Куда_бежать• 03 мая 2024

Квартира в Луганской области. Опечатали, готовят к "национализации". Как быть?

У кого такая же ситуация?Как вы поступаете?Недвижимости больше нигде нет и не предвидится.
Результат:
вже голосів: 984
490 (49.8%) Результат
263 (26.73%) Поеду продам по рф законам
150 (15.24%) Не знаю,как теперь быть((
81 (8.23%) Пусть подавятся моей квартирой
сказочное_Бали• 03 мая 2024
Ответ дляВічний двигун
в мене в 2014 році забрали квартиру, два роки я туди їздила і доводила що то моє єдине житло, що я одинока мати і взагалі вони не мали права, бо мене не було 10 днів у місті, а там вже інші люди живуть, якщо вже хтось роззявив рота на вашу квартиру - нічого ви не зробите
Какой город?
А я нівроку• 03 мая 2024
Ответ дляЧаюри
За які 10 років, як людина з Рубіжного? По друге, я наприклад теж не змогла продати навіть за 10 років, бо в моєму районі ніхто ніяких квартир не купував, або за пару-тройку тис доларів.
У мене колега і продала, і тут в новобудову вклала. Тому я точно знаю, що це можливо.
Чаюри• 03 мая 2024
Ответ дляА я нівроку
У Вас колега, мабуть, мала квартиру в спокійному районі. В моєму були постійні обстріли.
Мамаша в бигудях• 03 мая 2024
Ответ дляСинди Кроуфорд
Я вот думаю откуда берутся такие странные люди, которым не доходят элементарные вещи, что в сторону Украины просто не выехать из окупации.
Подтверждаю, мои свекры уже и жилья того не хотят, лишь бы выехать, но нет вариантов, разве что через Крым, но они в возрасте, долгая дорога просто невозможна
А я нівроку• 03 мая 2024
Ответ дляЧаюри
Ми ж тут не райони обговорюємо? В старпості мова про інше. Так, продала вдвічі дешевше, але тепер не буде як автор тут розповідати, що це неможливо
Вічний двигун• 03 мая 2024
Ответ длясказочное_Бали
Какой город?
Красний Луч
Чаюри• 03 мая 2024
Ответ дляА я нівроку
Ну так я просто пояснюю, що не всі хто хотів, могли це зробити. А у автора взагалі не було ніяких десяти років.
А я нівроку• 03 мая 2024
Ответ дляЧаюри
Ну то хай забирають?
Ангелок з ріжками• 03 мая 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
А почему нет вариантов? У них рос паспор?
Чаюри• 03 мая 2024
Ответ дляА я нівроку
Ну то хай забирають?
Тільки їхати, сподіваючися, що пощастить пройти фільтрацію, деяким щастить, отримувати рос паспорт.
автор Куда_бежать • 03 мая 2024
Ответ дляНичеНипанимаю
Потому что там кто-то, из оставшихся соседей или родственников, оплачивают коммуналку. Знаю со слов моей домработницы, у которой осталось две квартиры в Луганске. Местная банда отжимает жилье тех, у кого не оплачивается коммуналка - так они вычисляют квартиры и дома под конфискацию.
Договоритесь с кем-то из Рубежного, чтоб Вам оплатили коммуналку. Кто-то же там остался, кому можете доверить этот вопрос?
У моей подруги остался дом в Рубежном, но вряд ли целый, так как практически напротив жд дороги и там сильно бомбили россияне, когда захватывали город. Она месяц тому была у меня в гостях, ничего не говорила, что есть угроза «национализации» ее дома. Хотя она с ним и так мысленно распрощалась, так как никогда туда не вернётся, даже если город освободят от оккупантов.
Напротив жд дороги вряд-ли кому-то понадобится дом).

Росіяни продовжують публікувати в мережі адреси житла, яке, згідно із “законом” про виявлення та передачу у ’державну власність’ приміщень, мають ознаки “безгоспного майна”. Варто зауважити, що подібна діяльність на території Луганської області розпочалась ще у березні: раніше ТРИБУН публікував списки визначених адрес у Лисичанську, Сєвєродонецьку та Рубіжному.

Про останнє місто згадали й цього разу – до переліку потрапили квартири у багатоповерхових будинках на вулиці Володимирський, Переможців (кол. Кірова) та Визволителів.

м. Рубіжне, вулиця Володимирська, б. 44, квартира 13;
м. Рубіжне, вулиця Володимирська, б. 36, квартира 20;
м. Рубіжне, вулиця Володимирська, б. 28-А, квартира 43;
м. Рубіжне, вулиця Переможців (кол. Кірова), б. 20-Б, квартира 49;
м. Рубіжне, вулиця Визволителів, б. 67-А, квартира 43.
Не оминули й Старобільський район: найбільше дісталося Біловодській територіальній громаді, там привласнення житла охопило велику кількість невеликих сіл.

село Новоалександрівка, вул.Шевченко, б.74;
село Новоалександровка, вул.Чаговця, б.16;
село Новодеркул, вул. Кіннозаводська (кол. Терешкової), б. 60 а;
село Данилівка, вул. Сонячна (кол. Пушкіна),б. 20;
село Шуліківка, вул.Прилужна, б.37;
село Литвинівка, вул Шевченка (кол.Леніна), б.78
У Міловській територіальній громаді росіяни теж знайшли немало житла, яке можна “націоналізувати”:

селище Мілове, вул. Центральна, б. 6, 8, 28, 82;
селище Мілове, вул. Миру (кол. Леніна), б. 3, 25;
селище Мілове, вул. 16 січня, б. 8;
селище Мілове, перевалок Заводський (біля будинку 72Б по вулиці Центральній).
А ось у Кремінній місцеві колаборанти поки що спромоглися знайти лише одне житло, що підлягає привласненню. Розташоване воно за адресою: вулиця Івана Франка, б. 4/1.

Головний редактор видання “ТРИБУН” Олексій Артюх у своєму Телеграм-каналі зазначив, що найбільше проведенню зазначеної процедури радіють прихильники ’русского мира’, адже це житло належить переважно їх сусідам, які не зрадили Україну і зі зрозумілих причин повернутися, щоб підтвердити право власності на майно, не можуть.

“Окупанти заявляли, що відбирати порожню нерухомість їх просили самі місцеві жителі (тут мається на увазі, що ’віджимати’ ваше житло запропонували сусіди, які залишилися на окупованих територіях). Віддавати його збираються в тому числі російським вчителям та лікарям, які приїжджають працювати на окуповані території за різними програмами”, — дописав журналіст.

Нагадаємо, раніше ми публікували поради від правозахисників: Що робити, якщо росіяни оголосили про ’націоналізацію’ житла на окупованій території.

Катерина Коваленко
Редакторка стрічки новин, студентка Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля. Цікавлюсь історією, політикою та літературою.
ПоширитиFacebookTwitterTelegramViberMessenger
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

ІНШІ СТАТТІ РУБРИКИ

Спортсмен зі Слов´янська встановив 2 нових світових рекорди на чемпіонаті Європи з пара плавання

Вулиці у Харкові отримали нові назви на честь полеглих нацгвардійців

12 травня у Львові частину вулиць перекриють: подробиці та оновлені маршрути громадського транспорту

“Націоналізація” окупантами житла на Луганщині продовжується: нові адреси в Рубіжному, Кремінній та на Старобільщині

Весна до неї не прийшла: як зараз виглядає знищена ворогом Мар´їнка

Комендантська година в Одесі на Великдень: чи будуть зміни

Діти Харківщини можуть отримати ноутбуки для навчання: які умови

“Ставлення, як до собак”: маріупольці про медицину в окупованому місті

У Києві проведуть 4 безкоштовні екскурсії містом (реєстрація)

У Запоріжжі будуватимуть підземні школи

ЕКСКЛЮЗИВНІ МАТЕРІАЛИ

Останні зміни для чоловіків за кордоном: що говорить закон та яка ситуація на практиці

“Землевласники залишаються майже ні з чим”, – природоохоронець Олексій Бурковський про наслідки війни на сході

Слов`яносербія на Луганщині: умови формування, історичні аспекти та спадщина

“Досі не вірю, що покинула свій дім”. Тренерка з Рубіжного розповіла про життя в Києві та нову професію

/
А я нівроку• 03 мая 2024
Ответ дляЧаюри
Довіреність на когось з рос. паспортом?
Чаюри• 03 мая 2024
Ответ дляА я нівроку
Довіреність на когось з рос. паспортом?
Ні. Не працює.
автор Куда_бежать • 03 мая 2024
Ответ дляЛасую колобками
Дядька родича поїхав на ринок скупитися на півдня, повернувся в хаті вже рашисти. Взяв що міг взяти і пішов жити до знайомих.

Про що ви кажете, яка комуналка спасе
Моїм знайомим навіть постіль та посуд не дали взяти,просто прийшли и показали автоматом на двері,в які треба вийти родині з двома дітьми!
автор Куда_бежать • 03 мая 2024
Ответ дляЧервона ікорка
сказки такие сказки. И вечно какие-то там родственники и знакомые троюродной бабки
Да ,мы можем рассказать эти истории только о родственниках и знакомых, потому что сами они уже нигде и ничего рассказать не смогут(
автор Куда_бежать • 03 мая 2024
Ответ дляВсе возможно
В вашем случае не положена компенсация за разрушенное жилье от государства?
Как говорят наши власти-только после деоккупации.Только вот жить когда?
Все возможно• 03 мая 2024
Ответ дляМуркошечка
А є варіанти?)
Мою нерухомість не зеля окупував) а підараси російські
Конечно есть.
Заботливое государство уже давно бы выкупило документы на недвигу в оккупации у впо-шников.
Тем более, что сделать этом можно за европейские деньги ;)
автор Куда_бежать • 03 мая 2024
Ответ дляФрикаделька
Получается, что жилье осталось на оккупированных, продать не можешь и по нашим законам получить компенсацию тоже не можешь.. не то что компенсацию, уже и выплаты впо не положены. Капец просто!
Нам уже и те 2 тыс ВПО не положено, говорят,что мы уже давно интегрироваться должны были
Пампушечка• 03 мая 2024
Поищите инфу на спец форумах с людьми в такой же ситуации как вы. Вам сейчас тут такой фигни напишут...
Все как то едут, родители к соседям приезжали из марика в прошлом месяце. Задают вопросы везде, если ты не ведёшь пропаганду то проезжают. Квартиры дорого стоят, заработать сложно, принимать решение только вам.
палка-копалка• 03 мая 2024
Ответ дляЧервона ікорка
неправильно вы все понимаете. Тот, что с паспортом рф, может единственный поставить СВОЮ часть на учет. Остальные части квартиры зависают в воздухе до 2028 года. Дальше неизвестно.
можете ’поделиться’ документом в котором указан этот срок? Это речь о конкретном регионе или о всех ’вновь присоединенных’?
Все возможно• 03 мая 2024
Ответ дляМорская свинка
а как КПП Колотиловка работает? спокойно украинцы заезжают. всё организовано и согласовано обеими сторонами.

но да, по телемарафону конечно же об этом не говорят.
Подскажите, там можно и в сторону РФ перейти, тоже через ’фильтрацию’?
автор Куда_бежать • 03 мая 2024
Ответ дляЧервона ікорка
бабка троюродной кумы рассказала. Откуда ж еще можно было придумать этот бред.
Может оттуда, что люди из Лисичанска не имеют связи со своими родственниками?
Все возможно• 03 мая 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
А с остановками на переночевать?
Червона ікорка• 03 мая 2024
Ответ дляпалка-копалка
Гуглите ’Федеральный конституционный закон от 04.10.2022 N 6-ФКЗ (ред. от 25.12.2023) ’О принятии в Российскую Федерацию Луганской Народной Республики и образовании в составе Российской Федерации нового субъекта - Луганской Народной Республики’’ Статья 21. Особенности регулирования отношений в сфере оборота недвижимости на территории Луганской Народной Республики
Это в лнр. В остальных регионах думаю также.
Все возможно• 03 мая 2024
Ответ дляКуда_бежать

село Шуліківка, вул.Прилужна, б.37;

селище Мілове, вул. 16 січня, б. 8;

Катерина Коваленко

ІНШІ СТАТТІ РУБРИКИ

У Запоріжжі будуватимуть підземні школи

ЕКСКЛЮЗИВНІ МАТЕРІАЛИ

/
Вы же жили напротив жд дороги в своем доме?

Никогда не понимала как можно жить вдоль автомобильных дорог, но кучи народу так живут
палка-копалка• 03 мая 2024
Ответ дляЧервона ікорка
спасибо
Зажуженная Жужжа• 03 мая 2024
Ответ дляДело было давно
В смысле не дают? Британия уже разрешила своими ракетами по территории рашки бить. У вас старая методичка. Там уже вой на болотах о переговорах.
и где они, эти ракеты ? их уже прям дали?
автор Куда_бежать • 03 мая 2024
Ответ дляА я нівроку
Ви розумієте, що окупована територія 10 років і 2 роки-це різні речі?Після окупації в 2014 люди регулярно через блокпости їздили за пенсіями ,за продуктами до України .Наразі це неможливо.
Морская свинка• 03 мая 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
Удалено администрацией...
Все возможно• 03 мая 2024
Ответ дляКуда_бежать
Вот к ним и вопрос - а почему потом?
Почему не сейчас?
Выкупите по рыночной цене доки на жилье и делайте потом с ним что хотите, можете даже не деокупировать вовсе