Аноним_1858• 30 апреля 2024
Чи можуть мені оплатити на рах ФОП за інформаційні послуги? Якщо КВЕД оренда
Аноним_1858
• 30 апреля 2024
Ответ дляЗвожу з розуму
тільки не забудьте ще додати цей квед в податкову( по якщо не подасте ризикуєте перейти на загальну систему)
О розкажіть детальніше? Як подати КВЕД в податкову?
Звожу з розуму• 30 апреля 2024
Ответ дляАноним_1858
Не за Будка• 30 апреля 2024
Ответ дляАноним_1858
Да в ГНИ оно автоматом подтягивает. Ничего не надо туда подавать.
Гарнюнька• 30 апреля 2024
Ответ дляАноним_1858
Так мабуть потім треба відчитуватись які саме це інформ послуги?
какая группа ФОП? юр лицо может работать только с третьей и если 2 то товар, а не услуга, если я все верно помню. код доьавлять однозначно. и не просто у регистратора. а и в список кведов на единый налрг. иначе ваше налогообложение 19.5%
Аноним_1858
• 30 апреля 2024
Ответ дляНе за Будка
Дівчата але я дуже переживаю щоб в мене спрощену групу не забрали
Бо я зараз 3 група оренда під 5%
Додала ці інформаційні - що тепер? Чи не треба потім на іншу групу переходити?
Заздалегідь дякую вам
Бо я зараз 3 група оренда під 5%
Заздалегідь дякую вам
Аноним_1858
• 30 апреля 2024
Ответ дляГарнюнька
В мене 3 група 5% спрощена
Не за Будка• 30 апреля 2024
Ответ дляАноним_1858
Бо я зараз 3 група оренда під 5%
Заздалегідь дякую вам
Бо я зараз 3 група оренда під 5%
Заздалегідь дякую вам
Да ничего теперь, зайдите завтра в свой кабинет и посмотрите что у Вас там написано. Должен добавиться новый КВЄД. ВСЕ! Чего Вы панику разводите на ровном месте.
Аноним_1858
• 30 апреля 2024
Ответ дляНе за Будка
Дякую вам
Тобто якщо додасться КВЕД то спрощена система залишиться?
Гарнюнька• 30 апреля 2024
Ответ дляАноним_1858
В мене 3 група 5% спрощена
у вас есть свидетельство единого налога. в нем список кведов. вам нужно в этот спистк до.авить инф услуги.
Аноним_1858
• 30 апреля 2024
Ответ дляГарнюнька
Є свідоцтво єдиного податку
Я просто думала що інформ послуги це це загальна система і може інша група чи 1 чи 2
Звожу з розуму• 30 апреля 2024
Ответ дляНе за Будка
не плутайте людину, нічого само не підтягне, якщо вона не внесе КВЕД в витяг по ЄП, її знімуть з єдиного податку!
Аноним_1858
• 30 апреля 2024
Ответ дляЗвожу з розуму
А як же це вірно зробити?
В кабінеті податкової треба це робити?
Звожу з розуму• 30 апреля 2024
Ответ дляАноним_1858
А як же це вірно зробити?
В кабінеті податкової треба це робити?
я вище дала посилання, там все гарно розписано, в кабінеті можна подати заяву вже після того як внесете в ЄДР
Аноним_1858
• 30 апреля 2024
Ответ дляЗвожу з розуму
Дякую вам