сама себе прекрасная• Изменено 30 апреля 2024
Похудання від бігу: можливо?
Я струнка,163/47(завжди була).Але за 2 роки сидіння дома піднабрала,стала 51-52 кг.Хотілось би позбавитись цих 5 кг.До спортзалу ніяк не дійду,але поруч з домом є стадіон.Чи реально похудать ,якщо бігатиму по вечорах?
Крим мій• 30 апреля 2024
Конечно же
Это всего лишь калории
Или меньше есть или больше двигаться
Это всего лишь калории
Или меньше есть или больше двигаться
Божий одуванчик• 30 апреля 2024
Если ещё и питание скорректируете, чтобы бегом больше сгонять, чем съели, то да
кураГАЛЯ• 30 апреля 2024
в мене розуміння, що саме від бігу найкраще худнути
бо саме біг пропорційно розвиває усі групи мишць
але, дійсно, спробуйте скоригувати харчування теж
основне - це дефіцит калорій, витрачати більше, ніж споживаєте
Джага-джага• 30 апреля 2024
Ответ дляКрим мій
Начнете двигаться больше будет какой то дефицит и на него похудеете
Як би не так, апетит буде більший, потрібно слідкувати за калоріями.
сама себе прекрасная
• 30 апреля 2024
Ответ дляДжага-джага
Ні,я не планую їсти більше,буду слідувати за харчуванням.Тому і питання:чи допомагає біг у справі похудання?)
сама себе прекрасная
• 30 апреля 2024
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Перевожу: я и так худющая, но хочу стать дрыщом
Та ні,я не худюща була,просто хороша фігура,не костлява.А тепер стала пузата,обтягуючі речі не вдягну,бо всюди вилазить потроху.Коротше кажучи,раніше я була задоволена собою,а зараз -зовсім ні
сама себе прекрасная
• 30 апреля 2024
Ответ дляПожарник
Вам 1 кг максимум согнать надо. Вы и так стройная ❤️❤️❤️💕💕💕
Та і 1 не виходить зігнати
,але дякую Вам
Пожарник• 30 апреля 2024
Ответ длясама себе прекрасная
Посмотрите видео доктор Берг
Исключите строго: сладости конфеты выпечку булки хлеб макароны каши картошку бананы сухофрукты алкоголь сахар сладкую воду мороженое.
Вы за неделю потеряете пару кг я вам гарантирую.
Но это конечно же уже лучше после Пасхи делать 👍
сама себе прекрасная
• 30 апреля 2024
Тобто,любі порадниці,побігати зайвим не буде?Дякую всім,хто відповів
сама себе прекрасная
• 30 апреля 2024
Ответ дляПожарник
Посмотрите видео доктор Берг
Дякую!
Всех анонимов аноним• 30 апреля 2024
Ответ дляКрим мій
Не факт. Після спорту прокидається звірячий апетит і авторка може почати більше їсти (організм він хитрий). Якщо збільшити активність і залишити харчування рівно в тих же кількостях, то схудне.
Капризуля• 30 апреля 2024
Ответ длякураГАЛЯ
Біг не розвиває всі групи мʼязів. Максимум - ноги, якщо правильно бігати і не вбивати коліна.
Стріляний птах• 30 апреля 2024
Худеют не от бега, а от дефицита калорий. Если после получасовой пробежки съедите пирожное, уже не похудеете.
Всех анонимов аноним• 30 апреля 2024
Ответ длясама себе прекрасная
Та і 1 не виходить зігнати
,але дякую Вам
Можливо тому що це ваша фізіологічна здорова вага, а те що ви на дивилися інстамоделей, то інша справа)
кураГАЛЯ• 30 апреля 2024
Ответ дляКапризуля
Коли ми біжимо, практично всі м’язи тіла включаються в роботу (більше хіба при плаванні та катанні на лижах), а також зміцнюється серцевий м’яз. Крім того, біг забезпечує рухливість багатьох суглобів, запобігаючи виникненню проблем із ними.
Якщо ціль людини – спалити жирові запаси та оптимізувати масу тіла, біг може чудово із цим упоратись. Для сідниць, стегон, тулуба й обличчя це найдешевша й найдоступніша «косметична процедура».
кураГАЛЯ• 30 апреля 2024
Ответ дляСтріляний птах
ніхто не заперечує дефіцит калорій
але, просто на дієті м’язовий тонус не додасться
Амбасадор щастя• 30 апреля 2024
Даже не знаю.Я после физ.нагрузок ем,как лошадь.Поэтому, больше подходит только ограничить количество еды
Пишу, не читаю• 30 апреля 2024
біг це кардіо, тому можна схуднути, головне не нажиратись після тренування
Пишу, не читаю• 30 апреля 2024
Ответ дляАмбасадор щастя
а до физнагрузок, кушаете хорошо?
Я перед треней ем, иначе не вытяну ее, прихожу домой, на холодильник не бросаюсь
Капризуля• 30 апреля 2024
Ответ длякураГАЛЯ
Особливо останнє речення. Копірайтер, що писав цю статтю не розуміє, що мʼязи обличчя під час бігу не задіюються.
кураГАЛЯ• 30 апреля 2024
Ответ дляКапризуля
ой, в кого щоки підвисають, то виходить вібромассажер ))
плюс глибоко дихаємо, значить, насичуємо киснем
так що має сенс