Мадам Подлинник• 29 апреля 2024

Як будувати режим, якщо чоловік спить до обіду?

У нас 2 місяці дитині, графік роботи зокрема будуємо самі, бо працюємо на себе.
І чоловік його будує так, що спить до обіду і потім ще годину лежить в телефоні. Ми з малим встаємо в 7-8, їмо, збираємось, ідемо на прогулянку, щось встигаю по роботі. І тільки в цей час встає чоловік, з важкою завжди головою зі сну, поки збереться, поки поїсть з телефоном, планшетом, десь виїде щось зробить - вже в кращому випадку 22. В цей час я би вже лягала і малий вже спить. У чоловіка тільки приходить бадьорість - йому хочеться нарешті поспілкуватись, поїсти, покрутити малого. Хоча ці сеанси бадьорості дитині ніби на ніч недоречні. Лягаю з цими пізніми вечерями знову пізно і або не висипають, або і наш графік з чином летить псу під хвіст. А чоловік раніше 3 ночі не ляже, бо ж виспався, тому знову безцільний час в телефоні.
Чоловік не схоже, що збирається міняти свої погляди на графік. Але і мені з дитиною важко а такому ритмі. Як би ви вчинили?
Просто радикально від’єднань свій графік від його? Але тоді з дитиною він мінімально бачитиметься в одній квартирі. Чи якось шукати варіанти? Як би ви вчинили?
Докладальниця• 29 апреля 2024
У нас з чоловіком навпаки.
Він рання пташка, я пізня.
30 років разом, 5 дітей виростили, до цих пір конфлікти на цю тему бувають, при чому рання пташка завжди права і все робить правильно, а ось пізні птахи, такі як я, то вже все не так, не здорово, всім заважають, нікого не поважають, і т.д.
Ніяк не пойму, чому так? Чому мій ритм життя не поважається, а жайворонки підносять себе до небес.

Ще скажу, пробувала лягати раніше, перестроювати графік, пів ночі викручує все тіло, в 2 годині просинаюсь, заснути не можу ще 2-3 години, потім сплю до тих самих 10-11 ранку, бо ніч була важка.
Але як це поясниш тому, у кого тіло по іншому працює.
Ситий голодного не розуміє.

Міні-бікіні• 29 апреля 2024
Ну тут один вариант : мужу перестраивать такой график. Вообще это кошмарный график, что это за работа у него такая.
Удальонка• 29 апреля 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Ну ы сад ему через 3 года, если вообще будет ходить. Если автор живёт в Украине, то у неё этот график ещё 1000 раз перекроет я с ночными тревогами. Да в 2 месяца детям все равно, они спят и едят через каждые папу часов)

Хм, получается автору нельзя график менять, а мужу можно? Его здоровье не важно?
Обидвоє підстроюються під дитину. А не будять дитину, бо бачте захтілося.
Удальонка• 29 апреля 2024
Ответ дляДокладальниця
У нас з чоловіком навпаки.
Він рання пташка, я пізня.

Ситий голодного не розуміє.
Ви теж дітей розігрували перед нічним сном і будили сплячих немовлят, бо ви прокинулися і хочете погратися?
Потринділиця• 29 апреля 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю

Он должен исполнять свои родительские обязанности,и это точно не будить ребенка после засыпания.
Пусть идут на консультацию к неврологу детскому всей семьей и обсудят график
Море_море_я_скучаю• 29 апреля 2024
Ответ дляУдальонка
Вообще то ребенка график под свой подстраивают, а не наоборот)

Вот про будить тоже непоняла зачем
Хлопаю ресницами• 29 апреля 2024
Ответ дляМадам Подлинник
Соглашусь. Будет вставать с убитым видом, и делать на авось небось, с дальнейшими отсылками к тому, что ничего не успел, рано встал и т д
Да, так и будет . Рассеянный, тормозящий ..,

Море_море_я_скучаю• 29 апреля 2024
Ответ дляПотринділиця
Мир сошел с ума🤯 люди детей делать научились, а когда спать ложиться надо у чужого спрашивать)))
Синиця у спідниці• 29 апреля 2024
Ответ дляМадам Подлинник
Съёмочная индустрия, в которой сейчас простой из-за войны, поэтому как таковой работы нет, есть ее видимость
так это называется нет работы, пусть идет туда, где нормальная работа, график и заработок.
Потринділиця• 29 апреля 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Сами могут спать когда хотят,а график ребенка обсудят с компетентным специалистом.
Вопрос в его родительских обязанностях,а сам он спать может когда и где хочет
Удальонка• 29 апреля 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю

Вот про будить тоже непоняла зачем
Я думаю, якби чоловік просто спав до обіду, а лягав о 3й ночі і в проміжку трішки гойдав дитину, то авторка не створювала би тему і не мала б стільки претензій.
Потринділиця• 29 апреля 2024
Ответ дляУдальонка
Да,пусть играет с ребенком после дневного сна,а свою работу делает ночью,раз такой активный
Докладальниця• 29 апреля 2024
Ответ дляУдальонка
ну це зі слів автора, і може було кілька разів, а йому, як таткові треба просто пояснити, що таке перед сном не допустимо.
Я знаю що таке малі діти, і які різні періоди у них бувають. І як добре, в період, коли дитина хворіє, зуби йдуть, чи ще щось, один спить, інший доглядає дитину, потім хто не спав до 3-4, той відпочиває.
Але про це все треба розмовляти, домовлятись, виходити на компроміси.
А то лиш одне незадоволення, і все не так.
Море_море_я_скучаю• 29 апреля 2024
Ответ дляПотринділиця
Вы серьезно? График сна собственного ребенка обсуждать с левыми людьми? Вам сколько лет?
Море_море_я_скучаю• 29 апреля 2024
Ответ дляУдальонка
Ну может, а может и нет, кто его знает)
Потринділиця• 29 апреля 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Ну вообще осмотры детского невролога обязательны) и не собственного сна,а график ребенка.Единственный авторитет ,кто может решить вопросы между родственниками по поводу сна,кормления и тд это врач.

Мне 37,это важно?)
Лепешечка• 29 апреля 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Слова жінки не важать для чоловіка нічого. Тому є надія, що вплинуть слова фахівця
Хлопаю ресницами• 29 апреля 2024
Ответ дляДокладальниця
У нас з чоловіком навпаки.
Він рання пташка, я пізня.

Ситий голодного не розуміє.
Вот и мой муж такие же доводы приводил . Слово в слово . Это наверное серьезнее , чем кажется на самом деле … биоритмы эти. Не так легко перестроить
12 галюцинаций• 29 апреля 2024
Ответ дляПотринділиця
Денется,будет орать и нервировать ее,специально халатно относится к ребенку
А зараз-то він просто тато року.

Заставляличка• 29 апреля 2024
Ответ дляПотринділиця
А чего вы утром не готовите?
Жене больше нравится как она готовит.
Нам удобнее если приготовлением еды занимается она.
Бывают дни когда я готовлю.
Заставляличка• 29 апреля 2024
Ответ дляПарова Машина
Я в шоці з таких коментарів, дрихне до обіду він, і не розуміє що дитині порушує сон своїми розвагами, а винна вона
Але ж вона з цим погоджується.
Замість того щоб сказати свої зауваження чоловіку - жаліється нам на форумі...
То хто в цьому винен?
Може в його родині так було і він вважає що це норма.
Мені здається що батьки ще до того як завести дитину мають розуміти до чого прийдеться готуватися.
Море_море_я_скучаю• 29 апреля 2024
Ответ дляПотринділиця

Мне 37,это важно?)
Важно, удивила ваша несамостоятельность в базовых вещах)

Осмотр обязателен формально, как и вакцинация.

Единственный авторитет это родители, так как это их ребенок и им выгребать в случае чего.
Потринділиця• 29 апреля 2024
Ответ дляЗаставляличка
Але ж вона з цим погоджується.
То хто в цьому винен?
Думаю она говорила,но он делает как ему удобно
Море_море_я_скучаю• 29 апреля 2024
Ответ дляЛепешечка
А слова мужа мужа для автора важны? И да, ну не смешите, специалисты по сну ...люди, как вы живёте в полной невозможности решать базовые вопросы ?)
Потринділиця• 29 апреля 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю

В данном случае выгребать автору

Как ногти стричь,так все к специалисту,а по поводу ребенка решает кто угодно)
Лепешечка• 29 апреля 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Будити двомісячне немовля, щоб погратися - це ознака неадекватності. Адже потім заспокоювати і вкладати це немовля мамі власною цицькою. Може, мама в цей час хоче сходити в туалет чи поїсти гаряче.
Море_море_я_скучаю• 29 апреля 2024
Ответ дляПотринділиця
В данном случае выгребать автору

Вместе с мужем. Кто бегает ногти стричь к специалисту?)
Море_море_я_скучаю• 29 апреля 2024
Ответ дляЛепешечка
Ну так про будить я согласна, что это странно хоть в 22 хоть в 8 утра
Потринділиця• 29 апреля 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Ходящие на маникюр и педикюр,бегают с тренером,наряд со стилистом.А за ребенка решает папа троечник)) без специалиста
Потринділиця• 29 апреля 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Так автор ясно описала проблему:специально будит чтобы ночью поиграть.