Bransoletka• 01 мая 2024

Побачивши, як запихують у бус незнайомця, ви б заступилися за нього?

Флешбек до відео з Одеси, де небайдужі перехожі просто не дали запихнути в бус незнайомого їм чоловіка. Не побоялися, зняли на відео їх дії. А особисто кожен з нас як би зробив?
Результат:
вже голосів: 267
140 (52.43%) Заступилася б
67 (25.09%) Не заступилася, не моє діло
60 (22.47%) Результат
nabludatel• 01 мая 2024
Ответ дляКиев_Елена
Все понимают что такое война, что страдают гражданские люди, в том числе дети и женщины. Такое происходит везде где есть война - в Сирии, Ираке и т.д. Мою прабабушку сожгли живьем нацисты в 1942 году (загнали в деревянную хату женщин и детей и спалили), это была месть за то что в селе прятали военных( Ничего не поменялось с тех времен( А вот когда демократическое государство так поступает со своими собственными гражданами, это вызывает непонимание и вопросы
Ні. Є правила ведення війни. І є мирні мешканці- некомбатанти, яких неможна вбивати спеціально. Але руські так роблять.
І чомусь матрьошок це не бентежить.
Сьогодні знову люди мирні загинули.
Де ваші розповсюдження?

Falcon82• 01 мая 2024
Ответ дляnabludatel
Удалено администрацией...
Росіяни тварини. Вам від цього легше? Хочете їм це розказати - йдіть як і я на інші ресурси і доводьте (міжнародні ресурси) На українському форумі я коментую проблеми наші внутрішні.
Falcon82• 01 мая 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Удалено администрацией...
Kidstaff Bot• 01 мая 2024
Дорогі учасники, тема втратила свою актуальність і більше не сприяє продуктивному обговоренню, тому ми її закриваємо. Дякуємо за ваш внесок та з нетерпінням чекаємо на нові цікаві дискусії від вас.

З повагою, Команда Kidstaff