30 апреля в 19:20

Ваші чоловіки підуть ставати на облік?

Давайте без срачу в темі. Просто зрозуміти картину.
Я не з влади як зараз почнуть писати.
Мій не піде ,тягнути будем до останнього.
Запитання не мтосується тих що воюють.
показать весь текст
Результат:
вже голосів: 593
423 (71.33%) Ні не піде
83 (14%) Так піде
48 (8.09%) Піде бо має іншу відсрочку
39 (6.58%) Піде бо має бронь
9 8 4 3
mymoly 30 апреля в 21:36
Ответ дляИрина-bbd0
Чи як!
Это Ваш личный интерпритатор так сработал
Що означає не заламувати руки і чому щезли черги?
Стрекоза любви 30 апреля в 21:37
Ответ для taka
А далі ще 6 місяців посидять
Час покаже.
Злючкакусючка 30 апреля в 21:39
Ответ дляСтрекоза любви
А ви хоч так, хоч так підете в штурмовики. Але будучи оператором дронів все ж шансів більше не піти штурмовиком.
Только после вас и скумбрии по 8 🤣
Руда Сова 30 апреля в 21:38
Ответ дляБасина
Та всі ж розуміють, хто і чому йшли у військові... робота не пильна, бо ж з ким нам було воювати - навколо братья і гаранти? пенсія в 45 і чималі виплати, квартирку можна отримати, пільги. Таких 90% було. І 2014 мало кого налякав. Скільки зробило собі убд, навіть дня на лбз не пробувши? Повномасштабка чітко виявила всі мотиви...
Почти все менты по месяцу на каких то блокпостах постояли и все убд получили, потом все требовали по 2 га земли
7 3
kh0110 30 апреля в 21:39
Ответ дляСтрекоза любви
А якщо жінка вже працює? Хто замість неї, діти, тварини?
Схема у вас робоча, я не виключаю, але для малої кількості людей.
Почему? Если женщина и так работает, значит просто будут жить на ее ЗП, разве это так удивительно?
Руда Сова 30 апреля в 21:40
Ну и к чему эти гневные смайлы? Я , можно подумать, неправду написала?
Работала как раз в горсовете, так что видела от кого заявы на 2 га
mymoly 30 апреля в 21:41
Ответ дляРуда Сова
Ну и к чему эти гневные смайлы? Я , можно подумать, неправду написала?
Работала как раз в горсовете, так что видела от кого заявы на 2 га
Так і так все ясно. Каста недоторканих
Ирина-bbd0 30 апреля в 21:41
Ответ дляmymoly
Що означає не заламувати руки і чому щезли черги?
Не заламувати руки=не истерить и не лицемерить показушно.оговтавшись сегодня))))
Про черги вопрос к чергам.не ко мне. У всех тысячи причин
И самая простая-обычный человеческий страх. И это нормально.это инстинкты. Так заложено физиологией.
5 2
Стрекоза любви 30 апреля в 21:43
Ответ дляkh0110
Почему? Если женщина и так работает, значит просто будут жить на ее ЗП, разве это так удивительно?
В чому ви мене намагаєтесь переконати? Я зі 100% впевненістю скажу, що сценарій, про який ви написали для середньостатистичної людини зі звичайним доходом тимчасове рішення. Ще раз повторюсь, ситуація складна, але, блін, щоб всі чоловіки сіли вдома з дітьми, ховалися, не виходили на вулицю роками… а жінки працювали. Це буде абсурдом, бо, вочевидь прийдеться тоді жінок мобілізувати.
4 2 1
Ирина-bbd0 30 апреля в 21:44
Ответ дляРуда Сова
Ну и к чему эти гневные смайлы? Я , можно подумать, неправду написала?
Работала как раз в горсовете, так что видела от кого заявы на 2 га
Что ж Вы такая тук смелая всем горсоветом тогда не отказали липовым воякам?)))
То гапонят.то землю раздают за благодарочки))))
Но такие правдорубы в 2024 .аж страшно))))
Кстати.тут много и мужиков под женским обличием.Вы же в курсе.да?))))) Мы как-то обсуждали)))
5 2
Руда Сова 30 апреля в 21:46
Ответ дляИрина-bbd0
Что ж Вы такая тук смелая всем горсоветом тогда не отказали липовым воякам?)))
То гапонят.то землю раздают за благодарочки))))
Но такие правдорубы в 2024 .аж страшно))))
Кстати.тут много и мужиков под женским обличием.Вы же в курсе.да?))))) Мы как-то обсуждали)))
А кто вам сказал, что им не отказали?
Я не писала, что они получили
Они у нас двери не выбивали, в отличии от броваров
Ирина-bbd0 30 апреля в 21:46
Ответ дляРуда Сова
А кто вам сказал, что им не отказали?
Я не писала, что они получили
Они у нас двери не выбивали, в отличии от броваров
Отказали всем?))))
Ок.так и зафиксируем
Таки управа есть и никакие звания липовые не помогут)))
5 3
mymoly 30 апреля в 21:46
Ответ дляИрина-bbd0
Не заламувати руки=не истерить и не лицемерить показушно.оговтавшись сегодня))))
Про черги вопрос к чергам.не ко мне. У всех тысячи причин
И самая простая-обычный человеческий страх. И это нормально.это инстинкты. Так заложено физиологией.
Нічого у вас не вийде. Хоча ви достойно тримаєтесь
1 1
Ирина-bbd0 30 апреля в 21:47
Ответ дляmymoly
Нічого у вас не вийде. Хоча ви достойно тримаєтесь
Что не вийде?
6 1
kh0110 30 апреля в 21:48
Ответ дляСтрекоза любви
В чому ви мене намагаєтесь переконати? Я зі 100% впевненістю скажу, що сценарій, про який ви написали для середньостатистичної людини зі звичайним доходом тимчасове рішення. Ще раз повторюсь, ситуація складна, але, блін, щоб всі чоловіки сіли вдома з дітьми, ховалися, не виходили на вулицю роками… а жінки працювали. Це буде абсурдом, бо, вочевидь прийдеться тоді жінок мобілізувати.
Я не переубеждаю, а так с сказать делюсь информацией, многие именно так и планируют поступать. Просто муж дома все таки больше помощь чем его полное отсутствие, когда и финансы и дети с бытом полностью ложатся на плечи женщины.

У нас этот все полный абсурд, но ничего, трей год наблюдаем и участвуем.....
mymoly 30 апреля в 21:51
Ответ дляИрина-bbd0
Что не вийде?
М´яко підвести до думки, що влада все робить вірно, і не треба вимагати іншого. У всякому разі мене
taka 30 апреля в 21:50
Ответ дляСтрекоза любви
В чому ви мене намагаєтесь переконати? Я зі 100% впевненістю скажу, що сценарій, про який ви написали для середньостатистичної людини зі звичайним доходом тимчасове рішення. Ще раз повторюсь, ситуація складна, але, блін, щоб всі чоловіки сіли вдома з дітьми, ховалися, не виходили на вулицю роками… а жінки працювали. Це буде абсурдом, бо, вочевидь прийдеться тоді жінок мобілізувати.
Захочуть жити - будут сидіти під ліжками і їсти шпалери. Абсурд, так. Ось таке наше сьогодення. Абсурдне.
8 1
alex-3f3c 30 апреля в 21:50
Ответ дляwer-inn
Штрафы, по новому закону который прошел первое чтение, до 20000. Хоть каждый день можно выписывать и штрафовать... Кормушка ещё та
А еще прикол что на одного хворого ухилянта нужно будет набирать штат мусоров, прокуроров, судових виконавців чтоб штрафы сдирать и имущество описывать, будет повод всей этой своре бронь оформлять, роботы не початий край
3 3
mymoly 30 апреля в 21:52
Ответ дляalex-3f3c
А еще прикол что на одного хворого ухилянта нужно будет набирать штат мусоров, прокуроров, судових виконавців чтоб штрафы сдирать и имущество описывать, будет повод всей этой своре бронь оформлять, роботы не початий край
Так імущество то ж не сразу, спочатку картки блокануть
Стрекоза любви 30 апреля в 21:52
Ответ для taka
Захочуть жити - будут сидіти під ліжками і їсти шпалери. Абсурд, так. Ось таке наше сьогодення. Абсурдне.
Кажіть за своє оточення. В мене таких буде меншість.
2 2
taka 30 апреля в 21:53
Ответ дляСтрекоза любви
Кажіть за своє оточення. В мене таких буде меншість.
Час покаже
Ирина-bbd0 30 апреля в 21:55
Ответ дляmymoly
М´яко підвести до думки, що влада все робить вірно, і не треба вимагати іншого. У всякому разі мене
Шо?))))
Ну тогда давайте мою цитату ’шо влада все робить вірно!’
Вимагати треба.але ж чого.для чого.для кого.як?
Меня просто истерики не интересуют
4 1
Стрекоза любви 30 апреля в 21:55
Ответ дляkh0110
Я не переубеждаю, а так с сказать делюсь информацией, многие именно так и планируют поступать. Просто муж дома все таки больше помощь чем его полное отсутствие, когда и финансы и дети с бытом полностью ложатся на плечи женщины.

У нас этот все полный абсурд, но ничего, трей год наблюдаем и участвуем.....
Ви намтільки наївна, що думаєте, що масове «залягання на дно в хаті» зупинить державу, якщо вона все ж вирішила мобілізувати людину?
Tuchka v nebe 30 апреля в 21:56
Ответ дляСтрекоза любви
А якщо жінка вже працює? Хто замість неї, діти, тварини?
Схема у вас робоча, я не виключаю, але для малої кількості людей.
Ну то тимчасово відмовтесь від поїздок, розваг, одягу і на все основне буде вистачати і тоді чоловік може не працювати.
Вам однієї зп не вистачає, чи в чому питання?
mymoly 30 апреля в 21:57
Ответ дляИрина-bbd0
Шо?))))
Ну тогда давайте мою цитату ’шо влада все робить вірно!’
Вимагати треба.але ж чого.для чого.для кого.як?
Меня просто истерики не интересуют
Ирина-bbd0 30 апреля в 21:57
Ответ дляalex-3f3c
А еще прикол что на одного хворого ухилянта нужно будет набирать штат мусоров, прокуроров, судових виконавців чтоб штрафы сдирать и имущество описывать, будет повод всей этой своре бронь оформлять, роботы не початий край
Мусора то у вас на кацапии
Вместе с милицией))))) и рувєдє
В Украине полиция.с неблагонадежными элементами местами))))
9 1
Ирина-bbd0 30 апреля в 21:58
Ответ дляmymoly
Так імущество то ж не сразу, спочатку картки блокануть
А шо там на картках.если все дома сидят и не работают.
Жена ж работает с зп
А деньги после сбоев то взагалі наличкой держат максимум
3 1
mymoly 30 апреля в 22:01
Ответ дляИрина-bbd0
А шо там на картках.если все дома сидят и не работают.
Жена ж работает с зп
А деньги после сбоев то взагалі наличкой держат максимум
Та ладно. Гроші на картці є. Їх можно заробити віддалено. Може не в тій кількості.
А про карти це практика звичайна, не заплатив штраф, блокують карти. Чи вже шось змінилося
alex-3f3c 30 апреля в 22:01
Ответ дляИрина-bbd0
Мусора то у вас на кацапии
Вместе с милицией))))) и рувєдє
В Украине полиция.с неблагонадежными элементами местами))))
Супер, можете собі медаль купити, або хоча б пиріжок візьміть з шкафу
3 1
Стрекоза любви 30 апреля в 22:02
Ответ дляTuchka v nebe
Ну то тимчасово відмовтесь від поїздок, розваг, одягу і на все основне буде вистачати і тоді чоловік може не працювати.
Вам однієї зп не вистачає, чи в чому питання?
І знову ми повернулися до терміну «тимчасово».
Ну і питання, якщо ваш чоловік сидить в хаті і не виходить, чи зупинить це «Державу», якщо вона вирішила його мобілізувати? Думаю, методи впливу знайдуться. Але то таке. Лише наші гіпотези. Час покаже, що буде далі.