Ваші чоловіки підуть ставати на облік?

Давайте без срачу в темі. Просто зрозуміти картину.
Я не з влади як зараз почнуть писати.
Мій не піде ,тягнути будем до останнього.
Запитання не мтосується тих що воюють.
показать весь текст
Результат:
вже голосів: 593
423 (71.33%) Ні не піде
83 (14%) Так піде
48 (8.09%) Піде бо має іншу відсрочку
39 (6.58%) Піде бо має бронь
9 8 4 3
Злючкакусючка 30 апреля в 21:15
Ответ дляherba fresca
Пусть в рядовые идут.

Почему вообще тащат гражданских , когда огромное количество военных в тылу?
Они власть от бунтов защищать будут , если что , в знак благодарности, что их воевать не отправили , как и менты .
Вы еще не поняли ?
Басина 30 апреля в 21:16
Ответ дляherba fresca
Пусть в рядовые идут.

Почему вообще тащат гражданских , когда огромное количество военных в тылу?
Нєпаложено... типу... самі не підуть, а понизити їх не можуть. Ті, хто дійсно хотів - вже там.
Ирина-bbd0 30 апреля в 21:16
Ответ дляБасина
Маються від безвиході... рвуться на захист країни, а їх не беруть(((
нахєра ми їх оплачували з наших податків? Питання риторичне...
Так то ж раньше нужно было всем вопросы задавать всем властям-нахрена столько состава руководящего всякого при минимуме солдат)
Кто-то задавал вопрос.пока война в 2014 не пришла? А с 2014 до 22?
Помню вроде кричали ’нуегонафиг ту армию .давайте мир с кацапами.дороги и зп по 4тыс уе’
Нет.я тоже полностью за всё хорошее
Нафига сейчас то голосить про армию.если самим похрен было шо там и как большинству?))
8 2 2
летта 30 апреля в 21:19
Ответ дляБояукраїночка
уродка она тупая.в семье не без урода.В комментариях под своим постом гребчица спровоцировала ответную реакцию. Пользователи начали писать гневные комментарии спортсменке. Они посоветовали ей больше не возвращаться в родной город.

’Пизд*ц тебе в Днепре, мы такое не прощаем’.
’Необразованная, невоспитанная, ограниченная тупенькая тварь. Позор родителям, их позор. Мусор нашей страны, к сожалению’.
’Скоро тебе будет эскорт и эскортом’.
’Надеюсь, служба Божья тебя быстро найдет’.
’Давай, бери свою мамку, становитесь на колени и просите прощения. Тупорылое создание’.
После этого Алейникова удалила свою страницу в инстаграме. О чем думала гребчица, когда публиковала свой пост, остается лишь догадываться.
https://sport.24tv.ua/ru/alsu-alejnikova-udalila-s...
обдолбанная была
mymoly 30 апреля в 21:19
Ответ дляИрина-bbd0
Так то ж раньше нужно было всем вопросы задавать всем властям-нахрена столько состава руководящего всякого при минимуме солдат)
Кто-то задавал вопрос.пока война в 2014 не пришла? А с 2014 до 22?
Помню вроде кричали ’нуегонафиг ту армию .давайте мир с кацапами.дороги и зп по 4тыс уе’
Нет.я тоже полностью за всё хорошее
Нафига сейчас то голосить про армию.если самим похрен было шо там и как большинству?))
Не зрозуміло. Тобто за вашою логікою слюсар, запханий у бус на вулиці принесе нам перемогу, бо ми не цікавилися армією. А рядові це ж тільки хлопи 18 річні перший рік призову, чи воно якось по іншому працює?
12 1
Ирина-bbd0 30 апреля в 21:22
Ответ длялетта
обдолбанная была
Я,читала.что справка у ней. Как у умалишенной
Умалишенную нужно со шматами за паребрик! В 24 часа!
Там хай в,скотомогильнике с сибирской язвой доживает счастливо
3 2 1
Басина 30 апреля в 21:22
Ответ дляИрина-bbd0
Так то ж раньше нужно было всем вопросы задавать всем властям-нахрена столько состава руководящего всякого при минимуме солдат)
Кто-то задавал вопрос.пока война в 2014 не пришла? А с 2014 до 22?
Помню вроде кричали ’нуегонафиг ту армию .давайте мир с кацапами.дороги и зп по 4тыс уе’
Нет.я тоже полностью за всё хорошее
Нафига сейчас то голосить про армию.если самим похрен было шо там и как большинству?))
Та всі ж розуміють, хто і чому йшли у військові... робота не пильна, бо ж з ким нам було воювати - навколо братья і гаранти? пенсія в 45 і чималі виплати, квартирку можна отримати, пільги. Таких 90% було. І 2014 мало кого налякав. Скільки зробило собі убд, навіть дня на лбз не пробувши? Повномасштабка чітко виявила всі мотиви...
7 1
taka 30 апреля в 21:24
Ответ дляКлементина
Мені жаль наших чоловікив.
Зовсім позбавлені усіх прав.

В мене ще Марафон фоном цілими днями іде: сьогодні активно включають депутатів, які розказують ’а що ще ми можемо зробити?! Як мотивувати, якщо бажаючих немає? - Канєш! Їм легко розказувати про мотивацію, знаючи, що сам в окоп не попадеш.

І рекламу рекрутингу ЗСУ цілими днями крутять. Орієнтовану на різний вік.
Для молоді:’Тут людий двіж. Ми задаємо тренд ’
Для старших ’Приєднуся до справжніх мужчін’

Зараз розказують, як можна буде машини забирати.
А оця реклама про те, що як не страшно і, навіть, круто бути інвалідом, що життя без кінцівок не закінчується, а тільки починається.
L-i-s-a-92af 30 апреля в 21:24
*#ЦПД_застерігає:*

*⚡️Центр фіксує активізацію російської дезінформаційної кампанії «Майдан-3»*

Пропаганда рф продовжує вкладати великі ресурси в масштабну дезінформаційну кампанію «Майдан-3», мета якої максимально дестабілізувати ситуацію в Україні, дискредитувати військово-політичне керівництво держави, посіяти в Україні хаос та атмосферу недовіри.

*❗️У соцмережі ТіkТоk поширюються відеоролики окремих «блогерів», які просувають вигідну ворогу тезу про нібито «нелегітимність» української влади із закликами до громадян України виходити на акції протесту.*

ЦПД застерігає – подібні заклики відповідають інтересам ворога, який готується до наступу на фронті та зацікавлений в дезорганізації політичної ситуації в Україні, безладі та хаосі, який, на його думку, має послабити Сили оборони України.

Головні зусилля із дестабілізації ворог готує на 20-ті числа травня.
6 2 1
Ирина-bbd0 30 апреля в 21:25
Ответ дляmymoly
Не зрозуміло. Тобто за вашою логікою слюсар, запханий у бус на вулиці принесе нам перемогу, бо ми не цікавилися армією. А рядові це ж тільки хлопи 18 річні перший рік призову, чи воно якось по іншому працює?
Про 18 лет не пишите глупости
За моей логикой-нечего сейчас руки заламывать. Защищаться в имеющихся условиях
Моё мнение по профвоенным.гнидью с присягой московии.льготам из украинского бюджета и прочее прочее я озвучивала не раз
А не два...не тут.не при ватноголовых мразях.коих тут кишит
3 1
mymoly 30 апреля в 21:25
Ответ дляL-i-s-a-92af
*#ЦПД_застерігає:*

*⚡️Центр фіксує активізацію російської дезінформаційної кампанії «Майдан-3»*

Пропаганда рф продовжує вкладати великі ресурси в масштабну дезінформаційну кампанію «Майдан-3», мета якої максимально дестабілізувати ситуацію в Україні, дискредитувати військово-політичне керівництво держави, посіяти в Україні хаос та атмосферу недовіри.

*❗️У соцмережі ТіkТоk поширюються відеоролики окремих «блогерів», які просувають вигідну ворогу тезу про нібито «нелегітимність» української влади із закликами до громадян України виходити на акції протесту.*

ЦПД застерігає – подібні заклики відповідають інтересам ворога, який готується до наступу на фронті та зацікавлений в дезорганізації політичної ситуації в Україні, безладі та хаосі, який, на його думку, має послабити Сили оборони України.

Головні зусилля із дестабілізації ворог готує на 20-ті числа травня.
Ото як співпало про 20 травня
Леска 30 апреля в 21:26
Ответ дляДюрлишка
Военкомат уже штудирует общественное мнение. Палитесь, товарищ военком
А який сенс вже штурмувати? Закон прийнятий, не відкрутимося
mymoly 30 апреля в 21:27
Ответ дляИрина-bbd0
Про 18 лет не пишите глупости
За моей логикой-нечего сейчас руки заламывать. Защищаться в имеющихся условиях
Моё мнение по профвоенным.гнидью с присягой московии.льготам из украинского бюджета и прочее прочее я озвучивала не раз
А не два...не тут.не при ватноголовых мразях.коих тут кишит
Тобто всіх в расход, бо вам так захотілось. А вони жити хочуть. Не мають на це права. А хто має?
6 2 2
Ирина-bbd0 30 апреля в 21:28
Ответ дляБасина
Та всі ж розуміють, хто і чому йшли у військові... робота не пильна, бо ж з ким нам було воювати - навколо братья і гаранти? пенсія в 45 і чималі виплати, квартирку можна отримати, пільги. Таких 90% було. І 2014 мало кого налякав. Скільки зробило собі убд, навіть дня на лбз не пробувши? Повномасштабка чітко виявила всі мотиви...
Я как ’внепалитики’ до 2013 года впервые увидела нашу армию в 2014.когда мужчины знакомые ездили из ангаров технику в АТО восстанавливать
Красивые.зеленые покрашенные коробки полностью пустые. Вот наши военные профи с москолотой и манкуртами ненажерливыми
По наивности просила стрелять генералов прямо на плацу.которые блеяли и глазами крутили.уврачиваясь от монтировок
Дальше и дальше и дальше
Стрекоза любви 30 апреля в 21:28
Ответ дляTuchka v nebe
Я ж написала - жінки будуть працювати! Я вийшла на роботу і зараз забезпечую сімʼю, в чому проблема?
Мені важливіше мати тата дитині і собі надійного чоловіка, ніж щоб він зараз на роботу їздив і на фронт пішов
А якщо жінка вже працює? Хто замість неї, діти, тварини?
Схема у вас робоча, я не виключаю, але для малої кількості людей.
taka 30 апреля в 21:29
Ответ дляmymoly
Ну тут не все так. Частина чоловіків все ж воюють та вмирають. А на інших тиснуть типа боягузи. І чоловіки завжди воювали, так що чоловікам в рази складніше. Просто цікаво, а де ж ті проф воєнні з пенсіями і зарплатами?
Есть у меня такой знакомый. Фанат 95 квартала. Перевелся в мусора, получил бронь. Ходит в зал, подторговывает с женой в интернете секс-игрушками
mymoly 30 апреля в 21:30
Ответ для taka
Есть у меня такой знакомый. Фанат 95 квартала. Перевелся в мусора, получил бронь. Ходит в зал, подторговывает с женой в интернете секс-игрушками
О а як туди можно перевестись? Ще є місця?
Ирина-bbd0 30 апреля в 21:30
Ответ для taka
А оця реклама про те, що як не страшно і, навіть, круто бути інвалідом, що життя без кінцівок не закінчується, а тільки починається.
Хорош юродствовать!
Только от общества зависит дальнейшая реабилитация наших защитников. Кто и чего добьется вместе с ними от государства!
За ’я тебя туда не посылала’ бить в нос .а то мы помним после АТО охреневших крыс тыловых
7 2
taka 30 апреля в 21:31
Ответ дляmymoly
О а як туди можно перевестись? Ще є місця?
Ой, это бывший гаишник. У него в прокуратуре кум.
mymoly 30 апреля в 21:31
Ответ для taka
Ой, это бывший гаишник. У него в прокуратуре кум.
Жаль
Ирина-bbd0 30 апреля в 21:32
Ответ дляmymoly
Тобто всіх в расход, бо вам так захотілось. А вони жити хочуть. Не мають на це права. А хто має?
Цитату мою про ’всіх в расход бо мені так захотілося’!
Стрекоза любви 30 апреля в 21:32
Ответ дляЗлючкакусючка
Ага , на операторов дронов пойти и оказаться в штурмовиках , дурных больше нет
А ви хоч так, хоч так підете в штурмовики. Але будучи оператором дронів все ж шансів більше не піти штурмовиком.
Леска 30 апреля в 21:32
Ответ дляNatal_ka91
Нікого не знаю щоб йшов. Навіть з бронею.
Для того що б отримати бронь треба відвідати тцк та влк
Киев_Елена 30 апреля в 21:33
Ответ дляmymoly
Так треба було до нападу, як демонстрація сили, зараз вже нащо. Але ж вони прийшли не через НАТО це лише привід
Мне вообще кажется сейчас вступать Украине в НАТО не выгодно. Зачем? Если какая-то война в Европе, то украинцев погонят первыми воевать, т.к. бедные мы и ничего предложить кроме людей не можем
mymoly 30 апреля в 21:35
Ответ дляИрина-bbd0
Цитату мою про ’всіх в расход бо мені так захотілося’!
Ви написали не скиглити, тобто приймати всі рішення влади з посмішкою? Чи як? А чому у 22 році були черги до ТЦК а зараз немає?
7 1
Natal_ka91 30 апреля в 21:33
Ответ дляЛеска
Для того що б отримати бронь треба відвідати тцк та влк
Так ті що отримали її раніше.
Говорилка 30 апреля в 21:34
Нет варианта ’уже на учёте’
mymoly 30 апреля в 21:35
Ответ дляГоворилка
Нет варианта ’уже на учёте’
Ні воно так не працює наче
Ирина-bbd0 30 апреля в 21:35
Ответ дляmymoly
Ви написали не скиглити, тобто приймати всі рішення влади з посмішкою? Чи як? А чому у 22 році були черги до ТЦК а зараз немає?
Чи як!
Это Ваш личный интерпритатор так сработал
taka 30 апреля в 21:36
Ответ дляСтрекоза любви
Якщо віддалено дозволяє перейти, то так.
Але ви написали фантастичні речі. Людям потрібно за щось жити, за рахунки платити. Максимум посидять 6 місяців в хаті, а далі що?
А далі ще 6 місяців посидять