28 апреля в 21:45

У доньки почало випадати волосся

Доньці 12 років,десь тиждень назад при митті голови помітили,що дуже багато волосся вилізло.при розчісуванні така ж ситуація.Ось тільки що помили голову і волосся випало дуже багато((
Аналізи здавали місяць назад,так як донька хворіла на гострий синусит.
Залізо в нормі ,гемоглобін теж.
Є лупа трохи,миє голову Vichy dercos.
Можливо хтось стикався з такою проблемою у доньок?
Оновлена версія 28 апреля в 21:48
Гематолог, трихолог.
Може це починається алопеція.
Не гайте часу на самолікування
2 2
Гола з конопель 28 апреля в 21:50
Возможно, что просто гормональные изменения и это временно. Все таки подросток. Следите, смотрите. Может будет смысл заново попозже анализы посмотреть. Я вот сейчас такое в себя втираю, от выпадения. Если надо что-то делать, но чтоб не навредить) у меня гормоны, щитовидная. От неё сыпется периодами. Пью таблетки, мажу скальп)
1 1
Люблю ВалЄру 28 апреля в 21:57
У всех периодически выпадают волосы, это норма жизни, ем более для подростка
Люблю ВалЄру 28 апреля в 21:58
Ответ дляОновлена версія
Гематолог, трихолог.
Може це починається алопеція.
Не гайте часу на самолікування
да-да, и старческая деменция заодно
Оченьценная 28 апреля в 21:58
Весна, витамины можно пропить
Люблю ВалЄру 28 апреля в 21:59
Ответ дляГола з конопель
Возможно, что просто гормональные изменения и это временно. Все таки подросток. Следите, смотрите. Может будет смысл заново попозже анализы посмотреть. Я вот сейчас такое в себя втираю, от выпадения. Если надо что-то делать, но чтоб не навредить) у меня гормоны, щитовидная. От неё сыпется периодами. Пью таблетки, мажу скальп)
если АИТ, то от него не выпадают никакие волосы, если он компенсирован приемом тироксина. Компенсированные тироксином люди ничем не отличаются от здоровых.
автор Срочнокпсихологу 28 апреля в 22:00
Ответ дляЛюблю ВалЄру
У всех периодически выпадают волосы, это норма жизни, ем более для подростка
Просто такого ще не було щоб так сильно.
Думаю,можливо треба почати з ендокринолога.
Але хочеця ще послухати мам які стикалися з таким у доньок.що робили і як швидко все прийшло до норми.
Цирк на дроті 28 апреля в 22:02
Ответ дляГола з конопель
Возможно, что просто гормональные изменения и это временно. Все таки подросток. Следите, смотрите. Может будет смысл заново попозже анализы посмотреть. Я вот сейчас такое в себя втираю, от выпадения. Если надо что-то делать, но чтоб не навредить) у меня гормоны, щитовидная. От неё сыпется периодами. Пью таблетки, мажу скальп)
Помогает?
Я когда шампунь поменяла, то волосы лезть перестали. Сейчас guhl использую
автор Срочнокпсихологу 28 апреля в 22:02
Ответ дляОченьценная
Весна, витамины можно пропить
Д3 приймає майже місяць.
І ще 1,5 неділі як почала комплекс вітаміну В.
Оченьценная 28 апреля в 22:04
Ответ дляСрочнокпсихологу
Д3 приймає майже місяць.
І ще 1,5 неділі як почала комплекс вітаміну В.
По поводу шампуня еще- я когда купила себе с кератином, просто страшно начали сыпаться волосы, у меня такая реакция на кератин. Сейчас весна, возраст переходный, все наладится
автор Срочнокпсихологу 28 апреля в 22:06
Ответ дляОченьценная
По поводу шампуня еще- я когда купила себе с кератином, просто страшно начали сыпаться волосы, у меня такая реакция на кератин. Сейчас весна, возраст переходный, все наладится
Дуже сподіваюсь. Бо я сама стикалась з сильним випадінням волосся після сильного стресу,а потім після ковіду.І відновити все не вдалося.
То у мене вже відразу паніка почалась.
Всех в сад 28 апреля в 22:25
Ответ дляСрочнокпсихологу
Просто такого ще не було щоб так сильно.
Думаю,можливо треба почати з ендокринолога.
Але хочеця ще послухати мам які стикалися з таким у доньок.що робили і як швидко все прийшло до норми.
Перевірте феритин
В знайомої в доньки 16 років почало випадати так само, лікар прописав аналіз, був дуже низький, при чому геломоглобін - норма
Стрекозей 28 апреля в 22:29
Це щось масове...
Сестра майже під 0 постриглась, бо волосся на подушці лишилось.
Я вже як тіфозний мальчик, бо навіть з короткою стрижкою почало сипатися волосся...
Поїхали до іншого міста на вихідні - більша половина дівчат/жінок постригли довге волосся, бо просипалися в павутинні з нього. Всі лікують.
І абсолютно різний вік у всіх.
Я списувала на стрес і весну, але ж не всі разом(
Лупаю цю скелю 28 апреля в 22:41
Ответ дляГола з конопель
Возможно, что просто гормональные изменения и это временно. Все таки подросток. Следите, смотрите. Может будет смысл заново попозже анализы посмотреть. Я вот сейчас такое в себя втираю, от выпадения. Если надо что-то делать, но чтоб не навредить) у меня гормоны, щитовидная. От неё сыпется периодами. Пью таблетки, мажу скальп)
Помогает?
Оновлена версія 28 апреля в 22:46
Ответ дляЛюблю ВалЄру
да-да, и старческая деменция заодно
В мого сина в 10 років була алопеція. Випало все волосся. Вам смішно, ну ну. Недай Бог вам дізнатись що це таке і скільки років займає діагностика і лікування
2 1
Царевна в уггах 28 апреля в 22:44
Ответ дляГола з конопель
Возможно, что просто гормональные изменения и это временно. Все таки подросток. Следите, смотрите. Может будет смысл заново попозже анализы посмотреть. Я вот сейчас такое в себя втираю, от выпадения. Если надо что-то делать, но чтоб не навредить) у меня гормоны, щитовидная. От неё сыпется периодами. Пью таблетки, мажу скальп)
Непрацююче гімно цей юцерін.
Царевна в уггах 28 апреля в 22:45
Ответ дляСрочнокпсихологу
Просто такого ще не було щоб так сильно.
Думаю,можливо треба почати з ендокринолога.
Але хочеця ще послухати мам які стикалися з таким у доньок.що робили і як швидко все прийшло до норми.
Сходіть до трихолога,хоча б зробить фототрихограмму. Там буде видно, що це. Аналізи призначать .
Творог для розжига 28 апреля в 22:58
Начните с эндокринолога. Назначит пакет анализов. У моей дочки (14лет) с июня выпадают волосы. Нашли проблему, низкие показатели ферритин и фолиевая кислота, общий белок. Железо принимает пол года. Оно почти не повышается (, волосы сыпятся. Фолиевую подняли хорошо.Много всего принимает из добавок и витамины.
funny_bird 28 апреля в 23:13
Ответ дляСрочнокпсихологу
Просто такого ще не було щоб так сильно.
Думаю,можливо треба почати з ендокринолога.
Але хочеця ще послухати мам які стикалися з таким у доньок.що робили і як швидко все прийшло до норми.
В моєї дитини було таке рівно рік тому. Здали всі можливі аналізи. Цинк був зменшений в декілька разів норми і гельмінти присутні більше у 9 разів норми. Як тільки вивели глистів і пропили вітаміни, за два місяці випадіння зупинилося. Розумію вас, у дитини випало більше половини волосся. Вік 10 років
автор Срочнокпсихологу 28 апреля в 23:21
Ответ дляfunny_bird
В моєї дитини було таке рівно рік тому. Здали всі можливі аналізи. Цинк був зменшений в декілька разів норми і гельмінти присутні більше у 9 разів норми. Як тільки вивели глистів і пропили вітаміни, за два місяці випадіння зупинилося. Розумію вас, у дитини випало більше половини волосся. Вік 10 років
А нове почало відростати?Вдалось відновити хоч трохи?
Гола з конопель 28 апреля в 23:51
Ответ дляЦаревна в уггах
Непрацююче гімно цей юцерін.
Естественно, если проблема внутри, то никакие мазюлки не помогут) даже за миллион.
Гола з конопель 28 апреля в 23:53
Ответ дляЛупаю цю скелю
Помогает?
Да фиг знает, я гормоны щитовидной пить начала, скорее они помогли спасти последние волосины, чем юцерин) но явно не хуже с ним
funny_bird 29 апреля в 06:02
Ответ дляСрочнокпсихологу
А нове почало відростати?Вдалось відновити хоч трохи?
Так, як тільки миттєво зупинилось, почало рости по всій голові. Сантиметрів на 10 відросло за рік. Трохи займає часу до купи все причесати, бо та шапочка з нового волосся неслухняна, але то дрібниці. Надіюся, наш досвід вам допоможе. Минулого року, коли розчісувала волосся, плакали всі в домі, як ми не старалися стримуватись…