Фляшунька• 30 апреля 2024

Це удача, чи все-таки залежить від жінки, і від того як вона мислить?

Одні жінки важко працюють і чогось досягають, нема що сказати. А я інші, які працюють, працюють так важко, і всеодео толком нічого не мають. Але є і ті, яким все без майже зусиль. Маю знайому, ну точніше не знайому а справді бачила її разів 2. У неї життя мрії (особисто моєї мрії). У неї 3 дітей, величезний будинок приватний, новий рендж ровер з салону, чоловік купив rolls Roy’s місяць тому. В Тік ток показує своє життя. Браслет картьє 3 шт, постійно подарунки від чоловіка страшенно дорогі , на днях купив сумку Шанель яка майже 10 тисяч доларів коштує. Ні, вона не модель , вона дуже багато готує і ні в чому відмови не знає. В неї навіть візочок для 3 дитини від Діор…
Тому я собі думаю, від чого це залежить? Від жінки (її характеру , поведінці , як ставиться до чоловіка), чи таки удача?..
автор Фляшунька • 30 апреля 2024
Ми ж жінки однакове все маємо «там». Нічого нового в неї немає. Але в чомусь секрет її таки є, раз вона живе саме так. Не знаю чи гуляє чоловік чи ні , але навіть якщо так то пофіг. Золота купа купує їй так само

Ліньки гуглить• 30 апреля 2024
Опинилася в потрібний час в потрібному місці
AmazingLady• 30 апреля 2024
Перестаньте завидовать
автор Фляшунька • 30 апреля 2024
Ответ дляAmazingLady
Перестаньте завидовать
А я не заздрю а захоплююсь!) чи вже нічого не можна обговорити бо то відразу заздрість?
вре_Динка• 30 апреля 2024
Для того щоб вийти заміж за принца треба бувати у дворці
Пригощаю кашею• 30 апреля 2024
Лично я не понимаю, зачем нужны Роллс ройсы, Картье и сумки Шанель. Дом это да. Но с тремя детьми наверняка такой гемор, что не рада будешь и дому.
Диви яка я пава!• 30 апреля 2024
Ответ дляФляшунька
Неодинаковое
Пригощаю кашею• 30 апреля 2024
Ответ дляФляшунька
Просто для вас это мечта, для нее норма, для меня кринж. Все объективно.
Замріяна• 30 апреля 2024
притягиваются нужные мужчины, когда мозги стоят на месте. А если набекрень через постоянную критику родителей, то конечно в окружении одни альфонсы будут

вре_Динка• 30 апреля 2024
Ответ дляПригощаю кашею
У таких людей є персонал і для догляду за будинком і дітьмм
Пригощаю кашею• 30 апреля 2024
Ответ дляФляшунька
Золото так себе ликвидное и тяжёлое.
автор Фляшунька • 30 апреля 2024
Ответ длявре_Динка
Ні, от готування і діти на ній)
Смайликівна• 30 апреля 2024
А почему вы смотрите только материальное? А что у неё в мыслях, в душе? И что значит ’там’ все одинаково? Женщина это что, п.. ка на ножках в вашем понимании?
А по сути вопроса, то судьба у каждого своя, и от личных качеств, конечно, тоже зависит.
Манюнайтед• 30 апреля 2024
На какой теме муж мутит?
Пригощаю кашею• 30 апреля 2024
Ответ длявре_Динка
Няня ж не заменит мать. А шум от 3 детей я представляю какой. И переживай за каждого.
Пригощаю кашею• 30 апреля 2024
Ответ дляФляшунька
Ні, от готування і діти на ній)
Главное что ей это все нужно. Целеустремлённая значит. Что хотела имеет.
автор Фляшунька • 30 апреля 2024
Ответ дляСмайликівна
Я дуже зациклена на матеріальному. Мабуть від недостатку
Я це до того, що жінки майже однакові , але чомусь одні живуть так і інші так) ну засмученою не виглядає , маючи все
Пригощаю кашею• 30 апреля 2024
Ответ дляФляшунька
С богатой семьи наверное.
автор Фляшунька • 30 апреля 2024
Ответ дляМанюнайтед
На какой теме муж мутит?
Без поняття. Але в нього дуже багато будинків
Наче продаж шин оптом , має також сервіси свої.

автор Фляшунька • 30 апреля 2024
Ответ дляПригощаю кашею
С богатой семьи наверное.
Вона взагалі з дуже бідної.
Стетоскопуло• 30 апреля 2024
Ответ дляФляшунька
Чи не забувайте,що такий чоловік в змозі утримувати ще 3 коханки)
Перша на селі• 30 апреля 2024
Вдача. Як на мене більшість це таки везіння. Не важливо чи заміжжя, чи робота і тп. Комусь везе більше комусь менше. Мені от взагалі ніяк. 40років а життя наче марафон з перешкодами.... Ну не було спокійно і без проблем добре ну хоч один рік....таке відчуття що ніколи і не буде (((
Я_и_моя_собака• 30 апреля 2024
Ответ дляФляшунька
С таким отношением к женщинам неудивительно. Может быть потому у неё жизнь устроена как ваша мечта. И может там вообще счастье не в коляске двор или в браслетах.
автор Фляшунька • 30 апреля 2024
Ответ дляСтетоскопуло
Ну і що?) в нас он бідні Васі мають біля яких жінки впахані, як коні)
Пригощаю кашею• 30 апреля 2024
Ответ дляФляшунька
Вона взагалі з дуже бідної.
А вот это редкость.
Кудлата хмаринка• 30 апреля 2024
Понимаю о чем Вы
Считаю, что тут куча факторов.
Начиная от того, в какой семье родиться и уже дальше играет роль сама женщина: ее характер, ее цели, ее поведение и да, немаловажно - везение оказаться в нужном месте, в нужное время и повести себя нужным образом.
Я бывала в полярно разных ’ролях’ в жизни, поэтому дело тут точно не только в том, что у женщины ’там’ 😂😏
любименькая• 30 апреля 2024
Из тех кого знаю за богатыми- очень приятны в общении и привлекательны. Фигура лицо. При этом мне самой бы хотелось с ними жить - настолько не токсичны и веселы, легки. Дело явно не в везении.
Перша на селі• 30 апреля 2024
Ответ дляAmazingLady
Перестаньте завидовать
Почему нельзя завидовать?!
Пригощаю кашею• 30 апреля 2024
Ответ дляФляшунька
Нашли друг друга. Я б не хотела рожать детей и жить снова с мужчиной даже за огромный дом и деньги. Не говоря про мусор вроде побрякух или Роллс ройсов. За такие деньги можно было бы купить что то стоящее.
автор Фляшунька • 30 апреля 2024
Ответ дляКудлата хмаринка
Понимаю о чем Вы
Считаю, что тут куча факторов.
Просто цікаво, який такий характер треба мати? Вона взагалі свого чоловіка боготворить. І навіть якщо він скаже їй що поїде на 6 місяців кудись вона скаже ок і буде чемно чекати. Невже таке люблять такі чоловіки? А до інших то такі зуби може показати ого.