Играю_на_кларнете• Изменено 29 апреля 2024
Заява на відстрочку письмом
Підкажіть хто знається, чи можливо заяву відправити письмом? Підстава дитина інвалід до 18 років. Можливо є якісь нюанси. Як це відбувається, присилають документ з відстрочкою чи все одно запрошення на оновлення?
СирОжино пирОжино• 29 апреля 2024
Цінний лист з описом вкладення
Оновлювати данні підете якщо взовуть
Кава з адреналіном• 29 апреля 2024
Ніхто з Вами листуватися не буде. Тим паче треба надати оригінали документів
Играю_на_кларнете
• 29 апреля 2024
Ответ дляКава з адреналіном
Оригінали можна нотаріально завірити
СирОжино пирОжино• 29 апреля 2024
Взагалі всі мої знайомі які мають право на відстрочку, їм ніякого документа не давали.
Грубо кажучи - людина ( нехай викладач) віднесла довідку про педагогічне навантаження до тцк за місцем реєстрації.
Ці документи кладуть в особову справу.
А у аійськовозобовязаного на руках в/о документ що він стоїть на обліку.
Далі якщо його зупиняють на вулиці тцк. Він каже що в нього відстрочка, вони дзвонять в відповідний тцк і уточнюють данні.
Я не знаю наскільки це законно.
Але бумажки про ’ відстрочку’ я не бачила і не чула про нех
Ці документи кладуть в особову справу.
Я не знаю наскільки це законно.
СирОжино пирОжино• 29 апреля 2024
Ответ дляКава з адреналіном
А і не треба з ними переписуватись. Потрібно зафіксувати юридично факт надання заяви
Играю_на_кларнете
• 29 апреля 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
Ці документи кладуть в особову справу.
Я не знаю наскільки це законно.
Ці документи кладуть в особову справу.
Я не знаю наскільки це законно.
Дякую за відповідь
СирОжино пирОжино• 29 апреля 2024
Ответ дляЯйцеголовая
Якщо є відстрочка, все одно треба пройти ВЛК
Ви листом іі не пройдете
Там є юридичний парадокс. Що якщо заява буде подана після влк то ввде може бути вручено повістку.
Тому спочатку заява, потім комісія
Играю_на_кларнете
• 29 апреля 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
Ну а якщо зворотньої відповіді нема, як дізнатися, що відстрочка оформлена?
Играю_на_кларнете
• 29 апреля 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
Тому спочатку заява, потім комісія
Так, питання саме у комісії
СирОжино пирОжино• 29 апреля 2024
Ответ дляИграю_на_кларнете
Дзвонити. Питати
Я ще раз кажу. Я не знаю як саме фіксується факт надання відстрочки.
Але у всіх моїх відстрочників було пройдено влк і во документи в порядку.
Білий Лосик• 29 апреля 2024
Автор, не спішіть. З 16 травня можна буде це зробити через електронний кабінет. Ніхто наразі не знає, як саме воно буде, але досить імовірно, що йти вам в тцк не треба буде.
Играю_на_кларнете
• 29 апреля 2024
Ответ дляБілий Лосик
Та отож ,ніхто не знає
Яйцеголовая• 29 апреля 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
Тому спочатку заява, потім комісія
Так, це розумію
Гірчинка• 29 апреля 2024
Знакомый пытался так оформить недавно - из ТЦК пришла отписка все равно явиться лично. При этом иметь доказательства что он реально единственный сын у матери-инвалида
что это за бумажки должны быть - хз, фантазируйте сами.
Сарафанное радио• 29 апреля 2024
Ответ дляКава з адреналіном
Ещё б голубя почтового послала б автор)
СирОжино пирОжино• 29 апреля 2024
Ответ дляГірчинка
Розумієте. В мене тцк знаходиться через дорогу. Але я все одно пишу їм листи. Бо вони категорично не хочуть реєструвати документи.
Я спочатку відсилаю цінним листом пакет документів, а потім вже доношу що їм потрібно.
Але в мене є штам з пошти що 1 вересня я надала такі й такі документи.
Виховують то піде.
Головне що юридично зафіксовано що громадянин вирішив скористатись своїм правом.
Виховують то піде.
Сарафанное радио• 29 апреля 2024
Автор, а кто пойдёт за документом про отсрочку? Им, что делать нечего, сидеть письма рассылать...
Телячі ніжноСті• 29 апреля 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
Ці документи кладуть в особову справу.
Я не знаю наскільки це законно.
Ці документи кладуть в особову справу.
Я не знаю наскільки це законно.
Неправда. В військововому квитку все проставляють - дата, підстава відстрочки (стаття та пункт) плюс одразу дають повістку на день, наступний після закінчення відстрочки. Наприклад, через півроку.
Ошеламиссимо• 29 апреля 2024
Ответ дляБілий Лосик
Кабінет з 16 травня запрацює? Пишуть наче все одно треба на ВЛК йти.
Играю_на_кларнете
• 29 апреля 2024
Ответ дляСарафанное радио
Ещё б голубя почтового послала б автор)
Дякую що знайшли час на відповідь для мене
Играю_на_кларнете
• 29 апреля 2024
Ответ дляТелячі ніжноСті
А що через пів року? Маю на увазі якщо нічого не зміниться?
Телячі ніжноСті• 29 апреля 2024
Ответ дляИграю_на_кларнете
Ну, це у нас так. Ставлять об´єктивно з огляду на конкретну підставу відстрочки. У нашому випадку - на пів року, а далі з´явитися по виданій повістці знову і знову продовжити відстрочку, якщо ще буде підстава. У Вашому випадку, напевно, відстрочка по досягненню дитиною повноліття, однак точно не знаю, на жаль.
Незламна Україна• 29 апреля 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
Тому спочатку заява, потім комісія
а хто її там зафіксувати повинен? я вже мовчу,що вони опиратися будуть і мозг засірати ,всі адвокати пишуть письмом відправити і дійсно ,а ,що далі. ну відправив і прийшло .що там такий то отримав)хоча читаю.що тцк їх теж не забирає з пошти)
Незламна Україна• 29 апреля 2024
Ответ дляБілий Лосик
писали вже. що в кабінете немає функції щоб щось прикріпити типа док. якись...
СирОжино пирОжино• 29 апреля 2024
Ответ дляТелячі ніжноСті
Що значить не правда. Ось я працюю з конкретним військоматом, відмітку про взяття на облік проставили. Про відстрочку нічого.
Телячі ніжноСті• 29 апреля 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
Ну моїм рідним і знайомим проставляли кожен візит. Я навіть перепитала - мають ставити штамп з датою і це правило. І наступна повістка на наступний за датою день.