Незламна• 29 апреля 2024
Яку країну вибрати Іспанію чи Португалію
Дівчата, хто жив в одній з цих країн і може з власного досвіду порадити.
Планую з дітьми на рік або два(чи хто знає як воно буде) переїхати.
Основні питання це освіта, медицина і безпека. Робота є віддалена, на виплати не орієнтуємось, тільки на легальне проживання.
Яка вартість проживання в цих країнах, оренда, харчування, можливо оплата школи?і що ще потрібно знати, на що звернути увагу при переїзді?
Результат:
вже голосів:
13 (56.52%)
Іспанія ( Валенсія )
10 (43.48%)
Португалія ( Лісабон, Порту)
Первая ласточка инфляции• 29 апреля 2024
Если будете все время там находиться в доме, то можно и Испанию. Там надо жилье сторожить и вещи свои в нем
Незламна
• 29 апреля 2024
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Чому ?
Ответ дляНезламна
Чому ?
Окупасы. Могут залезть в жилье и потом их не выкуришь оттуда
Байрактара• 29 апреля 2024
Про Валенсію на знаю , якщо Іспанію , то я б вибирала північ , там багатші регіони
Незламна
• 29 апреля 2024
Ответ дляБайрактара
Дякую
Оскорбляю всячески• 29 апреля 2024
Чи ви маєте під’ освітою’.Діти ж будуть нашу школу онлайн відвідувати?
Ми майже два роки жили в Португалії Лагош( Лагос).Син нашу школу не кидав, в португальську теж ходив .Це було обов´язково при тимчасовому прихистку.Клас був дивний- три українці, два колумбійця, індуси, бразали, одна китайська дівчінка.Ходив син, аби було.Програма в тому класі була полегшена, коли вдома по алгебрі лінійні функції з двома невідомими,там в Лагосі множення десяикових дробей.Т.б на рік пожити, це не про якісну освіту.Медицина у нас була, як для тих хто має прихисток, номер надають медицинский..
Та я одного разу зуб собі виривала за 55 евро.
Незламна
• 29 апреля 2024
Ответ дляОскорбляю всячески
Дякую за відповідь!
Так в школі будуть тут, я якраз і про те щоб потім вони не відставали по програмі. А виходить, що вони всюди не будуть співпадати по програмі з нашою школою( я маю на увазі середню школу ). Мабуть, навіть приватні школи також …
Незламна
• 29 апреля 2024
Ответ дляОскорбляю всячески
Португальці хоч були в класі ?)
Оскорбляю всячески• 29 апреля 2024
Ответ дляНезламна
Португальці хоч були в класі ?)
Ні, тільки мігранти
Незламна
• 29 апреля 2024
Ответ дляжижифреймут
Вы вчера уже спрашивали
Думаєте за ніч забула,що вчора питала і знов те саме запитую )