Тримаю свічку• 01 мая 2024

Яке в Україні найкраще вершкове масло 82.5% із не самих дорогих?

як і раніше, яготинське? Бо майже 2 роки не купувала.
Prervana• 01 мая 2024
Я нашла отличное масло в Велмарте. Акция была - 125 грн за 400 грамм. Взяла несколько упаковок сразу. Ивано-Франковская обл. делает

Дідова баба• 01 мая 2024
Ответ дляТримаю свічку
бюджетно - я мала на увазі не по цінам гудвайна)
а, ну то в звичайних супермаркетах вони всі в одному діапазоні +-..Тільки є жлоби, що в пачку по 180 г кладуть (більшість),а є нормальні виробники. Крім ’Здорово’ беру ще ’Молокію’ на випчіку (але там 180г). ’Яготинське’, як на мене споганилось.Як і ’Ферма’. Але треба самому пробувати.
автор Тримаю свічку • 01 мая 2024
Ответ дляДідова баба
от ферма іноді якщо найжирніше іноді було норм рвніш
автор Тримаю свічку • 01 мая 2024
Ответ дляPrervana
то їх марка власна. думає не брешуть, не спред? ви ж саме для їди так? бо випічка не цікавить
Любительшаурмы• 01 мая 2024
В атб гарне масло -де люкс,це імпорт.В варусе - варто-синя пачка.Зі звичайних марок - мабуть яготинське.
Курочка• 01 мая 2024
Мне самое вкусное Комо безлактозное
Шалена красуня• 01 мая 2024
Селянське в клітинку.

Prervana• 01 мая 2024
Ответ дляТримаю свічку
Я его давненько беру, уже год так точно. Абсолютно нормальное масло для еды. Еще по акциям в Метро, Метро Шеф
Вумна, аж страшно• 01 мая 2024
Автор, беріть таке прямо зараз в сільпо по акції, замовите, а завтра заберете в своєму супермаркеті
Акція ще діє 20хвилин :)))
https://shop.silpo.ua/product/maslo-solodkovershko...
В них і масло valio зараз зі знижкою, акція по 8.05
https://shop.silpo.ua/product/maslo-vershkove-vali...

Тільки замовляти онлайн, в магазині ціна без акцій
автор Тримаю свічку • 02 мая 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
Акція ще діє 20хвилин :)))

до речі, перше органічне те - таки нравилося. а от валіо - якась резина( може зараз стало краще
Белая котичка• 02 мая 2024
Яготинское и Рошен.
Белая котичка• 02 мая 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
Акція ще діє 20хвилин :)))

Вы не поверите, но масло органик далеко некачественное.
Белая котичка• 02 мая 2024
Придерживаюсь вот этого рейтинга трех экспертов.
Согласна, что Ферма, Молокия как маргарин. Органик разочаровал, Фаворит из АТБ качественнее.
СКИБИДЫШь• 02 мая 2024
Яготинське, Молокія і Білоцерківське.
бЭйбА• 02 мая 2024
Ответ дляВоздух в банке
Я яготинське давно не брала, але раніше там наче пачка 200 грамів була,а молокія-180. Ну і 82%молокія 80+ коштує,а яготинське я не в курсі.
Зараз і Яготинське 180, на жаль((