Ваші чоловіки підуть ставати на облік?

Давайте без срачу в темі. Просто зрозуміти картину.
Я не з влади як зараз почнуть писати.
Мій не піде ,тягнути будем до останнього.
Запитання не мтосується тих що воюють.
Результат:
вже голосів: 593
423 (71.33%) Ні не піде
83 (14%) Так піде
48 (8.09%) Піде бо має іншу відсрочку
39 (6.58%) Піде бо має бронь
9 8 4 3
Мусик Пусик 30 апреля в 19:22
Что ж так прёт вас сегодня?
Прям из всех щелей лезете ´без срача’ 😀
Kidstaff Bot 30 апреля в 19:22
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
13 4 4
allo4ka21 30 апреля в 19:27
Ні
Дюрлишка 30 апреля в 19:27
Военкомат уже штудирует общественное мнение. Палитесь, товарищ военком
50 10 4
Дюрлишка 30 апреля в 19:27
Ответ дляМусик Пусик
Что ж так прёт вас сегодня?
Прям из всех щелей лезете ´без срача’ 😀
Удалено администрацией...
ГО_1983 30 апреля в 19:28
А надо?
Вкусныйпончик 30 апреля в 19:30
Та черги он у всіх військоматах же. Нащо ці опитування, все ж і так видно
tanya_217 30 апреля в 19:31
Ответ дляВкусныйпончик
Та черги он у всіх військоматах же. Нащо ці опитування, все ж і так видно
Так черги з тих, хто має відстрочку або отримує військовий квиток для оформлення броні
39 2
nata.ant 30 апреля в 19:31
Ні
wer-inn 30 апреля в 19:32
Очередь в тцк, в основном из тех кто имеет бронь и отсрочку. Обновление данных, как говорят адвокаты будет считаться полным только с влк. После влк повестка уже на отправку, а значит за отказ уголовка. Так что думайте сами, решайте сами....иметь или не иметь(((
51 2 1
Natka A. 30 апреля в 19:33
Я теж таке питання хотіла задати.

Тепер мені цікаво, що будуть робити з порушниками? Якщо їх 80%
Rocka Rolla 30 апреля в 19:33
Закривайте тему, бо це якось незаконно такі опитування
33 5 5
Салт 30 апреля в 19:33
Мій в військомат пішов одразу, як нас вивіз, на початку березня 2022. А рідний брат його, військовий у відставці - в перший день війни.
Вкусныйпончик 30 апреля в 19:33
Ответ дляtanya_217
Так черги з тих, хто має відстрочку або отримує військовий квиток для оформлення броні
А по марафону показують, шо то герої
32 2 1
Solnet 30 апреля в 19:33
Ніт
10 1
wer-inn 30 апреля в 19:34
Ответ дляNatka A.
Я теж таке питання хотіла задати.

Тепер мені цікаво, що будуть робити з порушниками? Якщо їх 80%
Штрафы, по новому закону который прошел первое чтение, до 20000. Хоть каждый день можно выписывать и штрафовать... Кормушка ещё та
17 1
Дюрлишка 30 апреля в 19:37
Ответ дляwer-inn
Очередь в тцк, в основном из тех кто имеет бронь и отсрочку. Обновление данных, как говорят адвокаты будет считаться полным только с влк. После влк повестка уже на отправку, а значит за отказ уголовка. Так что думайте сами, решайте сами....иметь или не иметь(((
Многие дома засядут
15 6
Natka A. 30 апреля в 19:38
Ответ дляwer-inn
Штрафы, по новому закону который прошел первое чтение, до 20000. Хоть каждый день можно выписывать и штрафовать... Кормушка ещё та
Тобто, це не один раз заплатив і все.
А скільки раз тебе ТЦК спіймало, стільки і штрафів?
wer-inn 30 апреля в 19:39
Ответ дляДюрлишка
Многие дома засядут
Да, сын на меня квартиру переписывать собирается) и смех и грех ( хотя правильно наоборот)
14 5
Дюрлишка 30 апреля в 19:39
Ответ дляwer-inn
Штрафы, по новому закону который прошел первое чтение, до 20000. Хоть каждый день можно выписывать и штрафовать... Кормушка ещё та
Удалено администрацией...
wer-inn 30 апреля в 19:39
Ответ дляДюрлишка
Удалено администрацией...
wer-inn 30 апреля в 19:41
Ответ дляNatka A.
Тобто, це не один раз заплатив і все.
А скільки раз тебе ТЦК спіймало, стільки і штрафів?
Да, и не только поймало, но и выслало рекомендованных писем, даже если вам их не вручали, вы его получили
Дюрлишка 30 апреля в 19:40
Ответ дляwer-inn
Удалено администрацией...
Виктория Нуланд: Я вам не пекарь!
17 4 2
Вероника-2014 30 апреля в 19:41
Ответ дляwer-inn
Да, сын на меня квартиру переписывать собирается) и смех и грех ( хотя правильно наоборот)
Правильно - на жену и/или детей
wer-inn 30 апреля в 19:41
Ответ дляВероника-2014
Правильно - на жену и/или детей
Да нету пока
Вероника-2014 30 апреля в 19:42
Ответ дляwer-inn
Да нету пока
Пусть поторопится
Дюрлишка 30 апреля в 19:42
Удалено администрацией...
Дюрлишка 30 апреля в 19:45
Удалено администрацией...
Стрекоза любви 30 апреля в 19:47
Моя думка, що більшість буде чекати електронний кабінет. Хоча сказали, що ВЛК всеодно пройти треба.
Насправді, от хтось пише, що вдома будуть сидіти. А банально, робота, як не працювати чоловікові?
Сказали, що на всіх блокпостах тепер офіційно будуть працівники ТЦК.
Дуже складно спрогнозувати що буде далі.
Вважаю, що звичайно, когось пронесе, але не всіх.
Наразі краще готуватися до гіршого. Подумайте, може десь знайомі в підрозділах є, щоб бути і корисним, і хтось підтримав. Складні часи.
27 9 4
julia_v_m_a_34 30 апреля в 19:47
Ответ дляДюрлишка
Удалено администрацией...
А вы в Украине?