Вчителька з мікрорайону• Изменено 30 апреля 2024
Життя після зради
Чоловік після поранення довгий час перебував у лікарні в іншому місті, сидів на СЗ, спілкувався з дівчатами, з однією (принаймні про одну є 100% інформація) переспав.
Приїхав додому, вивалив купу претензій, наговорив мені усякої гидоти.
Я вже на цьому етапі зрозуміла що щось не так, бо в мене чоловік завжди був просто взірцевим, власне, знайшла додаток баду, знайшла переписку із тією дівчиною, вона розрахувала на серйозні стосунки, думала він її буде забезпечувати, одружиться, але ж ні, він «кохає дружину» і вона(тобто я) в нього найкраща, . Аж смішно, чесне слово.
Подали на розлучення на початку квітня.
Він винаймає житло у іншому місті, час від часу приїздить по надуманим причинам. На початку каявся, плакав, благав щоб вибачила, тепер поводить себе так наче нічого не трапилось.
Я істерики не влаштовую, то він мабуть вирішив що усе йому зійде з рук, заходить «з іншого боку», через родичів моїх.
Для сина то взагалі, типу зразковий батько, на рибалку возить, на полігон стріляти, на велосипеді катається, ще й на мене щось бурчить що я в нього сина відібрала (хоча раніше пасинок його часом відверто дратував, вважає що дітей треба виховувати максимально строго і увагою не балував).
Скоро їхати до РАЦСу за свідоцтвом про розірвання шлюбу. А я оце думаю, а буває життя після зради?
З одного боку мені гидко навіть думати про секс з ним, якось максимально «фу», а з іншого боку, я ж памʼятаю його рідним, теплим, і своїм.
Подали на розлучення на початку квітня.
Кукарикуууууу• 30 апреля 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Попробуйте сказать мужу, что сделали минет вашему соседу. Ну такая вот невинная шалость, с кем не бывает. Лёгкий чих Пых. И вы сразу узнаете все его настоящее мнение об изменах. Просто вы в роли терпилы, пардон. Ему можно вас унижать изменой, плевать в душу. А вам нельзя.
Нет, я не терпила. И никого в теме не оскорбила и не обидела, в отличии от вас. Просто написала свое имхо, на что имею право как человек. В начале своего комментария написала - что это только мое мнение и я автору ничего не рекомендую. Только и всего.
Бриджит_Фрикандо• 30 апреля 2024
Ответ дляКукарикуууууу
Я, как раз-таки, люблю себя. И не пребываю в иллюзиях. Комфортный быт бы не рушила из-за интрижки мужа.
А как может быть комфортно с изменником? Жить с крысой, который может привести хоть завтра или ЗППП или любовницу это комфорт?
Бриджит_Фрикандо• 30 апреля 2024
Ответ дляКукарикуууууу
Не обижайтесь. Хотела показать Вам что нужно больше любить себя. Любите себя, а не какого то там мужика.
Кукарикуууууу• 30 апреля 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Выглядит так, будто для вас это больная тема, мне жаль. Я выразила свое гипотетическое отношение к вопросу. Я в таких условиях не живу. Мы на советчице. Я высказала мнение гипотетически допустив
Бриджит_Фрикандо• 30 апреля 2024
Ответ дляКукарикуууууу
Вы достойны того что быть единственной, любимой. Никаких чых пыхов. Как можно изменить любимой?
Бриджит_Фрикандо• 30 апреля 2024
Ответ дляКукарикуууууу
Не больная, но ключевая. Для меня изменщик не человек. И я бы не только не терпела, но превратила бы его жизнь в ад и выбросила как мусор. Потому что со мной так поступать нельзя.
Кукарикуууууу• 30 апреля 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Когда кого-то обижаете, то лучше сказать не ’не обижайтесь’, а ’извините, что обидела вас’. Сама по себе я не обижаюсь, только когда обижают. Я люблю себя. Просто много чего в жизни видела и пострашнее измен. И поверьте, это очень меняет сознание. Но если вы склонны что-либо идеализировать - тоже понимаю вас
Леди_в_ночи• 30 апреля 2024
Ответ дляКукарикуууууу
Не приведи Господи так оголодати і мати настільки низьку самоповаги, щоби з останніх сил і закриваючи очі на все, триматись за розведеного бл*дуна. Ще й переконувати себе, що це норма
Бриджит_Фрикандо• 30 апреля 2024
Ответ дляКукарикуууууу
Я реалист. И тут всё просто. Тот кто способен на измену, он и предаст не моргнув глазом, не сомневайтесь.
Кукарикуууууу• 30 апреля 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
А я нет. Если человек изменил и раскаивается - можно простить. Если не раскаивается, а еще и унижает - нужно бросить.
Но превращать чью-то жизнь в ад и выбрасывать как мусор - это не моя компетенция, даже если я бывшая жена/девушка
Бриджит_Фрикандо• 30 апреля 2024
Ответ дляКукарикуууууу
А я люблю издеваться над такими подонками. У меня один был такой, с удовольствием его гнобила. Он заслужил. Трахнул другую, зато потом послужил сливным бачком для моего негатива)
Кукарикуууууу• 30 апреля 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Не согласна. Есть масса знакомых, очень хороших семьянинов, при деньгах и положении, которые гуляют, но за семью и жены порвут. И жены как сыр в масле. Пусть кто-то назовет это бытовой проституцией. Но я вращаюсь в кругах, где мужчины успешны и мало кто верен.
Мой муж не так богат, но тоже в хорошем положении. Я его на таком не ловила, а если поймаю - скорее всего обсудим перспективу отношений. Но рубить с плеча не буду.
Кукарикуууууу• 30 апреля 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Ваше право поступать так, как вы считаете нужным. У каждого человека свои понятия, понимаете? вы поделились своими - и это ок. я с вами своими. у нас не похожи взгляды, но каждый из них имеет право на существование
Бриджит_Фрикандо• 30 апреля 2024
Ответ дляКукарикуууууу
Вы заблуждаетесь. Они обеспечивают не жен, а семью и тыл. Жена нечто вроде проверенной прислуги что не предаст. Изменяют потому что не любят, не ценят, не жалеют. Остальное неважно. Такому нельзя доверять. Это не близкий. И считать его своим мужчиной глупо и недальновидно. Таких надо трусить на деньги и вышвыривать когда постареет или не будет денег столько.
Кукарикуууууу• 30 апреля 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
заблуждаюсь ли я - оценивать не вам, нет таких полномочий. каждый может говорить только за себя. скажу только то, что я, в ответ, уважаю ваше право на собственное мнение и рада была на эту тему подискутировать.
Бриджит_Фрикандо• 30 апреля 2024
Ответ дляКукарикуууууу
Потому что любите его больше чем себя. Любили бы себя, то поймав на измене, выманили все деньги и имущество и потом бросили этого черта, максимально унизив и раздавив. За такое унижение как измена.
Вчителька з мікрорайону
• 30 апреля 2024
Ответ дляЛеди_в_ночи
А що це за служба така, що він шастає туди сюди? Типовий щур?
Він лікується ще
Бриджит_Фрикандо• 30 апреля 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Він лікується ще
Тільки не жалійте його. Його травми чи хвороби вже не ваша справа.
Котя_люлю• 30 апреля 2024
Ответ дляЛеди_в_ночи
Та так, побутова проституція -вона така, на все можна очі закрити, правда?
Некоторые женщины и под сраку лет живут в состоянии юношеского максимализма, будучи уверенными, что измена - это конец всему. Если спуститься с небес на землю, то изменяет хорошее большинство. Не всегда, конечно, но в каких-то случая рациональнее закрыть глаза на это, когда в остальном мужчина устраивает. Если он в целом конченый, то вопросов нет, еще и измены ему прощать глупо.
Техпаспорт на медузу• 30 апреля 2024
Життя після зради є, але інакше. Зробіть акцент на собі, робіть те, що ви насправді хочете. Ні перед ким не прогинайтесь, розцінюйте ваш крок як випробувальний термін для чоловіка, тільки не озвучуйте цього. Але!! Якби чоловік був не батьком моєї дитини, я б однозначно з ним не залишилася після такої поведінки...немає сенсу, на мій погляд
ИНЬэтовамниЯНЬ• 30 апреля 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Ну я власне тому і питаю, бо в мене когнітивний дисонанс почався, бо я ж наче розумію що він зрадник і брехун, а з іншого усе те добре що було між нами
Було, автор, було між вами… зараз вам залишається або розійтися, або будувати нове з новим ним, таким, яким ви його знайте тепер, а не знали колись. Це і є життя після зради, воно інше. А чи зможете побудувати щось з цим новим чоловіком, то і є головне питання
Хата на мати• 30 апреля 2024
Все суто залежить від того, чи він розкаявся і чи він дійсно готовий рятувати сім´ю, і більше не повторювати таких помилок. Мені чоловік пробачив зраду, і я дуже йому за це вдячна. Я дуже сильно помилилась в житті. Хоч про зраду він дізнався, яка була давно, але від того боляче було не менше. Не варто бути такими категоричними, просто потрібно дивитись по тому, на скільки вашому чоловіку потрібен цей шлюб і чи дійсно він вас кохає.
Цідило правди• 30 апреля 2024
Ответ дляХата на мати
І як змінилося ваше життя після цього жахіття? Як гідність вашого чоловіка, не розумію як таке можна пробачати, невже він не поважає зовсім себе?!
Хата на мати• 01 мая 2024
Ответ дляЦідило правди
До чого тут не поважає??? Ви розумієте, що крім цього ще існує кохання і прощення??? А також сім´я і прожиті разом багато років, і багато чого разом було пережито. Ви дивитесь тільки з тієї сторони, що вам зрадили. А якби ви самі зробили помилку??? Якби ви про неї шкодували??? Наші стосунки стали навіть кращими. Ми стали навіть ближчими. Бо я щиро розкаялась у своєму вчинку. І свого чоловіка я кохаю.
Цідило правди• 01 мая 2024
Ответ дляХата на мати
Вибачте, я сама в розпачі, в схожій ситуації як у вас. В мене подруга мене здала чоловікові про мене і мого коханця. Чоловік не хоче пробачати і повертатися, не знаю що вже робити, а ще дитина 7 рокчків((( Як вам вдалося зберегти відносини? Поділіться вашим секретом, бо я вже не знаю як далі жити(((
Хата на мати• 01 мая 2024
Ответ дляЦідило правди
Немає секрету. Мабуть, він просто мене дуже сильно кохає. Чоловікові почали писати повідомлення з невідомого номеру. Я по ньому бачила, що щось не так останні дні, полізла в його телеграм, а там капєць що. Він мовчав, не казав мені нічого, а вони продовжували писати, я бачила, що йому все гірше і гірше морально. Прийшла до нього і всю правду розказала сама. Сказав, якби почала відбрехуватись, то зібрав би речі і пішов. А так, як я розказала всю правду, він готовий пробачити. Ця зрада було давно, більше 5 років тому, але вона була не разова, були почуття до іншого. Але з чоловіком у нас було багато випрбувань, ми пройшли складний шлях, він не захотів так просто все перекреслити, хоча я готова вже була до всього :( Єдине, що можу порадити, це щиро просити вибачення, говорити, що розумієте, як зробили йому боляче, але це більше ніколи не повториться, навіть у думках. Я бажаю вам щоб у вас все вийшло, бо знаю, як це боляче, коли із-за своєї якоїсь дурості, чи слабості, так можна все легко розрушити.
Цідило правди• 01 мая 2024
Ответ дляХата на мати
Дуже дякую!!! Ви мені дали надію, що може бути й по іншому в житті! Я страшенно шкодую за свої ганебні вчинки, просто ненавиджу себе за це, і що цими стосунками зганьбила й розрушила свою сім´ю, якій більше 10 років, зробила боляче коханому. Як я тільки не вибачалася, але він не хоче повертатися((( Я вже проклинаю той день коли я стала на шлях зради, коли мене спокусили і я не встояла! Дякую за поради і підтримку, мабуть у вас дуже чудовий і люблячий чоловік, який вміє пробачати! Бачу вас теж хтось зрадив, що повідомив вашому чоловікові, як і моя подруга, чому бувають такі жорстокі близькі люди, від яких цього ніяк не очікуєш((((
Хата на мати• 01 мая 2024
Ответ дляЦідило правди
Ну, в моєму випадку це була саме ця людина, з якою був зв´язок. Чи сам писав, чи комусь так все злив. Просто були такі подробиці, що були тільки між нами, тому це ще больніше, бо типу ж кохав мене. А виявився мрззю такою. Але ця історія для мене закінчилась дуже давно, і немає в мене вже почуттів ніяких до нього. Я навіть не знаю, чому саме зараз він так вирішив поступити, мабуть, ніяк не може заспокоїтись, що я щаслива, хоча він сам розірвав стосунки зі мною, на моє щастя. Я давно вже думками тільки зі своїм чоловіком, нашим стосункам вже більше 15 років, у нас чудовий син 9 років, який любить і тата, і маму. Мій чоловік це все зважив, і обдумав. Бо я його запитувала, чому він мені не сказав одразу, як йому писати почали. Він сказав, що йому потрібен був час все обдумати. Йому дійсно дуже боляче, але він розуміє, що це все в минулому, і не варто все руйнувати зараз. Каже мені, що йому просто потрібен час. Я теж себе ненавиджу, але, на жаль, я вже нічого не можу змінити. І він це теж розуміє. Мабуть, це просто сила кохання і його розсудливість. Можливо, ваш чоловік теж все обдумає і зможе це пережити. Я вас дуже розумію. Я знаю, як розривається душа, коли засинаєш і не хочеш прокидатись, і думаєш, що це просто якийсь страшний сон. Я вас обіймаю і бажаю, щоб ви пройшли це з вашим чоловіком разом. І ніякі суки не змогли вас розлучити. Як каже мій чоловік, в них все одно нічого не вийде.
Цідило правди• 01 мая 2024
Дякую, сонечко! Ви такі сильні обоє, просто молодчинки!! А я навіть не наважилась зізнатися що лазила у нього в телефоні, шукала якісь докази його зради, але нічого за всі роки не знайшла, дуже стидно за всі ці вчинки( А ви свого перевіряли? Чи я одна така дурепа(((( А ще я зрозуміла що треба навчитися пробачати, бо я б не змогла пробачити його зраду, а от від нього цього хочу. Дай нам всім такої сили кохання як у вас!!!
Хата на мати• 01 мая 2024
Ответ дляЦідило правди
Я ніколи не перевіряла і не лазила в нього. Просто коли йому почали писати цю хєрню всю, він був ’мрачее тучи’, коли питала, що трапилось, він не казав. А мені теж на передодні ця сучара написала, типу було б справедливо, якби твій чоловік взнав всю правду. Тому я і почала шукати, в чому причина. Три дні воно йому строчило, такі речі, що в мене серце хололо, і правду, і прибрешене. Короче, я не витримала і сама заговорила. Я б теж пробачила, якби знала, що це в минолому. Якби по свіжому, то ні. Думаю, і він би не пробачив, якби це зараз відбувалось. А ваша історія, то минуле, чи по свіжому все?