Ksenia.78• 03 мая 2024

Радіоактивний йод. Після видалення щз.

Радіойод. Що можна їсти? Як підготуватись до процедури. Хто проходив через це, прошу поділитись досвідом.
Перший раз після операції назначають діагностичний , чи відразу лікувальній радіойод.
PodolyankaUA• 03 мая 2024
Знайшла публікацію про радіоактивний йод. Там є написані Рекомендації по харчуванню. Прочитайте http://iem.net.ua/for-patients/iodine_treatment_2/

anta_res• 03 мая 2024
Могу только сказать одно. Они выписывают, когда вы еще очень сильно фоните, не держат по протоколу. Позаботьтесь о том, чтобы ваши родные после вашей выписки еще минимум неделю не контактировали с вами .
marata• 03 мая 2024
А лікар хіба не розказав усе, що треба робити? Моєму дядькові давали чіткий інструктаж. Це ж не банальна якась процедура, що в інеті порад шукати