АнтиТроль• 03 мая 2024
Як витримати ще день роботи...
Вдома бардак, нічого не наготовлено, робота важка, не фізично...Як себе налаштувати?
Пускаю бісики• 03 мая 2024
Ответ дляРостки жимолости
А мне два дня работать еще
Я в воскресенье работаю. И счастлива.
Просто треба звільнитися, на все плюнути і шукати роботу до душі. Прийти і на співбесіді розказати як є. Повірте, не обов´язково багаторічний досвід роботи чи ще щось. Я просто прийшла, сказала, що це моє життя, моє хоббі, я буду віддавати душу, якщо мене візьмете на роботу
Відтепер понеділок - улюблений день, а робота стала моїм хоббі. Нарешті я зажила. Не бійтеся, звільнюйтесь, шукайте ще
Ананомчикус• 03 мая 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
А нащо?
До вас їде толпа гостей? Вам потрібно їх всіх нагодувати, попрати, розмістити?
У мене робота. Гості - приїде кум завтра.
Купимо м´ясо, овочі і на шашлик. Паски купила. Вчора пилососом за 10 хв пройшла і с/у помила ще за 10 хв.
Все.
З тих пір як живу не з батьками пір на весь мір не влаштовую. Себе не напрягаю.В свята відпочиваю.
Вам того ж бажаю
Все.
Вам того ж бажаю
Полностью согласна! На праздники нужно стараться отдыхать, а не валиться с ног от усталости, от того, что так положено.
Срочнокпсихологу• 03 мая 2024
Ответ дляАнтиТроль
Можу тільки роботу...Просто зранку голова вже болить як думаю про неї
Ви б хотіли не працювати?
Ананомчикус• 03 мая 2024
Ответ дляYaЯна
Кем работаете, если не секрет?
Мандолина Бу• 03 мая 2024
Просто порадіти тому, що у вас є зараз робота)
Ніколи не думала, що так напишу, але життя виявилось непередбачуванне)
Дама_из_рекламы• 03 мая 2024
Ответ дляМаксХмара
Вирішила проблему - на вихідні поїдемо в гості, ні прибирати, ні готувати не треба
А я прибиралтницю покликала
Кашпо• 03 мая 2024
Зазвичай так пишуть люди, які нічого не роблять, а тільки триндять. Їм завжди часу нема ні на що
Зажуженная Жужжа• 03 мая 2024
Ответ дляСегодня сержусь
Flash?
Ага).
Сьогодні зранку перестилала як раз)
Поки донька зуби чистила і виливалась, я перестелила своє і її ліжко. Тобто хвилини за 3-5. Простирадла на резинці, підковдра на блискавці. Що там перестилати?
Сьогодні зранку перестилала як раз)
Моя знайома теж працювала все життя на кассі в супермаркеті. Свою роботу просто ненавиділа. Десь себе взагалі не уявляла, бо нічого не знала. Потім випадково побачила оголошення, що в приватну школу потрібна типу помічниця, на другу зміну. І як пішло, як поїхало в неї , якісь курси почала закінчувати, тренінги, зараз відправляють їх з дітьми табором за кордон. Каже в шоці просто, що стільки років сиділа на тій касі
Астановитесь• 03 мая 2024
Ответ дляYaЯна
Вітаю! Рада за Вас🫶
Автор, Вам правильно радять, основне на стіл просто купіть, прибратися по можливості. В мене взагалі перший рік за мої 53, що я перед Великоднем вікна помила і (може) завершу генеральне прибирання. Цей рік я працюю на всі свята що є - НР, Різдво, Великдень, Трійця і не переймаюся, що змогла - то зробила.
Астановитесь• 03 мая 2024
Ответ дляАнаномчикус
Кем работаете, если не секрет?
Ви без аноніма пишете, я дійсно радію за Вас, здогадуюсь ким, хай Бог допомагає і все виходить
Кудесница_с_пургеном• 03 мая 2024
Ответ дляАнтиТроль
Паски спекти хоча б
Пачку купить. Мясо с картошкой запечь. Семья пусть уберет
Зажуженная Жужжа• 03 мая 2024
Ответ дляАнаномчикус
Я простл помню маму. Которая в четверг ген уборка, паски, колбасы домашние, яиц десятками, вся суббота готовка с утра до ночи, в воскресенье ночью в церковь, потом гости, стол, потом уборка, посуда и к вечеру еле живая.
В итоге в 60 умерла от онко, а пожить в удовольствие и не успела.
Я думала, что вот так и надо. А потом выйдя замуж поняла, что в выходные можно отдыхать, бОльшую часть работы можно вообще не делать или делегировать кому-то. А часть работы упростить - к примеру не гладить постель, не стирать шторы ежемесячно, убрать хрустрль и не перетирать постоянно, убрать с поверхностей статуэтки и прочее и тем самым упростить уборку.
В этом спасибо свекрови - показала пример.
Детские_Будут?• 03 мая 2024
а вам заздрю, що у вас є робота..., в мене інв пенс, роботу не можу знайти,
Ананомчикус• 03 мая 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Я-ваш шанс• 03 мая 2024
Ответ дляПускаю бісики
Радуйтесь, что есть работа и значит хорошая зарплата.
Неважно любая работа это лучше чем без работы..
Я-ваш шанс• 03 мая 2024
Ответ дляМандолина Бу
Да я с вами согласна. Прибрать каждый может а вот работу найти нет
Я-ваш шанс• 03 мая 2024
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Ну да отличный вариант
Гониво когда работа и весь быт на одном человеке
Я-ваш шанс• 03 мая 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Люди сами создают себе проблемы , скорее всего им это нравится.
Те кто не создаёт и паску покупную поест и с уборкой не будут заморачиваться и готовкой тоже
Купят нарезку сварят картошки и мясом и все
Мольфарочка• 03 мая 2024
Ответ дляПускаю бісики
Как-то люди не умеют ценить то, что имеют...
Тоже поражаюсь в это время.
Идёт война, гибнут люди . Казалось бы, радуйся, что жива, здорова, есть дом и работа.
Так нет же....не убрано
Альдебаран• 03 мая 2024
Я теж настроююсь на останній робочий день на цьому тижні, каву пʼю)). Зазвичай намагаюсь на пʼятницю нічого складного не залишати, а працювати більше над завданнями, які легкі і подобаються. Завтра трошки пригребу в квартирі, після косметолога зайду в магазин за пасками і яйцями, ще щось смачненьке куплю. Яйця беру коричневі і на них син клеїть наліпки. Живемо вдвох, скільки там нам треба))). В неділю зранку з кумою і похресником поїдемо в церкву, а потім вдень гуляти, в парк напевно, морозиво їсти, може в кіно сходимо. Теж памʼятаю як моя мама все життя працювала не підіймаючи голови, я хочу інакше, в балансі з життям, родиною і в своє задоволення, і так і намагаюсь робити.
Само_достаточная• 03 мая 2024
Ответ дляАнтиТроль
Теж треба хоча б постіль змінити
Это пять минут. А почему работу другую не ищете?
АнтиТроль
• 03 мая 2024
Ответ дляМольфарочка
Тоже поражаюсь в это время.
Так нет же....не убрано
Та не в тому справа. Робота важка. Втомилась і ще працювати довго треба. Голова болить.
АнтиТроль
• 03 мая 2024
Ответ дляМандолина Бу
Можливо, якби ще не складна була.