Маурита• 30 апреля 2024
А ви берете/віддаєте речі дітям родичів, друзів, сусідів?
Не соромно, як віддячуєте за це?
Червона рута• 30 апреля 2024
С чего бы мне было стыдно? Я их не просила. Сами отдают, чтоб дома место не занимало.
Маурита
• 30 апреля 2024
Ответ дляЧу Ча
Так. Просто беру і просто віддаю без всяких подарунків у відповідь.
Мені вчора сусідка мішок в прямому сенсі речей принесла, я перебрала, що не підійшло, повернула, як віддячити?
Крим мій• 30 апреля 2024
Я віддавала знайомим прямо величезними мішками, в село і дитячі і свої речі, вони мені давали пляшку вина і цукерки, я не натякала, просто хотіли віддячити.
Добрая свекровь• 30 апреля 2024
А чому має бути соромно віддавати речі?
Коли малий був геть малий, то деякі костюми по разу були вдягнені, а деякі і взагалі нові. А так стали комусь у пригоді. Чи їх треба було викинути?
Нам теж якісь речі віддавали також. Користувалися, чим вважали за потрібне.
Маурита
• 30 апреля 2024
Ответ дляЧервона рута
Ну так, всі чистять простір періодично.
Крим мій• 30 апреля 2024
Ответ дляМаурита
тортик купіть, та і все
Чу Ча• 30 апреля 2024
Ответ дляМаурита
Пасочку подаруйте.
Каркуша Клара• 30 апреля 2024
Не соромно, вони самі ініціатори, в людей лежать речі, місце займають, ніяк не віддячую, кажу дякую , спасибі ).
Маурита
• 30 апреля 2024
Ответ дляДобрая свекровь
А чому має бути соромно віддавати речі?
Я якось не наважуюся віддати, є крокси - зараз в тц такі біля 2 тис коштують, а як запропонувати, щоб не образити? Є куртки, резинові чоботи, все практично нуляче.
Каркуша Клара• 30 апреля 2024
Ответ дляМаурита
То продавайте, чому не продаєте, раз віддавати шкода.
Маурита
• 30 апреля 2024
Ответ дляКрим мій
тортик купіть, та і все
Вона пече на замовлення торти, таке не їдять. Думаю якусь каву хорошу 1кг.
Крим мій• 30 апреля 2024
Ответ дляМаурита
А ну вам видніше, можна і каву якщо вона її любить
Маурита
• 30 апреля 2024
Ответ дляКаркуша Клара
Ніхто зараз нічого не бере, за 5 копійок мороки більше. Мені не шкода,я боюсь, щоб не образити людей.
Крим мій• 30 апреля 2024
Ответ дляМаурита
Ну як запропонувати, в мене є гарні речі з дитини, ти не будеш проти якщо я вам віддам ?
Без образів• 30 апреля 2024
Я не беру и не отдаю - не беру потому что не нуждаюсь, а не отдаю потому что не хочу потом быть должной (раз дала, другой дала а потом претензии что не то и не так и вообще скорее уже)
Маруська Му• 30 апреля 2024
Не беру.
Не тому що гидую, просто немає потреби.
Сама віддаю з радістю, діти не завжди встигають навіть вдягти якусь річ, а паритися продажем на маркет плейсі не вистачає ні часу, ні нервів 😂
Віддаю тим, де точно знаю, що людина дійсно потребує - і то спочатку делікатно тет-а-тет пропоную, аби не образити.
Ніякої подяки не потребую, але дівчата часто пригощають фруктами, цукерками для моїх малих - беру, аби вони не відчували себе винними)
Не тому що гидую, просто немає потреби.
Каркуша Клара• 30 апреля 2024
Ответ дляМаурита
Я ось купила 2 пари кросівок на олх, одні за 90 грн.в село бігати малому, інші нові за 400.
Все там гарно продається, якщо цим займатися.
ВільнаНазавжди• 30 апреля 2024
Віддаю постійно, подарунків не чекаю. Деколи яйця домашні дають 1-2десятки. Приємно
Червона рута• 30 апреля 2024
Ответ дляМаурита
Обидеть можете, если оно в плохом состоянии. Мне так ’подружка’ передала вещи на новорожденного, застиранное и в катышках. А если хорошие вещи - я не вижу повода для обид, наоборот приятно.
Маурита
• 30 апреля 2024
Ответ дляБез образів
Ви знаєте, я теж не нуждаюся, але такі віддачі значно економлять бюджет на дфтей, які ростуть шалено. Мені на зиму дітям лише взуття лишиться купити, а це 4-5 тис на двох замість 25-30.
ВільнаНазавжди• 30 апреля 2024
Ответ дляМаурита
Це 700 грн як мінімум
Добрая свекровь• 30 апреля 2024
Ответ дляМаурита
Я просто кажу «у нас назбиралося речей, які вже малі, але вони хороші, тому жаба давить викидати. Я вам надішлю, може щось стане у пригоді», пакую коробку і відсилаю родичці, все. Я просто сама теж ставлюся до цього легко. Мені якісь дитячі речі віддавала подруга, спасибі їй, щось носили. Не сприймаю це персонально, бо в разі необхідності нове купити не проблема, але це якийсь здоровий батьківський ґлузд, певно, віддавати те, що в гарному стані. Бо ти його купував за гроші, які заробив. Так воно далі іде в світ. А викинув- це як викинути свій час.
Ну і, звісно, мова йде про гарні речі в гарному стані, а не «ми тут їли гарбуз, я не прала, нате вам, собаки»
ВільнаНазавжди• 30 апреля 2024
Ответ дляМаурита
Якщо дітям подобається і не перебірливі то ок.
Маурита
• 30 апреля 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
Це 700 грн як мінімум
Так, вгадали, якраз по 700 грн і беру каву ))).
Маурита
• 30 апреля 2024
Ответ дляЧервона рута
Ні лише хороше, дякую, спробую запропонувати.
ВільнаНазавжди• 30 апреля 2024
Ответ дляМаурита
Залишилось взнати чи вони таку п´ють)