Людині потрібна операція, заміна тазостегнового суглоба, є заключення лікарів, а написали на влк обмежено придатний, і дали в тцк червону бумажку на відправку, що робити, юрист, позов до суду, повне беззаконня?!😧
Odetta Furs• 29 апреля 2024
Ответ дляInno4ka-ya
У подруги меняли сустав. Она не на инвалидности
пусть оформит
Ответ дляСОЛНЦА ЛУЧИК
Якщо людині потрібна заміна суглоба, то це такий стан, коли людина або у візочку прибула до ТЦК або на милицях у супроводі інших осіб.
Так що ви, автор, нам тут не навалюйте.
Ніхто його не відправить воювати у такому стані.
Так що ви, автор, нам тут не навалюйте.
Не факт!
У мого друга мама з переломом шийки стегна два місяця сама справлялась, поки він зміг вирватись з армії, щоб вибити їй операцію і вже на цій основі вона отримала 2 групу і він зміг звільнитися
Ответ дляСОЛНЦА ЛУЧИК
Скористайтеся безкоштовною правничою допомогою
Ви знущаєтеся над автором у цій темі?!
Перечитайте ще раз заключення лікаря по тому чоловіку, вам має бути дуже соромно за ваші коментарі.
Якщо беретеся рекомендувати безоплатну допомогу, вам відомо які умови для її отримання? І наступне питання: яка кваліфікація тих, хто там консультує?
Ответ дляІнесса -5c9a
Наймати юриста і з ним їхати на влк і сваритися, щоб написала справедливий вирок- непридатний?!🤷
Автор, я б в першу чергу зараз лягла б у лікарню. Правилами і неправдами, треба лягти. Це дасть цілком законну відстрочку. І поки він буде у лікарні, бігти шукати адвоката.
Ответ длячаревна
Вас удивляет, что есть люди, которые болеют или инвалиды, которые работают?....
Мене дивують промиті мозги, на думку яких, якщо чоловік ще на ногах стоїть, а тим більше дозволив собі на роботу ходити, то він годен на фронт. Бо це фактор його годним визнати. І загалом у чоловіка в Україні тільки одна дорога померти або інвалідом стати. А працюючі інваліди мене не дивують, я сама така. З певними обмеженнями.
Ответ дляПавела
Мне сложно общаться с теми у кого скудный склад ума, которые читают между строк или что то себе там додумывают.
Ищите собеседников по своему уму)
Ответ дляLudaSHS
Вот могу в целях информации кинуть список болячек с какими не мобилизуют
?
Девочки , вам будет интересно, там про болезни матки
?
Та якщо керуватися тим переліком, то нІкого брати в армію, там перераховано майже всі існуючі хвороби. По факту більшість мобілізованих хоч щось та має щ того списку.
По жінкам там і ендометріоз в протипоказаннях, і кісти, і поліпи, і дисплазія шийки і купа всього. Але ж хто на те зважатиме? Якщо вже брат автора придатний, то про що мова.
Ответ дляnatlem
Это пост юриста.
Ответ дляnatlem
Що лише підтверджує наскільки тцк далекі від закону.
Цей перелік будуть змінювати, звісно в сторону зменшення, і має значення ступінь. Наприклад, виразка є в переліку, але не годним буде тільки той, у кого в результаті цього захворювання видалена значна частина шлунку. Якщо це рубці, то годен.
Ответ дляLudaSHS
Это ж не снятие с учета
А про отсрочки в том числе. Я подробностей не знаю.
Тцк напоминают рейдеров или рекет с 90 х часто.
Стаття за вашим посиланням називається ’З якими хворобами не можуть мобілізувати’. Це на думку юриста, і напевно згідно норм чинного законодавства.
А по факту тих норм ніхто не дотримується.
Ответ дляМиззери
Да, к военному адвокату , моему мужу тоже писали годен , адвокат сказал через суд можно оспорить много раз но это правда было в начале войны и такого беспредела не было
Делали пере комиссию тогда и негоден результат
Там же статьи есть по которым не годен
Подскаждите телеф адаоката.
RaminaSonne• 29 апреля 2024
Ответ длянинель 1919
а ,если не Трампа выберут.как все говорят,......
Я ж написала ’може’. А як не Трампа - то продовжиться методичне знищення населення.
П с Трамп, звісно, теж не 100 відсоткова гарантія покращення. Але шанс є.
Ответ дляLudaSHS
Это ж не снятие с учета
Ви бачили сьогоднішне відео як чоловіка в бус пакувати в Одесі?!Жінки вступились що повз проходили😱
Natal_ka91• 29 апреля 2024
Ответ длячаревна
Автор, а ваш муж работает? Это тоже фактор, считать его годным. Если онкаждый день на работу ездит, сидит там целый день как полноценный работник.
І що, це означає що його можна мобілізувати?
Ответ дляБлискавка
Подскаждите телеф адаоката.
Та на олх их куча , я не помню забили в поиск нашли , проконсультировались по поводу нарушений
Он сказал что поможет иск составить в суд если надо но в военкомате решили не связываться с этим и назначали пере комиссию
Я всем советую не молчать а быть как можно более громким и неудобным , им проще другого схватить чем с одним отстаивать
Ответ дляПавела
Угу и типа у нас такое пособие по инвалидности что можно прожить на него
И человек не видит разницы воевать или работать , потому что работать можно и мозгом и на костылях (как мой муж работал 2 месяца) но это не значит что человек годен воевать
Ответ дляnatlem
Там категории а,б, в
Категории а это прям с тяжелыми болезнями , ее так легко не получишь
Ответ дляІнесса -5c9a
Там сначала один мужичок подошел а потом остальные подтянулись
Очень показательное видео что во первых кто-то первый делает шаг и остальные подтягиваются , но должен быть первый кто-то
Во вторых что это таки действует
Да, я скачала видео и опубликовала в инсте , у меня Американские подписчики в основном пусть смотрят что происходит у нас
Во вторых что это таки действует