Бабулька• Изменено 02 мая 2024
Це алергічна реакція чи щось інше ? Висипи на руках та щоках
В дитини досить тривалий час ось такі висипи на руках та на щоках (на щоках з білими цятками всередині). До лікаря звертались, сказав, що це гормональне, переросте. Дитині 10 років. В такому віці це можуть бути гормони? Або що це може бути, скажіть, будь ласка, так як досить довго «переростає»
Душка-свекрушка)))• 02 мая 2024
Ответ дляДаю справку
Кератоз. Особливості відлущення шкіри. Не лікується.
Опасное?
Даю справку• 02 мая 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Опасное?
Ні. Зовсім. Це більше естетичних дефект. Влітку на сонці як правило зменшується.
Душка-свекрушка)))• 02 мая 2024
Ответ дляДаю справку
Спасибо. У моего тоже такое есть на руках, возраст тот же. Я недавно сидела и думала что это такое. Давно уже. Пару лет точно.
Даю справку• 02 мая 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Я точно не поясню. В сина таке. Це коли йде відлущення старої шкіри вона не встигає зійти наростає нова. От і виходить такий дефект. На щоках часто і передпліччя.
Душка-свекрушка)))• 02 мая 2024
Ответ дляДаю справку
Да, вот тоже такое есть. Я думала может аллергия какая....сладкого много ест, ну как все дети, в принципе.
Даю справку• 03 мая 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Ні. Це не від цього.
Даю справку• 03 мая 2024
Ответ дляsky-labs
Полностью уходит после проработки желчного
Дивно що лікарі про це не знають, да?
Даю справку• 03 мая 2024
Ответ дляsky-labs
Не ну если вам нравится гусиная кожа, то кто ж запретит наслаждаться?
В мене на шиї така ’гусяча’ шкіра з народження, і це не кератоз в мене. Проблем зі здоров´ям немає. Ні в мене, ні в сина в якого є кератоз. Дерматолог, педіатр і гастроентеролог проблеми не знайшли.
Даю справку• 03 мая 2024
Ответ дляsky-labs
Искать проблему нужно уметь
Ну раз врачи не умеют, мне то куда?!