Вчителька з мікрорайону• Изменено 30 апреля 2024
Життя після зради
Чоловік після поранення довгий час перебував у лікарні в іншому місті, сидів на СЗ, спілкувався з дівчатами, з однією (принаймні про одну є 100% інформація) переспав.
Приїхав додому, вивалив купу претензій, наговорив мені усякої гидоти.
Я вже на цьому етапі зрозуміла що щось не так, бо в мене чоловік завжди був просто взірцевим, власне, знайшла додаток баду, знайшла переписку із тією дівчиною, вона розрахувала на серйозні стосунки, думала він її буде забезпечувати, одружиться, але ж ні, він «кохає дружину» і вона(тобто я) в нього найкраща, . Аж смішно, чесне слово.
Подали на розлучення на початку квітня.
Він винаймає житло у іншому місті, час від часу приїздить по надуманим причинам. На початку каявся, плакав, благав щоб вибачила, тепер поводить себе так наче нічого не трапилось.
Я істерики не влаштовую, то він мабуть вирішив що усе йому зійде з рук, заходить «з іншого боку», через родичів моїх.
Для сина то взагалі, типу зразковий батько, на рибалку возить, на полігон стріляти, на велосипеді катається, ще й на мене щось бурчить що я в нього сина відібрала (хоча раніше пасинок його часом відверто дратував, вважає що дітей треба виховувати максимально строго і увагою не балував).
Скоро їхати до РАЦСу за свідоцтвом про розірвання шлюбу. А я оце думаю, а буває життя після зради?
З одного боку мені гидко навіть думати про секс з ним, якось максимально «фу», а з іншого боку, я ж памʼятаю його рідним, теплим, і своїм.
Подали на розлучення на початку квітня.
Хата на мати• 05 июня 2024
Ответ дляЦідило правди
Так, розумію, коли до тебе підкатують а в тебе ще й є якісь почуття, то важко встояти. Сама пройшла таке. А як вам вдалося приховувати довго ваші стосунки від чоловіка? Бо в мене спочатку така паніка була, а потім якось навіть безпечно відносилась, про наслідки навіть не хотіла думати. Один раз чуть не спалилася з презервативами, як я тоді перелякалася, аж дух перехопило. але тоді повезло мені.
Можливо в нього щось змінилося в житті, наприклад розійшовся з другою половинкою, і тепер знову думки про вас, шукає причини чи винних в своїх негараздах, або заздрість якась що ви живете щасливо а він ні, можливо в чомусь вас звинувачує в своїх невдачах, є люди які дуже злопамятні, багато злих людей, хворих на голову з хворою уявою, підлих... Ось ви і не даєте йому спокою, або комусь з його оточення. Але вони вже надіюсь вгамувалися і дали спокій вам і вашій родині.
Ми зустрічались рідко, не частіше ніж раз на місяць. В мене чоловік з іншого міста, їздив раніше додому до мами, в той час і бачились, коли я лишалась сама. Сказати, що прямо важко було приховувати, то ні. Може десь емоційно по мені було видно, не знаю. На скільки мені відомо, у бувшого коханця особливо і нікого не було. В нас спільні друзі, то ніхто не знає, щоб у нього були серйозні стосунки чи взагалі дівчина якась. Але і з друзями він теж зараз не сильно бачиться. Не знаю, чи я тому причина чи щось інше.
Цідило правди• 05 июня 2024
Ответ дляХата на мати
Ми зустрічались мінімум декілька разів на місяц, а коли чоловік їздив у відрядження то і ночувала в нього, а інколи зустрічі після роботи або у вихідний. Я не думала про наслідки, але коли приходила додому то боялася щоб мене не запідозрили наприклад по запаху, або по моєму емоційному стану. Мабуть все таки є якась причина розірвання стосунків із друзями. Але все одно, навіщо вам портити життя, ви ж йому нічого поганого не зробили, а от він міг такого лиха наробити своїми зізнаннями. Погано те, що більш за все постраждав ваш чоловік, хоча він зовсім ні в чому не винен.
Цідило правди• 12 июня 2024
Ответ дляХата на мати
Сьогодні придивилася в аренду непогану велику однокімнатну квартирку, хотілося б 2-х кімнатну, щоб окремо дитяча була, але ціни на хороші квартири просто космічні((( Поки не можу підібрати правильні слова дитині, щоб пояснити що в нас новий дім, коли вона повернеться від бабусі, сиджу плачу. А як ви, надіюся все забулося і вже нічого вас обох не бентежить? Чи теж не так просто після такого повороту життя, хоч і залишилися разом?
Хата на мати• 12 июня 2024
Ответ дляЦідило правди
А як вам фінансово квартиру тягнути? Дитину особливо шкода :( В нас все нормально. Не можу сказати, що прямо забулось, але життя наше більш-менш прийшло в норму.
Цідило правди• 13 июня 2024
Фінансово майже половина зарплати. Шкода, за багато чого шкода, але вже нічого не змінити, важко, я не кажу про свій душевний і фізичний стан. Дуже рада за вас і вашу сім’ю, від щирого серця!
Хата на мати• 13 июня 2024
Ответ дляЦідило правди
Чоловік планує якісь кошти на дитину давати?
Цідило правди• 13 июня 2024
Ответ дляХата на мати
Так, але суму і умови ще не обговорювали, не дуже він поки хоче зі мною спілкуватися(
Хата на мати• 13 июня 2024
Ответ дляЦідило правди
Мій чоловік мене дуже кохає і каже, що не уявляє свого життя без мене, тому все пробачив, якщо це все в минулому. Я, в свою чергу, дуже розкаялась в скоєному, і так само не уявляю свого життя без чоловіка і нашої сімї. Моя думка, що ваш чоловік вас не достатньо кохає, якщо так легко відмовився від вашої сімї, міг би хоча б спробувати. Можливо, ви ще зустрінете того, хто буде вас по-справжньому кохати.
Цідило правди• 13 июня 2024
Можливо ви й праві з приводу кохання, але ж ви самі розумієте що трапляється з коханням за багато років шлюбу, тому мабуть крім кохання ще щось потрібно для прощення. З такою образою нажаль він не зміг пробачити мені.
Так, життя триває, поки навіть в думках не уявляю як воно все буде далі, а ще якийсь місяць-два назад було все зовсім по іншому. Хочеться зустріти кохання, надіюся воно мене не омине) Здається я отримала добрий урок по життю, думаю що вже зраджувати більше не буду, але ж як кажуть ніколи не кажи ніколи, не зарікайся, бо почуття це такий емоційний непередбачуваний стан, що потім не впізнаєш себе зі своїми вчинками. А ви як вважаєте, після вашої життєвої ситуації є вірогідність щоб колись ви змогли зрадити чоловіку, чи при яких обставинах?
Хата на мати• 13 июня 2024
Ответ дляЦідило правди
Ні, вірогідності такої немає. Тепер я точно знаю, що все таємне колись стає явним і друго шансу в мене не буде. А ще, я бачила, скільки болю завдала своєму чоловіку, як йому було боляче, а він взагалі на таке не заслуговує. За 18 років спільного життя він мене жодного разу не образив, у всьому допомагає, в хатніх справа, з дитиною, з усім, чим може допомогти, все робить для сімї, чудовий батько. Я можу ще довго перечисляти. Швидкоплинна пристрасть, або закоханість цього вього просто не варта. Я його більше ніколи в житті не ображу. Мені і нічого більше не потрібно, окрім нашої сімї.
Хата на мати• 13 июня 2024
Тоді я була молода і дурна. Тоді він ще і чоловіком не був, я як би умовно, мала ще можливіть вибирати між чоловіками. Зараз сімя, дитина і ці всі коханці (сьогодні любить, завтра ні) просто цього всього не варті.
Цідило правди• 14 июня 2024
Ответ дляХата на мати
Нажаль про свого чоловіка таке сказати не можу, бо було всяке, так, він хороший і як батько теж чудовий. Я б дуже хотіла знайти такого чоловіка як ваш. Здається після 18 років він і досі неймовірний та дуже вас кохає, це велика рідкість, особливо зараз. Не знаю як йому вдається досі таким бути, побут і час в гіршу сторону псують відношення завжди. З таким чоловіком точно не треба ніяких коханців і залицяльників! Мабуть було багато бажаючих дівчат вашого тоді ще хлопця прибрати до своїх рук?
Хата на мати• 14 июня 2024
Ответ дляЦідило правди
Та ні, він особливо не мав успіху у дівчат. Такі ж речі вже потім виявляються. З перших знайомств це не зрозуміло. Не можу сказати, що побут і час псує наші стосунки. Просто вони стають інші. Зараз ми практично знаходимось 24/7. З моменту карантину чоловік почав працювати з дому, потім війна. До того ж у нас спільний бізнес. У кожного своя частина роботи, але працюємо все одно разом. Тобто ви розумієте що без кохання і терпіння ми б просто не змогли співіснувати. Ми багато чого пережили разом, і поганого, і хорошого. Півсвіту обїздили, від Куби до Мальдів. Тому в нашому випадку стосунки не псувались, вони просто стали іншими. Так, був період, коли я сумнівалась, чи хочу бути з ним, чи з тим коханцем, бо тоді були дійсно почуття, але я рада, що саме так склалось. Я впевнена, що якби залишилась з тим іншим, то ніколи б не досягла того, що маю зараз.
Цідило правди• 14 июня 2024
Зазвичай якщо людина порядна, то це майже зразу відчувається, але звісно всі різні і треба час щоб напевно зрозуміти з ким маєш справу. То мабуть і добре що не мав успіху, а то б ще дістався такий скарб якійсь іншій). Ви теж його дуже кохаєте, це відчувається по розмові, це дуже добре що за стільки років у вас є щире взаємне справжє кохання. Все таки я думаю що це ваша доля, так довго і багато всього пережити разом, створити гарну сім’ю, спільний бізнес, цікаві подорожі (я нажаль далі Турції і Єгипту ніде і не була) і т.д., і ваш вибір правильний, тут навіть і думати й жалкувати немає за чим, не те щоб сумніватися. А скільки ще багато всього цікавого і приємного попереду, бо ви разом!!!) Головне щоб вам ніхто не заважав у вашому щасті і не втручався більше.
Цідило правди• 20 июня 2024
Ответ дляХата на мати
Добрий вам вечір! На вихідних вже починаю речі перевозити на нову квартру, ніяк не можу взяти себе в руки і зібратися, кожен день сльози, сил вже немає(( Була у лікаря, виписав антидеприсанти, вже декілька днів приймаю, але поки що нічого не відчуваю від них. Живу тільки заради дитини....
Надіюся у вас все добре, ваші відносени прогресують і покращуються! Думаю часто про вас, як же все таки чудово що є щасливе життя після зради!
Хата на мати• 21 июня 2024
Ответ дляЦідило правди
Співчуваю, але тепер це ваша реальність і вам потрібно змиритись. Як дитина?
Цідило правди• 21 июня 2024
Ответ дляХата на мати
Так, згодна, треба сприйняти і намагатися жити новим життям, і вчитися на своїх і чужих помилках. Дитина ще у бабусі, вона не знає всіх новин і нюансів( Намагаюся придумати як можна безболісніше внести ці зміни в нашому з нею житті. Потім може колись і про своє особисте життя можна буде подумати.