Вареничніца• 29 апреля 2024

Что дарили маме на 50 лет? Поделитесь

Есть идеи у меня, но хочется почитать что вы дарили)
Мэри Попкинс• 29 апреля 2024
Сделала открытку из сухих цветов и листьев, альбомную, но думаю вам такой вариант не подойдёт)
Пампушечка• 29 апреля 2024
мне 16 апреля было 50. лучший подарок это был кальян и большой кожаный органайзер в мою машину.
Парасюха• 29 апреля 2024
Не пам´ятаю, мені самій наступного року 50... (((
Усі мами різні... Своїй дарую косметику, яку вона собі не може дозволити, сумки, прикраси - те, що завжди радує жінку, особливо якщо вона веде публічний спосіб життя.
Замороженная селедка• 29 апреля 2024
Це було 28 років назад. Мабуть квіти, що я ще могла подарувати в 90-ті на свою стипендію.
Добротная• 29 апреля 2024
Ничего не дарила. В то время она даже не поддерживала со мной связь
Поліпривіт всім• 30 апреля 2024
Диван
Незнакомлюся• 30 апреля 2024
Сережки з натуральними перлами, дорогі.
Сестра в Тіффані працювала, подарувала нитку перлів, ну а ми до неї сережки.
Діло було 26 років тому.
Інесса -5c9a• 30 апреля 2024
Організувала побачення для двох, вперше похід в боулінг, більярд, і там же вечеря, емоцій було купа☺️
ПультОт_БМВ• 30 апреля 2024
Мені діти подарували тур навколо Карпат.