Добрий день! Хто мешкає у Варшаві, порадьте, будь ласка, школу або українську платну (будь-яку), або польську. Бажано райони - Прага північ-південь, центр. Поділіться враженнями, як діти асимілювалися в польських класах? Якщо водите у приватнку школу, то яка плата і те саме - відгуки.
Завчасно дякую
mother.coop• 30 апреля 2024
мої діти ходять в українську школу - але вони далекувато від Праги, вони у CH Blue city, мені і дітям ця школа подобається. минулий рік молодший ходив до польської, старший був у своїй українській на он лайні. Малий ходив як раз о 2й клас (в українській навчався в 3му) мені не подобалось абсолютно все. Але припускаю що просто не пощастило з вчителькою. Він був для неї обузою і вона не соромилась це показувати. Тому це для мене було дуууже великою проблемою. Зараз пробеми немає. У нас золота вчителька молодших класів, дітки її обожнюють
Ответ дляmother.coop
Щиро дякую! В блю сіті їхати зручно теж. Почитаю!