Кусачая Я• 02 мая 2024
В Німеччину на авто (тимчасовий захист)
Підкажіть, якщо в Німеччині приїхати в лагерь для біженців на власному авто, то наявність авто якось впливає на надання прихистку та при пошуку житла і розселенні?
Кусачая Я
• 02 мая 2024
Ответ дляTammy21
Наявність власного авто ніяк не впливає на виплату соц. допомоги. Задекларовані статки більше 60т євро (перевіряйте суму) впливають.
А, і табір ніякого відношення до оформлення ВНЖ по 24 параграфу не має.
Зараз дивилась відео, що авто не повинно бути дорожчим за 7500 евро. Якщо нове і дороге, то не дадуть допомогу. Але ще є час розібратись.
Ви не підкажете, там якось відслідковують скриті доходи українців? От наприклад кошти за аренду житла (планую своє здати в Україні) я зможу отримувати? На криптогаманець чи PayPal?
Ответ дляКусачая Я
Це не правда. Купа людей з куди більш дорогими машинами отримують Бюргергельд. Нижче додам скрін.
Ви можете отримувати дохід від квартири в Україні, але далеко не факт, що це не випливе. Можливі наслідки -- вимога повернути суму допомоги, штраф, плюс сплата податків (через 183 дня ви станете податковим резидентом Німеччині).
Теоретично прямого доступу до ваших рахунків у співробітників ДЦ не має. Фактично Україна (тут перевіряйте, закон приймали дек.років, я загубила ту стадію де він повинен був вступити у силу) може надати дані про ваші рахунки на запит Фінанцамта, як і ПП чи Пейонір (наприклад). Але це звісно лотерея. Комусь щастить, комусь не дуже.
Кусачая Я
• 03 мая 2024
Ответ дляTammy21
Дякую!❤️
Можна вам в приватні написати?