Bransoletka• 01 мая 2024

Побачивши, як запихують у бус незнайомця, ви б заступилися за нього?

Флешбек до відео з Одеси, де небайдужі перехожі просто не дали запихнути в бус незнайомого їм чоловіка. Не побоялися, зняли на відео їх дії. А особисто кожен з нас як би зробив?
Результат:
вже голосів: 267
140 (52.43%) Заступилася б
67 (25.09%) Не заступилася, не моє діло
60 (22.47%) Результат
Бояукраїночка• 01 мая 2024
Ответ дляРозбійник
Не знаю як би поступила. Бо зазвичай боюся таких непередбачуваних ситуаці.
Але те що ці людолови не бачать берега, то факт.
Як далі буде чоловікам в цій країні???
Ну,Петро сказав,що мобілізація пізно,потрібно було раніше.

mymoly• 01 мая 2024
Ответ дляserebro16-72be
У мене сусід не зміг. Відмовився.
Мій сусід не відмовиться, куди треба йти?
Бояукраїночка• 01 мая 2024
Ответ дляspain2406
пропердела до дыр
Почули як запахло?)
Розбійник• 01 мая 2024
Ответ дляFalcon82
Ситуація така, що якщо не хочеш сам іти, маєш ловити інших...Людей ставлять в умови, коли вони банально борються за виживання
Ситуація просто треш. В якій країні є таке взагалі?
І в мене надія була, що зелені чиошніки хоч військових після 40 років задіють які квартири від держави отримали , так ні не трогають🤷🏼‍♀️
Falcon82• 01 мая 2024
Ответ дляБояукраїночка
Удалено администрацией...
Добре, що Татаров і Ярмак чисті як сльоза. Прям гордість охоплює за таких людей на таких посадах
Бояукраїночка• 01 мая 2024
Ответ дляРозбійник
Порошенко сказав воювати усім,а син у Лондоні
mymoly• 01 мая 2024
Ответ дляРозбійник
То золотий фонд країни. Вони можуть тільки каву пити.

чаревна• 01 мая 2024
За молодого парня, если б говорил, что ему 18 лет, да.
За здорового мужика, нет
Бояукраїночка• 01 мая 2024
Ответ дляFalcon82
Добре,що ми зараз не в Сибіру згвалтовані і повішені на стовбах
Розбійник• 01 мая 2024
Ответ дляmymoly
Який тягне з держави пенсії такі, що і звичайним не снилось🤷🏼‍♀️
mymoly• 01 мая 2024
Ответ дляБояукраїночка
Я сховаюсь за спини ТЦК і кадрових військових. Чи яку функцію вони виконують, теж каральну
Розбійник• 01 мая 2024
Забронювали купу держслужбовців далі папери перекладати, а є знайомі в водоканалі , ніхто не бронював.
Так що скоро будуть цих людоловів товкти всі кому на лінь. Просто шкода коли той тцк дійсно пройшов війну і змушений йти на таке😵‍💫
Олечка79• 01 мая 2024
Однозначно заступилась бы. Ненавижу быков в форме , которые сами не воюют, но уверена убд есть у каждого
Sergeevna-a227• 01 мая 2024
Ответ дляBransoletka
https://t.me/smolii_ukraine/64502
Це пздц... силою, тупо викрадення серед білого дня (((
автор Bransoletka • 01 мая 2024
Ответ дляРозбійник
А вони що не мають права відмовитися, якщо в тцк направляють?
Бояукраїночка• 01 мая 2024
тут постійно тусуються прикомандировані сивоматні з вимогами звільнити «розвідника» червінського?
Трохи інформації вам про цю людину.
Червінський, ніколи в житті не був розвідником. При владі Януковича він керував відділенням Фастівського СБУ Київської області, де займався обелечіванієм бізнес структур. Але, сразу же після Майдану його погнали з СБУ за всі грішки. Потім, через деякий час його до себе в ГУР МО забрав такий же кошмарик бізнесу Бурба, і вони на пару всі п´ять років обкладали даниною бізнес, і його кошмарили, а хто відмовлявся їм платити, на тих вони фабрикували кримінальні справи і їх бізнес через підставних осіб, привласнювали собі. Ось чим при парашенку займалась в нас контррозвідка ГУР МО. А зрадник повинен і буде сидіти за гратами.
Олександр Нескорений
Від себе додам. Саме червінський роздмухував вагнергейт і саме він дав координати оркам нашого воєнного аеродрому, в результаті чого було знищено декілька бортів і загинули люди
Олечка79• 01 мая 2024
Ответ для Кошкина мать
Маня? Добрий день, як там фронт диванний?
Удалено администрацией...
Розбійник• 01 мая 2024
Ответ дляBransoletka
У військових рідко є вибір. 🤷🏼‍♀️
Розбійник• 01 мая 2024
Ответ дляОлечка79
Удалено администрацией...

Sergeevna-a227• 01 мая 2024
Ответ дляРозбійник
Бо вони йшли для того щоби получити житло, пільги...Спочатку наші податки йшли їм на зарплати, потім на пенсію...а як зараз вони потрібні, то воювати повинні знову тіж платники податків...
КукухаСлетела• 01 мая 2024
Ну большинство людей рады что нам оружие дали а кто им будет воевать? Парадокс в том что все хотят победы но воевать никто не хочет идти. Тогда какой из этого выход? Как показывали полтавских тцк молодые ребята и 30 нет но все воевали уже теперь им обидно что их ненавидят. Незнаю в обществе раскол полный. Тут и путина не надо и без него друг друга перегрызут.
Falcon82• 01 мая 2024
Ответ дляБояукраїночка
Хіба лише він воює чужими руками?
Олечка79• 01 мая 2024
Ответ дляРозбійник
Удалено администрацией...
То Вы ще не все ники назвали , тут немецко Американский фронт чего только стоит
Розбійник• 01 мая 2024
Ответ дляSergeevna-a227
Ну так і є! Але тільки ж жареним запахло,ловлять цивільних.
І влада на чолі наркомана все це одобрює🤡
Невже в новому законі не знайшлрсь місце сотні тисячам військовим.
Falcon82• 01 мая 2024
Ответ дляБояукраїночка
Дякувати Ярмарку і Татарову? Чи може простим добровольцям і Червінському?
Кошкина мать• 01 мая 2024
Ответ дляОлечка79
Удалено администрацией...
Зараз перемагальщики, які виїхали з чоловіками в Польщу будуть швидко змінювати свою думку, тільки но перша партія чоловік поїде автобусом захищати Батьківщину
Розбійник• 01 мая 2024
Ответ для Кошкина мать
Срані патріотки які швидко перевзулися і кричать, які перемовини? До ост українця. Хоч самі здриснули
Кошкина мать• 01 мая 2024
Ответ дляКукухаСлетела
А може пора перестати красти мільярди? Може потрібно відмінити закони про невиконання наказів? Побачимо, чи заберуть 18 травня в Тищенко автопарк.
Falcon82• 01 мая 2024
Ответ дляБояукраїночка
Трохи інформації вам про цю людину.
Олександр Нескорений
Де офіційні докази як і результат судилища?
Falcon82• 01 мая 2024
Ответ дляБояукраїночка
Трохи інформації вам про цю людину.
Олександр Нескорений