Фоточки нема• Изменено 29 апреля 2024
Чи дороблювали б ви ремонт в квартирі під здачу?
Зараз квартиру здаю умовно за 12 000 грн., але є відверто незакінчені моменти по ремонту. Щоб їх усунути треба заплатити до 60 000 грн. Тоді, вірогідно вартість оренди виросте до 15 000 грн. Я вагаюсь, чи варто вкладати зараз в це кошти, чи нехай вже стоїть. Поверну ці кошти аж за 2 роки у вигляді оренди. Ps: сама живу і працюю закордоном. Оренда. Жодних виплат в ’ новій’ немає. Повертатися до закінчення війни не плануємо. Квартира в Києві біля метро
Результат:
вже голосів:
41 (78.85%)
Не робити нічого хоча б пару р
6 (11.54%)
Результат
5 (9.62%)
Ремонт
Мию чакри щоденно• 29 апреля 2024
А які саме відверто не закінчені моменти?
Якщо нема шпалер чи кахелю у ванній, то важливо.
Помаранчова душа• 29 апреля 2024
Чомусь на порадниці прийнято засуджувати тих, хто на виплатах. Навіть якби так було у вашій ситуації, нічого такого тут немає.
По темі - залежить від того, що саме не зроблено і як це впливає на комфорт орендарів, чи просять вони щось зробити.
Фоточки нема
• 29 апреля 2024
Ответ дляМию чакри щоденно
Труби відкриті, розводка по стелі, яку треба закривати натяжною стелею у всій квартирі
Сама не знаю• 29 апреля 2024
Если у Вас за границей есть доход и этот доход с аренды не критичен, то можно договориться что съемщик по согласованию с Вами делает это постепенно на сумму аренды. 4-5 мес и все сделано. Или на половину от арендной платы, и тогда и Вам копейка, и за год или меньше все там долелаете.
Мию чакри щоденно• 29 апреля 2024
Ответ дляФоточки нема
Ну відкрита проводка по стелі сильно здешевлює стан квартири.
Якщо у вас є зараз кошти на ремонт і не в напряг, то можна робити зараз.
Якщо зараз у вас немає вільних коштів на ремонт, то здавати як є
Добрый Йиннот• 29 апреля 2024
Помилково сприймати як правило, що без ремонту квартира впродовж років лишатиметься на нульовій позначці. Мовляв, зараз 12, через рік 12+відсоток за інфляцію, через кілька років так само.
Ні, не так.
Щороку квартира зношується, і ви або компенсуєте знос ремонтом, або квартира втрачає вартість для орендарів.
Додатково. Не знаю, що там за роботи плануються, але бувають випадки, коли краще доробити, аби ’слабкі місця’ не пришвидшили знос.
Ні, не так.
Мальдивирую• 29 апреля 2024
Ответ дляФоточки нема
Труби ще так-сяк (хоча ми ж не бачимо, може і треба), а от розводка по стелі таке собі.
Я би думала про те, що ті, кому норм і з проводами і з трубами, взагалі не сильно заморочуються станом житла. Відповідно, і користуються ним так собі, не заморочуючись.
Краще більш дорогу оренду, попит буде напевно, якщо гарне розташування, ну і відсіє тих, кому «і так сойдет».
Або як варіант домовлятися з жильцями на ремонт навпіл за рахунок орендної плати якось потроху
Фоточки нема
• 29 апреля 2024
Ответ дляПомаранчова душа
Ні, я не на виплатах. На мій превеликий жаль) все повністю за мій рахунок і навіть знижки соціальні на комуналку чомусь не вийшло оформити
. Сама я на оренді. Орендатори не жаліються і скоріше за все не зможуть оплачувати збільшену оренду. Просто в такому вигляді цю квартиру дорожче не здати. Для цього треба ’ заморочитися’
Додаю напруги• 29 апреля 2024
я бы подождала уже до конца войны, тогда уже не просто кое-что доделать, а сделать нормальный ремонт, т.к. квартира износится всё равно. тем более, разница не большая 12 или 15 тыс
Фоточки нема
• 29 апреля 2024
Ответ дляДодаю напруги
Так, різниця невелика. Але мені б хотілося, щоб оренда цієї квартири покривала хоча б трохи більше половини моєї оренди в ЄС. Бо напряжно мені виплачувати 600 євро оренда+ комуналка до 200 євро щомісяця з своєї зп. Бо працюю, а більше частина зп йде на оренду, комуналку і їжу...
Життє Бентежне• 29 апреля 2024
Автор, а я никуда не выезжала, в квартире все демонтировано под ноль в ноябре 21-го.. И тоже не знаю, что делать... Продавать? Но где держать деньги? В банке рискованно, дома тоже. Плачу отопление, коммуналку, счетчики сейчас требуют поверять, ими никто не пользуется.. И нет денег на новый ремонт, все посыпалось, все планы...
Яйцеголовая• 29 апреля 2024
на три тысячи увеличится доход, если сейчас загоните 60000? я бы не делала это.
окупаемость два года, чтобы выйти в ноль. добавьте то,что во виемя ремонта дилье не будет приносить доход . плюс срок. за эти два года дай бог, чтоб она уцелела.
юивут? живут. устраивает? отлично.
сейчас 60 на руках важнее г потетических +3
юивут? живут. устраивает? отлично.
Яйцеголовая• 29 апреля 2024
Ответ дляФоточки нема
так там всего +3. как они ващи 600 перекроют? раскидайте свою заначку в 60 на эти цели
Додаю напруги• 29 апреля 2024
Ответ дляФоточки нема
а, ну если так, тогда конечно вам выгоднее вложиться сейчас, только по максимуму и поднять цену больше
Фима Собак• 29 апреля 2024
Ответ дляФоточки нема
А ким Ви працюєте?
АфродитаПетровна• 29 апреля 2024
Ответ дляФоточки нема
Если и так сдается без проблем то ничего не делайте,но я б закрыла провода)
Галябалована• 29 апреля 2024
У мене в підсумку ми доробили і здали за більшу ціну. Бо мало хто з оренчувачів недороблену зніме.
Я б теж таке не знімала. Бо це такий гемор...проходила таке, ремонт труб...
Але це нее значить що у Вас на таке не погодяться. Рахую, що треба спробувати, може хтось на таке погодиться...
У знайомих таке було. Оренду знізили за рахунок ремонту. А потім підняли їм...
Фоточки нема
• 29 апреля 2024
Ответ дляЯйцеголовая
Не зрозуміла, що таке ’ розкидати заначку’. Заначка, звичайно, є. З неї і думала оплатити цей ремонт. Але теж розумію, що фінансова вигода не сильно велика..окупність 2 роки. Просто був час і фінансова можливість цим зараз зайнятися. Ми ж не розуміємо на скільки часу ми в новій країні ’ застрягли’
Фоточки нема
• 29 апреля 2024
Ответ дляФима Собак
А ким Ви працюєте?
Керівник середньої ланки
Фима Собак• 29 апреля 2024
Ответ дляФоточки нема
Керівник середньої ланки
Європейської компанії? Цієї зп не вистачає для комфортного існування в ЄС (щоб і відкладати щось)?
Фоточки нема
• 29 апреля 2024
Ответ дляФима Собак
Ні, не вистачає( 2000-2500 євро це суперова зарплата навіть для місцевого на такій посаді. Я ж не в Німеччині. Оренда, комуналка і їжа на двох взимку 1300-1400 євро. Все інше йде на одяг, взуття, косметику, мінімальні ліки, дуже рідко кафе і, може, поїхати кудись інколи з дитиною на вихідні/музей/екскурсії. Заощаджень 0. Ціни в країні дуже високі після України
Фима Собак• 29 апреля 2024
Ответ дляФоточки нема
Ох, капець. Це в якій країні?
А якийсь спорт чи гуртки оплачуєте?
В Німеччині хоч і зп вищі, але і оренда буде не 600 євро(
А якийсь спорт чи гуртки оплачуєте?
Фоточки нема
• 29 апреля 2024
Ответ дляФима Собак
Ох, капець. Це в якій країні?
А якийсь спорт чи гуртки оплачуєте?
Про країну тут нічого відповідати не планую. Звичайна, західноєвропейська країна. Спорт і гуртки не оплачуємо, бо грошей немає на це))
Фима Собак• 29 апреля 2024
Ответ дляФоточки нема
Тут же все одно анонімно.
Потужна махіна• 29 апреля 2024
фишка в том, что эти квартиранты тут уже живут и навряд ли им понравится ремонт в их жилье. я бы подождала пока они сьедут и тогда сделал ремонт и новые заехали б дороже.