Що потрібно від чоловіка для продажу майна?

Земельна ділянка , куплена у шлюбі , на ній збудований будинок, ще не ведений в експлуатацію . Має бути просто доручення на згоду на продаж від мене ввід нього?
автор Продавчиня кіз 30 апреля в 18:26
Він в документах не згадується , але давав згоду на покупку
Дую на вітер 30 апреля в 18:27
Від мене ввід нього це шо?
Мне без сахара 30 апреля в 18:28
До нотаріуса
Ще потрібна довідка, що ділянка не забудована
Або вводьте будинок в експлуатацію, присвоюйте поштову адресу, отримуйте свідоцтво, вносьте в реєстри
Оцінка ще потрібна
Дуже багато всього
автор Продавчиня кіз 30 апреля в 18:29
Ответ дляМне без сахара
До нотаріуса
Ще потрібна довідка, що ділянка не забудована
Або вводьте будинок в експлуатацію, присвоюйте поштову адресу, отримуйте свідоцтво, вносьте в реєстри
Оцінка ще потрібна
Дуже багато всього
Ділянка забудована , ми давали повідомлення про початок будівництва, просто воно не завершене
автор Продавчиня кіз 30 апреля в 18:29
Ответ дляДую на вітер
Від мене ввід нього це шо?
І від нього
Дую на вітер 30 апреля в 18:30
Ответ дляПродавчиня кіз
І від нього
Шо ’від нього’?
Хто власник ділянки
Мне без сахара 30 апреля в 18:32
Ответ дляПродавчиня кіз
Ділянка забудована , ми давали повідомлення про початок будівництва, просто воно не завершене
Я можу звісно помилятися, але тоді потрібен акт, на скільки відсотків завершено будівництво і оцінка цього будинку
Автор, це тільки нотаріус має подивитися живі документи і сказати перелік
автор Продавчиня кіз 30 апреля в 18:37
Ответ дляДую на вітер
Шо ’від нього’?
Хто власник ділянки
Я, але куплена у шлюбі
Дую на вітер 30 апреля в 18:38
Ответ дляПродавчиня кіз
Я, але куплена у шлюбі
То для продажу чоловік дає письмову згоду
автор Продавчиня кіз 30 апреля в 18:39
Ответ дляМне без сахара
Я можу звісно помилятися, але тоді потрібен акт, на скільки відсотків завершено будівництво і оцінка цього будинку
Автор, це тільки нотаріус має подивитися живі документи і сказати перелік
Ми будемо звертатися до нотаріуса за кордоном , він максимум зробить доручення
Дую на вітер 30 апреля в 18:44
Ответ дляПродавчиня кіз
Ми будемо звертатися до нотаріуса за кордоном , він максимум зробить доручення
Яке доручення?!
автор Продавчиня кіз 30 апреля в 18:53
Ответ дляДую на вітер
Яке доручення?!
Я буду робити від себе на продаж і не знаю, що потрібно від чоловіка
Дую на вітер 30 апреля в 18:55
Ответ дляПродавчиня кіз
Я буду робити від себе на продаж і не знаю, що потрібно від чоловіка
Я ж вам написала, від чоловіка - згода.
У вигляді заяви.
автор Продавчиня кіз 30 апреля в 18:55
Ответ дляДую на вітер
Я ж вам написала, від чоловіка - згода.
У вигляді заяви.
І її завіряє нотаріус?
Дую на вітер 30 апреля в 18:56
Ответ дляПродавчиня кіз
І її завіряє нотаріус?
Звичайно
автор Продавчиня кіз 30 апреля в 18:56
Ответ дляДую на вітер
Звичайно
Дякую
Дую на вітер 30 апреля в 18:58
Ответ дляПродавчиня кіз
Дякую
Те ж саме, що ви робили б в Україні.
Ви продаєте, чоловік дає згоду.
Ви можете бути у будь якій точці земної кулі, а продаж нерухомості в Україні здійснюється за українським законом
Оцененная 30 апреля в 19:12
Наразі можна відчужувати нерухомість, яка не введена в експлуатацію, наскільки мені відомо. Він в будь-якому разі згадується в документі, тому що давав згоду на купівлю. Так само він дає згоду на продаж у нотаріуса.