тільки 1,5 відсотка на армію
Я намагаюсь його сплатити вже два роки
Не беруть
Мабуть, не треба
Штраф 300 гривень з копійками
Ну.. ок
Декларацію ви також подавали? Чи просто прорахували свій податок і хотіли сплатити?
СhanelKa 28 апреля в 20:59
Ответ дляЯ тут Живу
Дякую, справді інформаційно. На що ви спиралися, може можете відповісти? Де це прописано?
У багатьох країнах з Україною угода про уникнення подвійного оподаткування
Прописано все. Я все вичитала ті документи
зарплатні листи ж є
1.5 відсотка на армію мала сплатити все одно
Наша податкова захотіла переклад завірений посольством 🤣і тоді ..приймуть🤡
Ну не треба, то не треба
Штраф чи 340 чи 360 грн
Я швидко зараз не знайду
Якщо нагадаєте, буде час /залізу в комп
2 1
Маргарита и Мастер 28 апреля в 21:03
Ответ дляСhanelKa
У багатьох країнах з Україною угода про уникнення подвійного оподаткування
Прописано все. Я все вичитала ті документи
зарплатні листи ж є
1.5 відсотка на армію мала сплатити все одно
Наша податкова захотіла переклад завірений посольством 🤣і тоді ..приймуть🤡
Ну не треба, то не треба
Штраф чи 340 чи 360 грн
Я швидко зараз не знайду
Якщо нагадаєте, буде час /залізу в комп
Это я так налог на землю пыталась заплатить. В сельсовет дозвониться невозможно, на сайте никакой информации. Так и не заплатила.
автор Я тут Живу 28 апреля в 21:04
Ответ дляМаргарита и Мастер
Дякую 🤗
Ашолюдискажуть 28 апреля в 21:05
Ответ дляДжавеліна
Я получаю зарплату в Германии, у меня с нее высчитывают налоги. Я должна еще и в Украине их заплатить? Сейчас

А почему бы и нет.
Можете ещё в Африку подать справку, пусть там вычтут.
Ашолюдискажуть 28 апреля в 21:06
Ответ дляСhanelKa
Якщо ви працювали, а податок в вашій країні резидента більший, то маєте сплатити тільки 1,5 відсотка на армію
Я намагаюсь його сплатити вже два роки
Не беруть
Мабуть, не треба
Штраф 300 гривень з копійками
Ну.. ок
Какие 1,5%? На армию.
А куда ж тогда эти налоги идут? Если армия содержится людьми из донатов и волонтёрами.
Нічна ненажера 28 апреля в 21:07
Забейте и не платите- нифига не будет )