Людині потрібна операція, заміна тазостегнового суглоба, є заключення лікарів, а написали на влк обмежено придатний, і дали в тцк червону бумажку на відправку, що робити, юрист, позов до суду, повне беззаконня?!😧
СОЛНЦА ЛУЧИК• 29 апреля 2024
Ответ дляPassiflora_
Не завжди. Сусідці міняли суглоб, то вона ходила сама, просто шкандибала.
І багато користі від шкандибаючого чоловіка?
Vlada-Maria• 29 апреля 2024
Ответ дляDeniza
До чого тут це? Ви доводите, що людина з рекомендаціями на заміну суглоба сама ходить не може, але я і ще хтось тут вам сказав, що може і ходить.
Я ж не кажу, що його можуть брати в ЗСУ і відправляти в піхоту, ми конкретно про можливість ходити говорили.
ой, не чіпайте, бо зараз і Вам скаже, як мені)
Колючая Роза• 29 апреля 2024
Людину з одним оком відправили, сказали, буде гарний снайпер, не треба око заплющувати(
Звертайтесь до адвоката
Ответ дляLudaSHS
Понятно
Значит есть план действий от адвоката.
Та він навіть не дивився його документи, так на словах все🥺
СОЛНЦА ЛУЧИК• 29 апреля 2024
Ответ дляІнесса -5c9a
У вас всі х.рові. одна ви квіточка. Я впм вище написала куди звернутися замість ляси точити.
Ответ дляІнесса -5c9a
Ходить сам до магазину, назад вже з палкою, далеко взагалі не може йти, болить нога постійно.
Яку користь така людина може на фронті принести?!
Дело не в пользе. Им все равно на качество бойцов, которых им удается отловить. Дело в количестве. У них свои планы, которые им нужно выполнять. Здорового хрен догонишь, а хромой убежать не успеет.
baluevadara• 29 апреля 2024
Ответ дляOllka
Чоловіку 45. Міняли восени. Термін 25 років (є різні). Вартість самого імпланта 5 тис євро.
Він військовий - брав у шпиталі дозвіл на операцію.
Так як це планова операція, а не екстпенна, військовим та мобілізованим без дозволу не зроблять в жодній лікарні
До операції ходив, але були постійні болі. Коксартроз 4 ступеня.
Якщо він ще не мобілізований - терміново хай готується оперуватись. Бо після це складніше буде. Хоча дешевше, як військовому
Що значить без дозволу тцк на операцію не ложать???
Vlada-Maria• 29 апреля 2024
Ответ длячаревна
Автор, а ваш муж работает? Это тоже фактор, считать его годным. Если онкаждый день на работу ездит, сидит там целый день как полноценный работник.
ну, наш знайомий безногий з дитинства (потрапив дитиною під комбайн), кожний день їздить на роботу, сидить там цілий день як повноцінний працівник (ремонтує взуття). Так розумію, що це теж фактор вважати його придатним, правда?
Ответ дляbaluevadara
Не тцк. Я такого не писала
Якщо мобілізований - операцію роблять або в шпиталі, або якщо обрали іншу лікарню - від шпиталю потрібен дозвіл на лікування, операцію в іншому закладі.
Пишу це з власного досвіду.
Навіть брату пораненому робили операцію не в шпиталі і брали дозвіл на неї. У нього операція була не планова, а термінова.
Пишу це з власного досвіду.
KozaNostra_I• 29 апреля 2024
Вот у меня вопрос к тем, чьи мужья, отцы и сыновья сейчас на войне защищают страну: вы бы хотели, чтобы вот такие насильно мобилизованные ждуны плечом к плечу в одном окопе прикрывали спину вашего родного человека?
Ведь в случае атаки орков такие ждуны будут думать только как бы так перейти на ту сторону, чтобы не убили...
frumoasa17• 29 апреля 2024
Ответ длячаревна
Згідно діючого зараз наказу 402. Людина з хворобою, про яку згадають у темі. Взагалі не призивна, стаття 61а, артроз 3 ступеню чи після ендоротезування, а це непридатність з виключенням з обліку. І неважливо працює людина чи ні.
Що за бажання абсолютно всіх відправити служити/воювати?
frumoasa17• 29 апреля 2024
Автор, лягайте в лікарню, якщо є можливість, то робіть операцію і наймайте хорошого юриста.
Ответ дляVlada-Maria
Вы сравнили х.. с пальцем. Не буду писать, что с протезами на фронте. Если вам прям так поострить хочется
Ответ дляСОЛНЦА ЛУЧИК
Якщо людині потрібна заміна суглоба, то це такий стан, коли людина або у візочку прибула до ТЦК або на милицях у супроводі інших осіб.
Так що ви, автор, нам тут не навалюйте.
Ніхто його не відправить воювати у такому стані.
Так що ви, автор, нам тут не навалюйте.
У деда два сустава было под замену.Ходил сам.В Польше прооперировали.Зачем до коляски тянуть?
Ответ дляанна 1986
Пусть ложится на операцию и меняет сустав,заберут после операции,лучше уже здоровый пусть будет. К сожалению ,если он попал в поле зрения,то уже никак не открутиться.
Після операції хіба не група в нього буде?
Ответ дляСОЛНЦА ЛУЧИК
Так що ви, автор, нам тут не навалюйте.
нынада!
моему родственнику с 3 степенью гонартроза дали направление на постановку на очередь на бесплатную замену сустава.
пока ходит сам,без візочка.
Ответ дляСОЛНЦА ЛУЧИК
Так що ви, автор, нам тут не навалюйте.
а есть варианты не запускать и не ждать такого состояния, если разрушение налицо? сколько помню, люди на замену приходили своими ногами (когда лежала в ортопедии).
RaminaSonne• 29 апреля 2024
Ответ дляІнесса -5c9a
Вони за кількість премії отримують, а не за якість. Та й кабу теж паралельно, на кого падати - на шкандибаючих чи високострибаючих - тобто користь там теж в усіх приблизно однакова.
Ответ дляІнесса -5c9a
нагрузки для такой болезни запрещены, а на фронте таскать на себе нужно ого го. Добьет он там свой сустав, комиссуют и будет на коляске ((
Ответ длячаревна
Такой вопрос провокационный, а если б не ТЦК он бы оперировался бы в ближайшее время, как рекомендует врач?
оперировался, просто каждый оттягивает до последнего, на такую операцию это не за хлебом сходить, и да, знаете сколько она стоит? там может мужик деньги на нее собирал.